Statistika našeho portálu

  • 84 857 Akcí v kalendáři
  • 5 368 Ubytovacích zařízení
  • 24 149 Míst a památek

Holiday Park Liščí farma - Vrchlabí

Vrchlabí, Dolní Branná 350, Vrchlabí

Liščí Farma je rozsáhlý areál s možností ubytování v kempu, hotelu, vybavených stanech nebo chatkách a velkou nabídkou doplňkových služeb, sportu a zábavy. Nově v letošním roce ubytování i v indiánském týpí. Hotelové pokoje jsou vybaveny sprchou/wc, tv se sat. a telefonem. Čtyřlůžkové chatky jsou jednoduše, ale účelně vybaveny. V každé jsou dvě patrové postele, stolek se židličkami a vlastní tope…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Vrchlabí, Dolní Branná 350, Vrchlabí
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Trutnov
Obec
Vrchlabí

Fotogalerie k článku

Liščí Farma je rozsáhlý areál s možností ubytování v kempu, hotelu, vybavených stanech nebo chatkách a velkou nabídkou doplňkových služeb, sportu a zábavy. Nově v letošním roce ubytování i v indiánském týpí. Hotelové pokoje jsou vybaveny sprchou/wc, tv se sat. a telefonem. Čtyřlůžkové chatky jsou jednoduše, ale účelně vybaveny. V každé jsou dvě patrové postele, stolek se židličkami a vlastní topení pro chladnější dny. Vybavené stany mají dvě oddělené ložnice, kompletně vybavenou kuchyňku a venkovní posezení se slunečníkem. Areál je vybaven sociálním zařízením, kde průběžně po celý den udržujeme čistotu a dbáme na hygienu. Najdete zde kabinkové sprchy, záchody pro tělesně postižené i kosmetické boxy. K dispozici je kuchyňka vybavená pro vaření a mytí nádobí, automatické pračky, sušičky, vany a přebalovací stoly pro miminka. V areálu jsou také chemické výlevky s vyprazdňovačem a servisní místo. Letní kuchyňka s přístřeškem láká k pohodlnému posezení. V našem kempu jsou připraveny různé programy pro skupiny. Nabízíme slevy pro větší skupiny, řadu výletů a gastronomické akce. V mezisezóně bude Váš pobyt v tomto klidném prostředí zpříjemněn výraznými slevami.

Možnosti stravování

Celodenní stravování - snídaně formou bohatých švédských stolů, obědy a večeře. K dispozici je i rychlé občerstvení. V zahradní restauraci FoxBar podáváme grilované speciality a vybrat si můžete se široké nabídky nealko i alkoholických nápojů.

Popis okolí

Rekreační areál Liščí farma se rozprostírá v okrajové části města Vrchlabí, v blízkosti lesa. Lyžařský areál Kněžice je odtud vzdálen asi 1,5 km, větší areál v Herlíkovicích asi 5 km. Přírodní koupaliště je asi 500 m od areálu.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Krkonoše Amerikou - Vrchlabí

02.08.2019 - 03.08.2019
Vrchlabí

4. SRAZ AMERICKÝCH VOZIDEL A MOTOCYKLŮ

Slyšelijsme v Betlémě - Výstava bet…

05.12.2018 - 05.02.2019
Hostinné

Františkánský klášter Hostinné Vás sdrečně zve na výstavuSLYŠELI JSME V BETLÉMĚVýstava betlémů1. 12. 2018 – 5. 2.…

Vánoční Jarmark ZŠ K.Klíče Hostinné…

13.12.2018 - 13.12.2018
ZŠ K.Klíče Hostinné

Prodejní vánoční výstava výrobků žáků naší školy.

Tradice adventního času v Hostinném

14.12.2018 - 14.12.2018
Hostinné

V prostorách Národního domu se Vám představí žáci pěveckého oddělní v doprovodu žáků z dalších hudebních oddělení.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete