Statistika našeho portálu

  • 84 875 Akcí v kalendáři
  • 5 368 Ubytovacích zařízení
  • 24 150 Míst a památek

Náš palác - Lipová-lázně

Bobrovnik 7, Lipová-lázně

Jestli hledáte krásnou dovolenou v Jesenických horách, tak jste víc než vítáni v našem penzionu.Máme 3 apartmány, poskytující vlastní sprchu, toaletu a kuchyňku. V každém apartmánu jsou 2 ložnice. Apartmán je určen pro 1 až 6 osob. Penzion má 6 samostatných pokojů se sprchou a toaletou. Jeden pokoj je uzpůsoben pro osoby s tělesným postižením. Jsou tu společné pokoje. Tyto společné pokoje mohou b…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Bobrovnik 7, Lipová-lázně
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Jeseník
Obec
Lipová-lázně

Fotogalerie k článku

Jestli hledáte krásnou dovolenou v Jesenických horách, tak jste víc než vítáni v našem penzionu.

Máme 3 apartmány, poskytující vlastní sprchu, toaletu a kuchyňku. V každém apartmánu jsou 2 ložnice. Apartmán je určen pro 1 až 6 osob. Penzion má 6 samostatných pokojů se sprchou a toaletou. Jeden pokoj je uzpůsoben pro osoby s tělesným postižením. Jsou tu společné pokoje. Tyto společné pokoje mohou být také použity při slunečných dnech na pití lahodného piva a vína. Můžete tak příjemně ukončit váš den.

Popis okolí

.?V okolí Lipové Lázně je mnoho věcí, které můžete navštívit. V létě se tady nachází mnoho malebných turistických cest a nespočet cyklostezek. V zimním období můžete jít lyžovat na některou ze sjezdovek, kterých je zde mnoho, nebo můžete prozkoumávat okolí po některé z běžkařských tratí. Nedaleko od penzionu se nachází proslulé "Priessnitzovi lázně” v Lázních Jeseník.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete