Statistika našeho portálu

  • 84 875 Akcí v kalendáři
  • 5 368 Ubytovacích zařízení
  • 24 150 Míst a památek

Hotel Zlatá hvězda - Litomyšl

Smetanovo nám. 84, Litomyšl

Hotel Zlatá Hvězda se nachází přímo v centru města Litomyšl a nabízí ubytování ve 32 pokojích, 68 lůžek vč. přistýlek v tomto složení:6 x jednolůžkový pokoj21 x dvoulůžkový pokoj – 9 x double, 9 x twin, 3 x volitelná lůžka2 x třílůžkový pokoj – solo lůžka3 x apartmá Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s fénem, TV se SAT, telefon, WIFI připojení, některé pokoje mají lednici. Část pokojů je orient…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Smetanovo nám. 84, Litomyšl
Oblast
Severovýchod
Kraj
Pardubický kraj
Okres
Svitavy
Obec
Litomyšl

Fotogalerie k článku

Hotel Zlatá Hvězda se nachází přímo v centru města Litomyšl a nabízí ubytování ve 32 pokojích, 68 lůžek vč. přistýlek v tomto složení:6 x jednolůžkový pokoj21 x dvoulůžkový pokoj – 9 x double, 9 x twin, 3 x volitelná lůžka2 x třílůžkový pokoj – solo lůžka3 x apartmá Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s fénem, TV se SAT, telefon, WIFI připojení, některé pokoje mají lednici. Část pokojů je orientována na historické náměstí, piaristický kostel a zámek, a část pokojů se orientuje do klidné části města. Recepce je v provozu nonstop. Hoteloví hosté mají k dispozici saunu, vyhlídkovou terasu ve 3. patře.

Možnosti stravování

Hotelová restaurace nabízí tradiční české speciality včetně minutkové kuchyně. Prostory restaurace a salónků jsou vhodné pro pořádání svatebních hostin, rodinných oslav, rautů, konferencí a firemních akcí.

Popis okolí

Na základě Vašich požadavků můžeme připravit nabídku sportovního či kulturního využití. V blízkosti hotelu jsou squashové a tenisové kurty, bowling, spinning, krytý bazén,apod. Litomyšl je vyhledávaná pro svou bohatou historii a také díky renesančnímu zámku, jehož areál je zapsán na seznamu UNESCO. Můžeme zajistit např. prohlídku města s průvodcem i cizojazyčně, nebo noční prohlídku zámku a sklepení s expozicí soch O. Zoubka. Za shlédnutí stojí určitě klášterní zahrady, Portmoneum – muzeum J. Váchala.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Andělské adventní neděle na návrší …

02.12.2018 - 23.12.2018
Litomyšl, Zámecké návrší

O adventních nedělích můžete strávit příjemný den na Zámeckém návrší v andělské společnosti. K adventní pohodě jistě…

Adventní prohlídky na zámku v Litom…

09.12.2018 - 16.12.2018
Zámek Litomyšl

Na tři adventní neděle připravil zámek v Litomyšli mimořádné prohlídky zámecké kaple a reprezentačních sálů ve vánočním…

Andělské adventní neděle - Litomyšl

09.12.2018 - 23.12.2018
Rodný byt Bedřicha…

O adventních nedělích můžete strávit příjemná odpoledne na Zámeckém návrší v andělské společnosti. K adventní pohodě…

Hradní advent na hradě Svojanov 2018

01.12.2018 - 16.12.2018
Hrad Svojanov

Adventní čas na Svojanově tradičně oživují adventní prohlídky hradu. Uprostřed vánočního shonu si mohou návštěvníci…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete