Statistika našeho portálu

  • 90 631 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 171 Míst a památek

Pension Bohemia - Harrachov

Harrachov

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Harrachov 119, Harrachov
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Semily
Obec
Harrachov

Fotogalerie k článku

Nabízíme celoročně levné ubytování v soukromí, pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením - wc+ sprcha, wifi.
Sezonní ceny na dotaz, slevy pro děti do 10ti let v doprovodu 2 dospělých osob na více jak dvě+ noci.
Zvíře pouze malé rasy po dohodě a za úhradu.. Parkování zdarma u domu,v objektu se nekouří.

Možnost provozování mnoha druhů sportů letních i zimních, Harrachov je vynikajícím místem, jako výchozí bod pro tůry na hřebeny západních Krkonoš.

Možnosti stravování

Stravování vlastní.Na stejném podlaží jako jsou popkpoje, je kuchyňka, kde si můžete připravit snídaně a pod. Restaurace a obchody jsou vzdáleny do 5 minut pěší chůze.

Popis okolí

V Harrachově je po celé roční období mnoho příležitostí ke sportování. Okolí přímo vybízí k vycházkám do lesů a za krásami našich hor a města. Je tu pro Vás nespočet restaurací, jistě si najdete tu svoji nej.. Můžete zde  využít množství tras pro výlety na hřebeny Krkonoš. Najdete zde jak přírodní koupání, ať již v řece Mumlavě, nebo na koupališti, tak také kryté bazény, sauny, golfové hřiště,minigolf,půjčovny lyží,kol,fitnesy, relaxcentra i tenisové kurty. V zimě je připraveno mnoho sjezdových a běžeckých tratí jak pro pokročilé, tak pro naprosté začátečníky. V létě můžete vyrazit na procházky čistou přírodou, je tu i mnoho cyklostezek. Restaurace,obchody a sjezdovky vše do 5 minut od objektu.

Tipy na výlet po okolí

Harrachov je perfektním  výchozím bodem pro tůry po hřebenech Krkonoš. Harrachov je jedním z  největších a nejznámějších středisek zimních sportů v ČR – je zde množství běžeckých tratí,sjezdovky a především proslulý mamutí můstek pro lety na lyžích, kde bylo dosaženo mnoho světových rekordů v délce letu. Celé území je protkáno značenými turistickými stezkami, nechybí ani trasy pro cykloturisty. Harrachov je rájem pro lyžařskou turistiku a sjezdové lyžování všech stupňů náročnosti. Při procházce městem Vám doporučujeme především návštěvu místní sklárny, Městského muzea skla, hornického muzea a z přírodních krás Mumlavských vodopádů. V programu milovníků horské turistiky nemůže chybět výlet k pramenům řeky Labe a na nejvyšší horu v Čechách - Sněžku 1 602 m n.m. V létě je to ráj houbařů,Harrachov je zcela obklopen lesy.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Autoimunita – MUDr. Jan Vojáček - T…

24.10.2019 - 24.10.2019
RECALL CENTRUM

Přednáška. Jaký je kontext autoimunitních poruch z pohledu funkční medicíny a výživy a proč jsou tyto poruchy na…

Bleší trhy Tuhaň a Čurdovo pivo - S…

03.11.2019 - 03.11.2019
Obec Tuhaň na Semilsku

Akce s téměř 40letou tradicí, dříve známá pod názvem - burza Chuchelna. Nyní v obci Tuhaň na Semilsku, rodná vesnice…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete