Statistika našeho portálu

  • 94 535 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Chalupa Viktorka - Trpišovice

Trpišovice

Chalupa Viktorka patří k tradičním venkovským stavením. Bude Vám k dispozici nově vybavený dvoulůžkový a třílůžkový pokoj s možností 2 přistýlek, kompletně vybavená kuchyň a nově rekonstruované sociální zázemí - koupelna s toaletou a elektrickým bojlerem. V chalupě se topí dřevem, které je v ceně ubytování. Možnost ubytování zvířecích miláčků zajištěna. K dispozici je i půjčovna sportovních potře…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Trpišovice 7, Trpišovice
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Havlíčkův Brod
Obec
Trpišovice

Fotogalerie k článku

Chalupa Viktorka patří k tradičním venkovským stavením. Bude Vám k dispozici nově vybavený dvoulůžkový a třílůžkový pokoj s možností 2 přistýlek, kompletně vybavená kuchyň a nově rekonstruované sociální zázemí - koupelna s toaletou a elektrickým bojlerem. V chalupě se topí dřevem, které je v ceně ubytování. Možnost ubytování zvířecích miláčků zajištěna. K dispozici je i půjčovna sportovních potřeb - jízdní kola, ping-pong a jiné míčové hry.

Možnosti stravování

Ubytovaní mají k dispozici plně vybavenou kuchyň nebo mohou využít služeb místní restaurace.

Popis okolí

Nachází se v malebné vesničce Trpišovice ležící v překrásném údolí řeky Sázavy přímo na hranici Přírodního parku Melechov a známé Přírodní rezervace Stvořidla. Okolí Trpišovic je jako stvořené pro cyklistické a turistické výlety. Tuto, dosud neobjevenou perlu Vysočiny, protíná známá Posázavská cyklotrasa č. 19 a celé okolí je protkáno turistickými trasami. Chalupu obklopují hluboké lesy, které jsou rájem houbařů. Zaplavat si můžete v nedalekém koupališti Kožlí či v rybnících v Koutech, popř. v řece Sázavě. V zimních měsících je možno využít lyžařský vlek a přilehlou sjezdovku či upravované běžecké tratě na vrchu Melechov.

Tipy na výlet po okolí

Ledeč nad Sázavou, vrch Melechov,přírodní rezervace Stvořidla,Světlá nad Sázavou,Lipnice nad Sázavou, Muzeum Jaroslava Haška, Památník odposlechu,vodní nádrž Želivka

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Hudební festival Hrošení - Krucembu…

16.07.2021 - 17.07.2021
Kemp MOŘE u rybníku Řeka

Festival se zaměřením na folk, bluegrass, tremp a country music se odehrává v zavedeném retrokempu s restaurací.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

čtvrtek 26. listopad

Dnes má svátek Artur

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete