Statistika našeho portálu

  • 87 146 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 158 Míst a památek

Hostel Hvězda - Cheb

Nám.Krále jiřího z Poděbrad/4, Cheb

Nabízíme levné ubytování v hotelovém komplexu v centru historického města Chebu. Naše ceny již od 300,-Kč za osobu a noc jsou naprostou cenovou jedničkou v Chebu. Ubytování v našem hostelu je v jednolůžkových, dvoulůžkových a trohlůžkových pokojích celková kapacita činí 42 osob. V areálu hostelu se nachází restaurace, která je otevřena denně od 7 hodin a nabízí možnost kvalitního a cenově výhodné…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Nám.Krále jiřího z Poděbrad/4, Cheb
Oblast
Severozápad
Kraj
Karlovarský kraj
Okres
Cheb
Obec
Cheb

Fotogalerie k článku

Nabízíme levné ubytování v hotelovém komplexu v centru historického města Chebu. Naše ceny již od 300,-Kč za osobu a noc jsou naprostou cenovou jedničkou v Chebu. Ubytování v našem hostelu je v jednolůžkových, dvoulůžkových a trohlůžkových pokojích celková kapacita činí 42 osob. V areálu hostelu se nachází restaurace, která je otevřena denně od 7 hodin a nabízí možnost kvalitního a cenově výhodného stravování. V jarních a letních dnech si můžete dopřát posezení na naší prostorné terase s výhledem na samotné náměstí Chebu s komplexem historických budov známy pod názvem Špalíček. Recepce je k dispozici 24 hodin denně. Jste-li obchodní cestující, nebo turista, určitě oceníte pravidelné autobusové i vlakové linky do 5 km vzdálené SRN. V okolí našeho hostelu můžete navštívit památky, nebo vyrazit za kulturou. Vlastníme rovněž hlídané parkoviště, na kterém je našim hostů umožněno parkování zcela zdarma. Domácí zvířata jsou v našem hostelku povolena za příplatek.

Možnosti stravování

Restaurace s celodenním provozem otevřená od 7:00 do 22:00 hod.

Popis okolí

Hostel Hvězda se nachází přímo na historickém náměstí Chebu.

Tipy na výlet po okolí

Historické centrum, chebský hrad, Špalíček, jesenická přehrada, Františkovy Lázně-Aquaforum, Hazlov-golfové hřiště, Komorní Hůrka, hrad Seeberg, přírodní rezervace SOOS, motýlí farma Žirovice, poutní areál Mario Loreta - Starý Hrozňatov, Karlovy Vary, Mariánské Lázně, hrad Loket, golfové hřiště mariánské Lázně a Karlovy Vary, zámek Kynžvart.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Petr Jedinák - Body language - Cheb

15.03.2019 - 28.04.2019
Art Centrum Galerie 4,…

Výstava fotografií

Jaroslav Boček - Kouzla malého svět…

29.03.2019 - 24.04.2019
Cheb

Výstava makro-fotografií pořízených na toulkách po okolí Chebska.

Vítání ptačího zpěvu v Chebu

01.05.2019 - 01.05.2019
Cheb

Ornitologická vycházka jarní přírodou s pozorováním ptáků, jejich určováním podle zpěvu.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete