Statistika našeho portálu

  • 88 932 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 163 Míst a památek

Penzion Korálek - Sázava

Na Závrtku 41, Sázava

Penzion Korálek v oblasti Posázaví nabízí pro návštěvníky tři bezbariérové apartmány s vlastními vchody, plně vybavené kuchyně, pokoje s dvoulůžky či jednolůžky. Samozřejmostí je zastřešené posezení s grilem, dětský bazén se slunečníkem a posezením, dětské hřiště, uzamykatelná úschovna kol, bezdrátové internetové připojení, možnost zapůjčení horských kol, dětské postýlky, nočníku, jídelní židličk…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Penzion Korálek v oblasti Posázaví nabízí pro návštěvníky tři bezbariérové apartmány s vlastními vchody, plně vybavené kuchyně, pokoje s dvoulůžky či jednolůžky. Samozřejmostí je zastřešené posezení s grilem, dětský bazén se slunečníkem a posezením, dětské hřiště, uzamykatelná úschovna kol, bezdrátové internetové připojení, možnost zapůjčení horských kol, dětské postýlky, nočníku, jídelní židličky, žehlícího prkna, žehličky. Celý objekt je nekuřácký, pro kuřáky je připraveno příjemné posezení na lavičce pod lípou s výhledem na řeku.

Možnosti stravování

Plně vybavené kuchyně s lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, sklokeramickým sporákem uspokojí snad každou náročnou kuchařku.

Popis okolí

Milovníci vody ocení možnost zapůjčení lodí přímo ve městě, rybáři zase zakoupení rybářského lístku. Cyklisté ocení množství cyklostezek v okolí, turisté mnoho památek jako je například Sázavský klášter, hrad Český Šternberk, zámek Konopiště, zámek Jemniště. Děti se mohou vydovádět v kraji Josefa Lady, necelých 40km od Sázavy. I golfisté si přijdou na své. Historicky známý golf resort Konopiště snad není potřeba představovat.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Honza Hrubec - O Palečkovi - Týnec …

20.07.2019 - 20.07.2019
Hrad Týnec nad Sázavou

V rámci divadelní scény v Posázaví Vás muzeum a město Týnec zve na pohádku o Palečkovi. Místo konání: Venkovní areál…

Oživlý středověk v podhradí

20.07.2019 - 21.07.2019
Hrad Zlenice

Řemeslný festival na hradě Zlenice, který přibližuje dávno zmizelé dovednosti a technologie.

Rockový festival Allmara Open Fest …

20.07.2019 - 20.07.2019
Miřetice

Rockový festival Allmara Open Fest se uskuteční 20. 7. 2019 na letním parketě v Miřeticích (okres Benešov). Areál…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete