Statistika našeho portálu

  • 86 201 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 154 Míst a památek

Rodinný penzion u čápa - Červená Voda

Mlýnický Dvůr 6, Červená Voda

Budova byla v nedávné době zrekonstruována s cílem poskytnout zájemcům maximální pohodlí a zároveň zachovat stylový vzhled domu. Penzion není provozován firmou. Ubytování je nabízeno formou krátkodobého pronájmu bytů. Tyto pohodlně a komfortně vybavené byty jsou různých velikostí. K dispozici jsou menší byty pro dvě nebo čtyři osoby. Také je k dispozici byt pro větší společnost, která chce na dov…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Mlýnický Dvůr 6, Červená Voda
Oblast
Severovýchod
Kraj
Pardubický kraj
Okres
Ústí nad Orlicí
Obec
Červená Voda

Fotogalerie k článku

Budova byla v nedávné době zrekonstruována s cílem poskytnout zájemcům maximální pohodlí a zároveň zachovat stylový vzhled domu. Penzion není provozován firmou. Ubytování je nabízeno formou krátkodobého pronájmu bytů. Tyto pohodlně a komfortně vybavené byty jsou různých velikostí. K dispozici jsou menší byty pro dvě nebo čtyři osoby. Také je k dispozici byt pro větší společnost, která chce na dovolené trávit čas společně.K dispozici jsou celkem dvě přistýlky. Po dohodě s majitelem mohou být přidány do kteréhokoliv bytu. Všechny byty mají vlastní sociální zařízení. V každém bytě je televizní přijímač a přehrávač DVD. Hosté mají k dispozici rovněž bezdrátové internetové připojení. Pro příjemně strávený čas i ve špatném počasí je v penzionu společenská místnost s výčepní stolici a různými hrami. Penzion je vytápěn ústředním topením. Přímo u penzionu lze parkovat auty. Při teplém počasí je možnost příjemného posezení v kryté pergole, která je vybavena venkovním grilem. Pro zabavení našich malých návštěvníků je přímo na pozemku penzionu pískoviště a houpačka s prolézačkou. 2 byty jsou dvoulůžkové, 4 byty jsou čtyřlůžkové, 1 byt je osmilůžkový. Kapacita lůžek celkem 28, vícedenní pobyt - cena za lůžko/den je 350 Kč, jednodenní pobyt - cena za lůžko/den je 500 Kč. Osoba na přistýlce - sleva 50 Kč za lůžko/den. Silvestrovský týden 27.12.2015-3.1.2016: Ubytování po dobu 7 dnů. V období 27.12.2015-3.1.2016 nabízíme k pronájmu jen celý byt. Konečná cena za byt: Byt se dvěma lůžky - cena 4000,- Kč. Byt se čtyřmi lůžky - cena 8000,- Kč. Byt s osmi lůžky - cena 16000,- Kč.

Možnosti stravování

Ve všech bytech jsou k dispozici kompletně zařízené kuchyňky. Kuchyňské kouty jsou vybaveny nádobím včetně obvyklého kuchyňského nářadí. Samozřejmostí je lednice, mikrovlnná trouba, a rychlovarná konvice.

Popis okolí

Osada Mlýnický Dvůr se nachází v Orlických horách, na rozhraní severního cípu Olomouckého a Pardubického kraje nedaleko česko-polských hranic. Je součástí obce Červená Voda. K Červené Vodě byly postupně jako osady připojeny i další bývalé samostatné obce Šanov, Bílá Voda, Moravský Karlov, Mlýnice, Dolní Orlice a Horní Orlice. V blízkosti penzionu je otevřeno nové lyžařské středisko Mlýnický Dvůr -Skipark Červená Voda - se čtyřsedačkovou lanovkou, která navazuje na na běžecké trasy, vedoucí přes Bukovou horu. Další nedaleké lyžařské areály jsou v Čenkovicích, v Šanově a v Herolticích. Pokud chcete poznat vzdálenější lyžařské areály, jejich výčet najdete na www.mlynickydvur.cz/

Tipy na výlet po okolí

Rodinný penzion "U čápa" je ideálním výchozím bodem pro aktivity, jako je pěší turistika, cykloturistika, in-line bruslení a sjezdové i běžecké lyžování. V současné době je budována sedačková lanovka přímo z obce Mlýnický Dvůr do Ski-areálu Čenkovice, která zpřístupní další turistické lokality v oblasti. Na podzim si v blízkosti penzionu vychutnáte houbařskou vášeň. Množství a kvalita nasbíraných hub je odměnou za procházku v kopcovitém terénu. Penzion Vám zapůjčí i plata na sušení hub.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Krajinka v zimním hávu - Ústí nad O…

31.01.2019 - 24.02.2019
Hernychova vila

V Hernychově vile vystavíme díla z depozitáře výtvarného umění. Vernisáž proběhne 31. ledna v 17:00 hodin a výstava…

100 let Českého červeného kříže - Ú…

31.01.2019 - 24.03.2019
Hernychova vila

Putovní výstava k příležitosti stého výročí české národní společnosti mezinárodního hnutí Červený kříž. Vernisáž…

Festival JamRock - Žamberk

06.06.2019 - 08.06.2019
žamberský areál Pod…

Příznivci rockové hudby si v červnu užívají dny plné rychlými tóny nabité hudební produkce, kterou každoročně pořádá…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete