Statistika našeho portálu

  • 84 901 Akcí v kalendáři
  • 5 368 Ubytovacích zařízení
  • 24 150 Míst a památek

Chaloupka nad Českým rájem - Skuhrov

Skuhrov 82, Skuhrov

Chaloupka nad Českým rájem. Nevšední podkrkonošská chalupa s maximálním vybavením, možnost pronájmu celé chalupy i jednotlivých pokojů - pro cca 15 osob,firemní i soukromou klientelu, v podkroví 4 pokojíky, tzn. 2x 2 osoby, 1x až 4, největší i pro 9 hostů, celé přízemí jsou společné prostory s krbem, šipkami, kulečníkem, společenskými hrami. Pokud si chcete užít klidné a krásné prostředí, přijďte…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Skuhrov 82, Skuhrov
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Jablonec nad Nisou
Obec
Skuhrov

Fotogalerie k článku

Chaloupka nad Českým rájem. Nevšední podkrkonošská chalupa s maximálním vybavením, možnost pronájmu celé chalupy i jednotlivých pokojů - pro cca 15 osob,firemní i soukromou klientelu, v podkroví 4 pokojíky, tzn. 2x 2 osoby, 1x až 4, největší i pro 9 hostů, celé přízemí jsou společné prostory s krbem, šipkami, kulečníkem, společenskými hrami. Pokud si chcete užít klidné a krásné prostředí, přijďte pobejt, budeme se těšit.

Možnosti stravování

Možnost vaření, dle dohody i možno zajistit, pohodová a stylová s velmi dobrou krmí a fajnovou atmosférou cca 2 km.

Popis okolí

Výrazně kopcovitý terén,nádherná pohledová místa na Krkonoše, Jizerské hory, Ještěd, Český ráj - jednoznačně výchozí bod pro výlety do těchto míst.

Tipy na výlet po okolí

Vše, co si vzpomenete do maximálně 30 km - hrady a zámky - Hrubý Rohozec, Mnich. Hradiště, Sychrov, Trosky, IQpark, Aquapark,zoologická a botanická, lezecká stěna,cyklostezky, sjezdovky Bedřichov, Hermína do 20 km, nejbližší 5 km, dolomitové jeskyně do 15 km .... Navíc v létě můžete navštívit Benátskou noc či velkolepý železnobrodský jarmark. Na místě pro vás máme připraveny tipy na výlety dle vašich požadavků.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotroni…

05.02.2019 - 05.02.2019
Emilie Floriánové…

Společenství Josefa Zezulky Vás zve na setkání s biotronikou, v rámci Duchovní univerzity Bytí.

52. ročník Jizerské 50 - Bedřichov

08.02.2019 - 10.02.2019
Jizerské hory

Kdy bude vyprodáno? 52. ročník Jizerské 50 už nyní hlásí rekordní zájem o startovní čísla. Jestliže byl poslední ročník…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete