Statistika našeho portálu

  • 84 901 Akcí v kalendáři
  • 5 368 Ubytovacích zařízení
  • 24 150 Míst a památek

Termální lázně Velké Losiny - Velké Losiny

Lázeňská 323, Velké Losiny

Termální lázně Velké Losiny v komfortu čtyř hvězd. Nový lázeňský komplex Eliška ****, nabízí ubytování kategorie superior, 2 moderní restaurace, kavárnu s letní terasou a nový balneoprovoz s vnitřním termálním bazénem, kde si můžete vybrat z široké nabídky koupelí v termální sirné vodě. Vše je doplněno širokou nabídkou nejen masáží, ale také zábalů a dalších nadstandardních wellness služeb. Nedal…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Lázeňská 323, Velké Losiny
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Šumperk
Obec
Velké Losiny

Fotogalerie k článku

Termální lázně Velké Losiny v komfortu čtyř hvězd. Nový lázeňský komplex Eliška ****, nabízí ubytování kategorie superior, 2 moderní restaurace, kavárnu s letní terasou a nový balneoprovoz s vnitřním termálním bazénem, kde si můžete vybrat z široké nabídky koupelí v termální sirné vodě. Vše je doplněno širokou nabídkou nejen masáží, ale také zábalů a dalších nadstandardních wellness služeb. Nedaleká lázeňská vila Gazárka *** nabízí příjemné ubytování kategorie standard. Vzhledem k léčebným účinkům termální sirné vody jsou hlavním léčebným zaměřením lázní jsou nemoci nervové, respirační a pohybového aparátu. Termální Lázně jsou atraktivní rovněž pro svoji polohu v podhůří Hrubého Jeseníku, příznivé klimatické podmínky a příjemné prostředí, které tvoří malebný rozsáhlý lázeňský park, který Vám bude oázou klidu. V lázeňském parku se také nachází jedinečné venkovní termální koupaliště. V areálu koupaliště jsou návštěvníkům k dipozici 2 bazény s termální sirnou vodou - plavecký a dětský, šatny a stánky s občerstvením.

Možnosti stravování

Rádi Vás přivítáme ve 2 moderních restauracích s rozšířenou nabídkou jídelního menu a s možností výběru diet. Snídaně připravujeme formou švédských stolů, obědy a večeře výběrem z menu.

Popis okolí

Termální lázně se nachází v centru obce Velké Losiny v malebném rozsáhlém lázeňském parku s vysokými stoletými stromy a vzácnými dřevinami z celého světa. Park je každým rokem na jaře vyhlášenou ozdobou okolí v době květu pestrobarevných azalek a rododendronů. Lázně Velké Losiny v sobě spojují to nejlepší, co nabízí velká lázeňská města, s klidným prostředím uprostřed přírody. Okolí lázní nabízí mnoho příležitostí pro volno časové aktivity - skvělé turistické, cyklistické a lyžařské podmínky - možnost zajištění skibusu do blízských lyžařských center. V blízkém okolí Velkých Losin je spousta historických zajímavostí, mezi nejzajímavější patří zajisté jedinečná Ruční papírna, renesanční zámek a sedmý div ČR - přečerpávací elekrárna Dlouhé stráně.

Tipy na výlet po okolí

Jedinečná historická funkční ruční papírna a jeden z nejnavštěvovanějších renesančních zámků ve Velkých Losinách, Čarodějnické cyklotrasy čarodějnické procesy v 17. stol., sjezdové a běžecké tratě v nejbližším okolí lázní, přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně - sedmý div ČR, Jeseníky - Praděd druhá nejvyšší hora ČR, sportovní vyžití: tenis, squash, fitness centrum, sauna, spinning, cyklistika, pétanque, stolní tenis, nordic walking, minigolf, jízda na koních, turistika.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Výstava Vánoční tradice a zvyky v E…

15.11.2018 - 13.01.2019
Muzeum Mohelnice

Čekání na vánoční svátky si můžete zkrátit na výstavě v mohelnickém muzeu a inspirovat se při výstavě jak slaví vánoční…

Výstava Betlémy - Muzeum Šumperk

27.11.2018 - 20.01.2019
Muzeum Šumperk…

Poslední letošní výstavou v Muzejíčku bude výstava betlémů. Tentokrát jsme si pro malé i velké návštěvníky připravili…

Výstava: Korálkové fantazie - Šumpe…

29.11.2018 - 03.02.2019
Vlastivědné muzeum v…

Výstava šitých šperků a vánočních dekorací Renaty Fojtlové. Šperky zhotovené náročnou technikou korálkové výšivky jsou…

Vánoce na Točáku - Šumperk

30.11.2018 - 23.12.2018
Šumperk

Čas adventu a Vánoc se nezadržitelně blíží. I v letošním roce si město Šumperk připravilo řadu akcí. Vánoční atmosféru…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete