Statistika našeho portálu

  • 93 829 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 185 Míst a památek

Apartmán VIKI - Jeseník

Jeseník

Apartmán VIKI v krásném a klidném místě města Jeseníku, nedaleko lesoparku a malé sjezdovky. Ubytování v podkroví rodinného domu se samostatným vchodem,venkovní posezení u krbu, parkování pro auto v oplocené zahradě. V apartmánu jsou 2 ložnice 3 a 2 lůžka s možností přistýlky a dětské postýlky, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, lednička, myčka, mikrovlnná trouba, indukční varná deska.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Rudná 1066, Jeseník
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Jeseník
Obec
Jeseník

Fotogalerie k článku

Apartmán VIKI v krásném a klidném místě města Jeseníku, nedaleko lesoparku a malé sjezdovky. Ubytování v podkroví rodinného domu se samostatným vchodem,venkovní posezení u krbu, parkování pro auto v oplocené zahradě. V apartmánu jsou 2 ložnice 3 a 2 lůžka s možností přistýlky a dětské postýlky, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem lednička, myčka, mikrovlnná trouba, indukční varná deska,kávovar a vše potřebné nádobí. Televize, satelit,  rádio. Koupelna s vanou a WC.

Možnosti stravování

Pokud nechcete vařit, do centra města dojdete za 10 minut a najdete zde spoustu možností pro stravování.

Popis okolí

Autobusové nádraží 5 minut chůze, vlakové nádraží 15 minut chůze. Z autobusového nádraží jezdí místní doprava i na vlakové nádraží. Nedaleko domu je krásný lesopark s tenisovými kurty a hřištěm pro malé děti.

Tipy na výlet po okolí

Nejbližší vlek pro nenáročné lyžaře je cca 80 m od nás, další v Lázních Jeseník - Ramzová - nejdelší sjezdovka v Jeseníkách se sedačkovou lanovkou; Petříkov; Filipovice, Červenohorské sedlo, Miroslav a Ostružná - možnost večerního lyžování při umělém osvětlení.

Ve střediscích jsou lyžařské školy s dohledem instruktorů. Půjčovny lyžařského vybavení. Svahy jsou vhodné i pro provozování snowbordingu. - Lyžařská střediska se skupinovou a privátní výukou - Karlov, Filipovice, Jeseník, Miroslav, Petříkov a Ostružná, dětská školka s vlekem, půjčovna a servis lyží, snowbardů, běžek Sun ski & board school - v okolí běžecké tratě upravované stroji - tenisové kurty v Jeseníku - SQUASH a Bowling centrum - značené turistické tratě, cykloturistické výlety - na Ramzové letní bobová dráha pro děti - v okolí jsou krápníkové jeskyně Na Pomezí a Špičáku - jízda na koni s možností zapůjčení koně v Dětřichově - vyhlídkové lety - zámky v Javorníku a Velkých Losinách, kde je i muzeum ručního papíru a termální koupaliště - krytý bazén s masážními proudy v Lázních Jeseník s možností zakoupení léčebných procedur, tenisové kurty, minigolf - v Jeseníku muzeum hornin a drahokamů - Vodní tvrz, muzeum V. Priessnitze v lázních - v okolí jsou přírodní koupaliště s písčitými plážemi a zatopené lomy vhodné ke koupání - aqua-centrum v České Vsi kryté koupaliště - městské koupaliště v Jeseníku - Adrenalin park Jeseníky - lanové centrum, paintball, jízdy na koních, obří houpačka, cyklovýlety, kánoe, půjčovna kol a kánoí, terenní 4kolky a více... - rýžoviště zlata ve Zlatých Horách

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete