Statistika našeho portálu

  • 93 002 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Penzion Oskava - Oskava

Oskava

Náš penzion nabízí ubytovací a stravovací služby. Je zde možnost ubytování ve 22 pokojích, jak jednolůžkových, tak i dvou, tří a čtyřlůžkových. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení (sprcha, umyvadlo, WC). Kapacita ubytování penzionu je 60 lůžek , vč. přistýlek. Na každém patře je pro klienty k dispozici malá kuchyňka, kterou lze využít pro přípravu vlastní snídaně či večeře. V přízemí se …

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Náš penzion nabízí ubytovací a stravovací služby. Je zde možnost ubytování ve 22 pokojích, jak jednolůžkových, tak i dvou, tří a čtyřlůžkových. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení (sprcha, umyvadlo, WC). Kapacita ubytování penzionu je 60 lůžek , vč. přistýlek. Na každém patře je pro klienty k dispozici malá kuchyňka, kterou lze využít pro přípravu vlastní snídaně či večeře. V přízemí se nachází velká kuchyň s jídelnou, klubovna a další místnosti, které lze využít k různým činnostem (jako např. učebny, herny, dětský koutek a pod.) Pro sportovní aktivity je přímo v objektu hřiště, které je možno využít ke hraní volejbalu, nohejbalu či jiných her. Možnost parkování v areálu, úschovna kol nebo lyží, popř. jiného sportovního náčiní je u nás samozřejmostí. Po dohodě zde s vámi přivítáme i vaše domácí mazlíčky.

Možnosti stravování

V penzionu máme také vlastní restauraci s barem, kde můžete posedět při šálku kávy, skleničky vína, piva či něčeho ostřejšího. V prostorách penzionu je možné i uspořádání různých rodinných oslav, svateb a pod. V letních měsících je klientům k dispozici velká terasa nebo posezení s ohništěm. které bývá často využíváno k přípravě grilovaných a opékaných specialit.

Popis okolí

Penzion se nachází v krásném prostředí podhůří Jeseníků, v obci Oskava u Šumperka. Náš penzion svou polohou zaručuje prožití krásných chvil jak o dovolených, tak pří různých volnočasových aktivitách či školeních, soustředěních a pod.

Tipy na výlet po okolí

Velkým lákadlem a častým cílem turistických tras je zřícenina hradu Rabštejn s krásnou vyhlídkou, kde se v jeho blízkosti tyčí několik skal, které nabízí horolezcům cvičné stěny různých obtížností. Oblíbená je také pěší trasa k Rešovským vodopádům, které jsou národní přírodní památkou. Další cíle mohou být od obce všemi směry. Nabízí se několik lokalit, které možno navštívit. Je to například hrad Sovinec s pravidelnými akcemi s historickou tématikou, známý lovecký zámek Úsov, či pohádkový hrad Bouzov. Zajisté zaujme i návštěva lázní Karlova Studánka nebo lázní ve Velkých Losinách, kde je možnost shlédnout i muzeum ruční výroby papíru. Z okolí je možno vyjmenovat i několik míst, které stojí za pěkný výlet. Jsou to např. hora Praděd, obec Malá Morávka, akvapark v Rýmařově či Javoříčské nebo Mladečské jeskyně, ve městě Šumperk je to pak malé technické muzeum a s ním sousedící zoo-koutek.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Studentský festival Majáles - Šumpe…

29.05.2020 - 30.05.2020
Pavlínin dvůr, Hlavní…

Čtvrtý ročník Majálesu v Šumperku proběhne o víkendu 29. a 30. května, nově v prostoru Pavlínina dvora. Hlavními…

Bezděkovský levandulový festival - …

05.07.2020 - 06.07.2020
Úsov

Dva dny plné levandule, zábavy, farmářských trhů, dobrého jídla a pití...

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Karanténa.

Kategorie
Turistické regiony

sobota 4. duben

Dnes má svátek Ivana

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete