Statistika našeho portálu

  • 96 498 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Penzion Kameňák - Horní Planá

Horní Planá

Penzion Lipno Horní Planá Kameňák se nachází v malebné Horní Plané, v jednom z mála rekreačních středek s písčitým přístupem k Lipenské přehradní nádrži. V Pensionu Kameňák je k dispozici 10 pokojů se sprchou, sociálním zařízením, teplou i studenou vodou. Celkem máme pro Vás připravených 37 lůžek. K pensionu patří vlastní parkoviště, udržovaná zahrada a také altán. Možné je pořádání večerního gri…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Švermova 180, Horní Planá
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Český Krumlov
Obec
Horní Planá

Fotogalerie k článku

Penzion Lipno Horní Planá Kameňák se nachází v malebné Horní Plané, v jednom z mála rekreačních středek s písčitým přístupem k Lipenské přehradní nádrži. V Pensionu Kameňák je k dispozici 10 pokojů se sprchou, sociálním zařízením, teplou i studenou vodou. Celkem máme pro Vás připravených 37 lůžek. K pensionu patří vlastní parkoviště, udržovaná zahrada a také altán. Možné je pořádání večerního grilování či posezení s přáteli. Vítáni jsou také hosté, se svými zvířecími miláčky.

Možnosti stravování

Restaurace.

Popis okolí

Za výhodných cenových podmínek můžete v našem pensionu strávit nejen dny plné odpočinku, ale také koupání na místně ojedinělé písčité pláži. Velmi populární jsou vyjížďky na kole po nově vybudovaných asfaltových stezkách kolem celého Lipna, projížďky na koních či výlety ve vypůjčených lodích. Nedotčená příroda Šumavského národního parku vybízí k túrám na Plešné jezero a desítky dalších zajímavých míst.

Tipy na výlet po okolí

Zkrátka nemusejí přijít ani milovníci kulturních památek - dvacet kilometrů vzdálený Český Krumlov, jehož historické centrum je zapsáno na seznamu UNESCO. Za zmínku stojí taktéž Rožmberk, Vyšší Brod a další.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete