Statistika našeho portálu

  • 86 167 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 154 Míst a památek

Penzion Korálek - Sázava

Na Závrtku 41, Sázava

Penzion Korálek v oblasti Posázaví nabízí pro návštěvníky tři bezbariérové apartmány s vlastními vchody, plně vybavené kuchyně, pokoje s dvoulůžky či jednolůžky. Samozřejmostí je zastřešené posezení s grilem, dětský bazén se slunečníkem a posezením, dětské hřiště, uzamykatelná úschovna kol, bezdrátové internetové připojení, možnost zapůjčení horských kol, dětské postýlky, nočníku, jídelní židličk…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Penzion Korálek v oblasti Posázaví nabízí pro návštěvníky tři bezbariérové apartmány s vlastními vchody, plně vybavené kuchyně, pokoje s dvoulůžky či jednolůžky. Samozřejmostí je zastřešené posezení s grilem, dětský bazén se slunečníkem a posezením, dětské hřiště, uzamykatelná úschovna kol, bezdrátové internetové připojení, možnost zapůjčení horských kol, dětské postýlky, nočníku, jídelní židličky, žehlícího prkna, žehličky. Celý objekt je nekuřácký, pro kuřáky je připraveno příjemné posezení na lavičce pod lípou s výhledem na řeku.

Možnosti stravování

Plně vybavené kuchyně s lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, sklokeramickým sporákem uspokojí snad každou náročnou kuchařku.

Popis okolí

Milovníci vody ocení možnost zapůjčení lodí přímo ve městě, rybáři zase zakoupení rybářského lístku. Cyklisté ocení množství cyklostezek v okolí, turisté mnoho památek jako je například Sázavský klášter, hrad Český Šternberk, zámek Konopiště, zámek Jemniště. Děti se mohou vydovádět v kraji Josefa Lady, necelých 40km od Sázavy. I golfisté si přijdou na své. Historicky známý golf resort Konopiště snad není potřeba představovat.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Zimní prohlídky hradu Český Šternbe…

02.02.2019 - 31.03.2019
Hrad Český Šternberk

Láká vás zimní atmosféra hradu? Nechcete čekat na zahájení návštěvnické sezóny? Připraveny jsou pravidelné prohlídky…

POHÁDKA NEBOJSA - Týnec nad Sázavou

03.03.2019 - 03.03.2019
Hotel Týnec -…

Pohádka o mládenci Františkovi, který se ničeho nebál.

Jarní koncert ZUŠ J. Suka Benešov -…

06.03.2019 - 06.03.2019
Týnec nad Sázavou

Srdečně Vás zveme na Jarní koncert Základní umělecké školy Josefa Suka Benešov, pořádaný ve velké zasedací síni…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete