Statistika našeho portálu

  • 91 447 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 176 Míst a památek

Holiday Park Liščí farma - Vrchlabí

Vrchlabí

Liščí Farma je rozsáhlý areál s možností ubytování v kempu, hotelu, vybavených stanech nebo chatkách a velkou nabídkou doplňkových služeb, sportu a zábavy. Nově v letošním roce ubytování i v indiánském týpí. Hotelové pokoje jsou vybaveny sprchou/wc, tv se sat. a telefonem. Čtyřlůžkové chatky jsou jednoduše, ale účelně vybaveny. V každé jsou dvě patrové postele, stolek se židličkami a vlastní tope…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Vrchlabí, Dolní Branná 350, Vrchlabí
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Trutnov
Obec
Vrchlabí

Fotogalerie k článku

Liščí Farma je rozsáhlý areál s možností ubytování v kempu, hotelu, vybavených stanech nebo chatkách a velkou nabídkou doplňkových služeb, sportu a zábavy. Nově v letošním roce ubytování i v indiánském týpí. Hotelové pokoje jsou vybaveny sprchou/wc, tv se sat. a telefonem. Čtyřlůžkové chatky jsou jednoduše, ale účelně vybaveny. V každé jsou dvě patrové postele, stolek se židličkami a vlastní topení pro chladnější dny. Vybavené stany mají dvě oddělené ložnice, kompletně vybavenou kuchyňku a venkovní posezení se slunečníkem. Areál je vybaven sociálním zařízením, kde průběžně po celý den udržujeme čistotu a dbáme na hygienu. Najdete zde kabinkové sprchy, záchody pro tělesně postižené i kosmetické boxy. K dispozici je kuchyňka vybavená pro vaření a mytí nádobí, automatické pračky, sušičky, vany a přebalovací stoly pro miminka. V areálu jsou také chemické výlevky s vyprazdňovačem a servisní místo. Letní kuchyňka s přístřeškem láká k pohodlnému posezení. V našem kempu jsou připraveny různé programy pro skupiny. Nabízíme slevy pro větší skupiny, řadu výletů a gastronomické akce. V mezisezóně bude Váš pobyt v tomto klidném prostředí zpříjemněn výraznými slevami.

Možnosti stravování

Celodenní stravování - snídaně formou bohatých švédských stolů, obědy a večeře. K dispozici je i rychlé občerstvení. V zahradní restauraci FoxBar podáváme grilované speciality a vybrat si můžete se široké nabídky nealko i alkoholických nápojů.

Popis okolí

Rekreační areál Liščí farma se rozprostírá v okrajové části města Vrchlabí, v blízkosti lesa. Lyžařský areál Kněžice je odtud vzdálen asi 1,5 km, větší areál v Herlíkovicích asi 5 km. Přírodní koupaliště je asi 500 m od areálu.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Vánoční kreativní jarmark - Vrchlabí

20.12.2019 - 20.12.2019
Vrchlabí

Jarmark bude tentokrát vánoční a opět na náměstí Míru

Královedvorské Vánoce - Dvůr Králov…

13.12.2019 - 13.12.2019
kulturní zařízení,…

Tradiční vánoční trhy s širokou nabídkou drobných vánočních dárků, ukázky řemesel, dílničky pro děti. V programu…

Vánoční trhy - Hospital Kuks

23.12.2019 - 24.12.2019
Barokní areál Kuks

Dva předadventní listopadové víkendy se barokní areál zaplní více než stovkou stánků s tradičním vánočním zbožím,…

Gastronomický G ples - Trutnov

25.01.2020 - 25.01.2020
Uffo, Náměstí republiky…

Druhý ročník netradičního plesu doplněného o gastronomický zážitek! G ples nabídne nejen skvělý společenský večer, ale…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete