Statistika našeho portálu

  • 86 201 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 154 Míst a památek

Pension - Wellness a Fitness centrum Octárna - Kutná Hora

Štefánikova 20/52, Kutná Hora

Malý diskrétní penzion 2 minuty chůze od historického centra Kutné Hory, jež patří do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Penzion Octárna nabízí příjemné ubytování ve 3 pohodlných moderně vybavených dvoulůžkových pokojích (2 dvojlůžkové pokoje a 1 apartmán s možností přistýlky až pdo další 2 osoby). Soukromé parkování hostů penzionu je v areálu objektu zdarma. Všechny prostory Penzionu …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Štefánikova 20/52, Kutná Hora
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Kutná Hora
Obec
Kutná Hora

Fotogalerie k článku

Malý diskrétní penzion 2 minuty chůze od historického centra Kutné Hory, jež patří do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Penzion Octárna nabízí příjemné ubytování ve 3 pohodlných moderně vybavených dvoulůžkových pokojích (2 dvojlůžkové pokoje a 1 apartmán s možností přistýlky až pdo další 2 osoby). Soukromé parkování hostů penzionu je v areálu objektu zdarma. Všechny prostory Penzionu a Wellness a Fitness centra jsou nekuřácké. V celém objektu je bezdrátové připojení Wifi zdarma. Recepce v 1.patře Wellness a Fitness centra k dispozici každý den do 21.30. Penzion má samostatný vchod. 

Vybavení pokojů: Prostorná koupelna se sprchovým koutem WC LCD TV Připojení na internet - wi-fi Vlastní terasa s výhledem na kostel sv.Jakuba (Apartmán A1) Pracovní stolek (pokoj A2, A3) Konferenční stůl s gaučem (Apartmán A1) Jídelní stolek s židlemi (Apartmán A1) U pokoje Apartmán A1 možná přistýlka.

Možnosti stravování

Snídaně se podávají formou obloženého talíře přímo na pokoj.

Popis okolí

Pro návštěvníky Kutné Hory je Penzion ideální základnou pro výpravy za poznaním města a jeho kulturmích památek (např. chrám sv. Barbory, Jezuitská kolej, kostel sv. jakuba, Kamenný dům, Klášterní řád sv. Voršily, Sedlecký klášter, Vlašský dvůr, Kostnice aj.)

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete