Statistika našeho portálu

  • 87 120 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 158 Míst a památek

Penzion Korálek - Sázava

Na Závrtku 41, Sázava

Penzion Korálek v oblasti Posázaví nabízí pro návštěvníky tři bezbariérové apartmány s vlastními vchody, plně vybavené kuchyně, pokoje s dvoulůžky či jednolůžky. Samozřejmostí je zastřešené posezení s grilem, dětský bazén se slunečníkem a posezením, dětské hřiště, uzamykatelná úschovna kol, bezdrátové internetové připojení, možnost zapůjčení horských kol, dětské postýlky, nočníku, jídelní židličk…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Penzion Korálek v oblasti Posázaví nabízí pro návštěvníky tři bezbariérové apartmány s vlastními vchody, plně vybavené kuchyně, pokoje s dvoulůžky či jednolůžky. Samozřejmostí je zastřešené posezení s grilem, dětský bazén se slunečníkem a posezením, dětské hřiště, uzamykatelná úschovna kol, bezdrátové internetové připojení, možnost zapůjčení horských kol, dětské postýlky, nočníku, jídelní židličky, žehlícího prkna, žehličky. Celý objekt je nekuřácký, pro kuřáky je připraveno příjemné posezení na lavičce pod lípou s výhledem na řeku.

Možnosti stravování

Plně vybavené kuchyně s lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, sklokeramickým sporákem uspokojí snad každou náročnou kuchařku.

Popis okolí

Milovníci vody ocení možnost zapůjčení lodí přímo ve městě, rybáři zase zakoupení rybářského lístku. Cyklisté ocení množství cyklostezek v okolí, turisté mnoho památek jako je například Sázavský klášter, hrad Český Šternberk, zámek Konopiště, zámek Jemniště. Děti se mohou vydovádět v kraji Josefa Lady, necelých 40km od Sázavy. I golfisté si přijdou na své. Historicky známý golf resort Konopiště snad není potřeba představovat.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Venkovské Velikonoce na farmě 2019 …

18.04.2019 - 22.04.2019
Farma Blaník

Zažijte pravé venkovské Velikonoce obklopeni přírodou, zvířaty a pohodlím!

Velikonoce na Konopišti

19.04.2019 - 22.04.2019
Zámek Konopiště, Benešov

V zámeckém fondu zámku Konopiště se dochovaly dvě unikátní procesní figury Ježíše jedoucího na oslíku, které se vozily…

Velikonoce na hradě v Týnci

21.04.2019 - 21.04.2019
hrad a muzeum

Hrad a muzeum Týnec nad Sázavou Vás srdečně zve na Velikonoce na hradě.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete