Statistika našeho portálu

  • 87 106 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 158 Míst a památek

Ubytování Chudenice - Chudenice

Rejchova 236, Chudenice

Objekt se nachází v krásném městečku Chudenice. Má vlastní uzamykatelné parkoviště a salonek přímo v areálu. V letních měsících mohou hosté využít možnosti posezení venku u ohně. Je vhodný pro rodinnou dovolenou, akce pro cykloturisty, motorkáře, soukromé a rodinné oslavy apod., možné pořádat školení, firemní akce, kurzy, semináře. K dispozici je prostorové a technické vybavení. Pokoje mají kuchy…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Rejchova 236, Chudenice
Oblast
Jihozápad
Kraj
Plzeňský kraj
Okres
Klatovy
Obec
Chudenice

Fotogalerie k článku

Objekt se nachází v krásném městečku Chudenice. Má vlastní uzamykatelné parkoviště a salonek přímo v areálu. V letních měsících mohou hosté využít možnosti posezení venku u ohně. Je vhodný pro rodinnou dovolenou, akce pro cykloturisty, motorkáře, soukromé a rodinné oslavy apod., možné pořádat školení, firemní akce, kurzy, semináře. K dispozici je prostorové a technické vybavení. Pokoje mají kuchyňský kout s ledničkou a dvouplotýnkovým vařičem, varnou konvicí, topinkovačem, mikrovlnou troubou a veškerou kuchyňskou výbavou hrnky, sklenice, talíře, pánev, příbory, kastroly, Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a WC, satelitní televizi a možnost připojení k internetu. V objektu se nachází salónek, který má kapacitu 25 míst a k jeho vybavení patří bar, satelitní televize, DVD přehrávač, lednička s mrazákem, mikrovlná trouba, varná konvice, kuchyňské vybavení, dataprojektor, plátno, laserové ukazovátko, bezdrátové připojení k internetu, notebook, tiskárna. V salónku je možnost drobného občerstvení při školících akcích.

Možnosti stravování

V objektu není restaurace, možnost vlastního stravování. V Chudenicích se nacházejí 3 restaurace.

Popis okolí

Penzion leží v krásném městečku Chudenice, nedaleko starého Černínského zámku. Kousek za městečkem se nachází zámek Lázeň s parkem, rozhledna Bolfánek a Americká zahrada s množstvím vzácných okrasných dřevin. Při procházce je možné navštívit Kvapilova jezírka. Ve starém Černínském zákmu se kromě expozice věnované životu rodu Černínů nachází také muzeum Josefa Dobrovského.

Tipy na výlet po okolí

Starý Černínská zámek, rozhledna Bolfánek, Americká zahrada, Kvapilova jezírka, Lučice - nejstarší roubenka v Čechách, zřícenina hradu Nový Herštejn, vesnická památková zóna Poleň, vodní hrad Švihov, naučná stezka Švihov a okolí, město Klatovy, Únějovice - památná hrušeň 600 let. V letních měsících např. noční prohlídky starého zámku nebo vodního hradu Švihov, Švihovské hudební léto, festival České hrady.cz ve Švihově atd.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Velikonoce na zámku Chudenice

19.04.2019 - 22.04.2019
Chudenice

Velikonoční svátky lákají k výletům nejen do přírody, ale také za poznáním a historií.

Letem světem - Klatovy

03.04.2019 - 18.04.2019
Klatovy

Výstava prací dětí z výtvarně-keramických kroužků DDM. Vernisáž 2. 4. od 16:00 hod.

Velikonoce na náměstí - Klatovy

17.04.2019 - 18.04.2019
Náměstí Míru

Velikonoční trhy s kulturním programem.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete