Statistika našeho portálu

  • 87 120 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 158 Míst a památek

Hotel Zlatá hvězda - Litomyšl

Smetanovo nám. 84, Litomyšl

Hotel Zlatá Hvězda se nachází přímo v centru města Litomyšl a nabízí ubytování ve 32 pokojích, 68 lůžek vč. přistýlek v tomto složení:6 x jednolůžkový pokoj21 x dvoulůžkový pokoj – 9 x double, 9 x twin, 3 x volitelná lůžka2 x třílůžkový pokoj – solo lůžka3 x apartmá Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s fénem, TV se SAT, telefon, WIFI připojení, některé pokoje mají lednici. Část pokojů je orient…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Smetanovo nám. 84, Litomyšl
Oblast
Severovýchod
Kraj
Pardubický kraj
Okres
Svitavy
Obec
Litomyšl

Fotogalerie k článku

Hotel Zlatá Hvězda se nachází přímo v centru města Litomyšl a nabízí ubytování ve 32 pokojích, 68 lůžek vč. přistýlek v tomto složení:6 x jednolůžkový pokoj21 x dvoulůžkový pokoj – 9 x double, 9 x twin, 3 x volitelná lůžka2 x třílůžkový pokoj – solo lůžka3 x apartmá Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s fénem, TV se SAT, telefon, WIFI připojení, některé pokoje mají lednici. Část pokojů je orientována na historické náměstí, piaristický kostel a zámek, a část pokojů se orientuje do klidné části města. Recepce je v provozu nonstop. Hoteloví hosté mají k dispozici saunu, vyhlídkovou terasu ve 3. patře.

Možnosti stravování

Hotelová restaurace nabízí tradiční české speciality včetně minutkové kuchyně. Prostory restaurace a salónků jsou vhodné pro pořádání svatebních hostin, rodinných oslav, rautů, konferencí a firemních akcí.

Popis okolí

Na základě Vašich požadavků můžeme připravit nabídku sportovního či kulturního využití. V blízkosti hotelu jsou squashové a tenisové kurty, bowling, spinning, krytý bazén,apod. Litomyšl je vyhledávaná pro svou bohatou historii a také díky renesančnímu zámku, jehož areál je zapsán na seznamu UNESCO. Můžeme zajistit např. prohlídku města s průvodcem i cizojazyčně, nebo noční prohlídku zámku a sklepení s expozicí soch O. Zoubka. Za shlédnutí stojí určitě klášterní zahrady, Portmoneum – muzeum J. Váchala.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Velikonoce v zámeckém sklepení Lito…

30.03.2019 - 22.04.2019
Litomyšl

Víkendy a velikonoční svátky tradičně s ozdobami.

MINT Market Litomyšl no1

27.04.2019 - 27.04.2019
Litomyšl

Nezávislá móda, lokální zboží, originální design, zdravé a netradiční lahůdky. To všechno na jednom místě v Litomyšli.…

Pálení čarodějnic - Rychnov na Mora…

21.04.2019 - 27.04.2019
Myslivecká chata

Myslivecké sdružení Rychnov na Moravě vás srdečně zve na tradiční Pálení čarodějnic, které se koná v sobotu 27. 4. 2019…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete