Mapa kraje cr Karlovarská kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Středočeský Plzeňský kraj Jihočeský kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlinský kraj Praha

Chystáte-li se navštívit některou z kulturních či zábavních akcí, máme pro Vás kompletní výčet institucí a center určených právě k tomuto účelu. S naším průvodcem Atlas Česka zavítáte do státních i regionálních divadel, budete cítit napětí a vzrušení při filmových projekcích stovek kinosálů, shlédnete ty nejvýznamnější výstavy a galerijní expozice, zasníte se při líbezných tónech hudebníků v koncertních sálech či se pokloníte odkazu našich předků v objektech muzeí. To vše v přehledné a v atraktivní formě s dostatkem detailních informací k jednotlivým institucím a akcím samotným. Při našem putování zavítáme do všech krajů republiky a nezapomeneme ani na tu nejmenší obec či vesničku. Zajímá nás existence i činnost jak národních galerií v těch největších městech, tak i angažovanost a program těch nejmenších ochotnických spolků. Doufáme, že se Vám náš přehledný výčet bude líbit a vyberete si z něj přesně to, na co právě máte chuť. Pohodlně se usaďte, naše cesta za kulturou a zábavou právě začíná!

Divadla

Masky
Divadlo a divadelní umění patří k nejdůležitějším a zároveň nejnavštěvovanějším položkám ve výčtu kulturních akcí konaných v České republice. Existují zde desítky profesionálních či ochotnických souborů, které své umění předvádějí na prknech divadelních pódií. Mezi rozličné divadelní žánry řadíme činohru, operu, muzikály, balet, pantomimu, loutkové divadlo či tanec.
Česká republika

Kina

Filmový negativ
Návštěva filmových představení v útulných sálech kin se stala oblíbenou formou zábavy a trávení volného času diváků různých věkových kategorií. Pro všechny milovníky filmů máme připraven souhrnný přehled kin a kinosálů, rozmístěných po území všech krajů České republiky.
Česká republika

Muzea

Národní technické muzeum
Muzea lákají návštěvníky na stále nápaditější expozice, věnované různým tématům a časovým obdobím. Význam a nezastupitelnost těchto „chrámů můz“ vidíme především v jejich zásluze o zkoumání, uchování a zprostředkování hmotných dokladů o působení člověka a vývoji jeho kulturnosti. Chcete-li se seznámit s historií jednotlivých muzejních budov či se jen zajímáte o aktuálně pořádané akce, má pro vás Atlas Česka připraven jejich kompletní přehled.
Česká republika

Koncerty

Koncerty v Národním muzeu
Fanoušci a posluchači hudby různých žánrů a odvětví se jistě rádi čas od času zúčastní některého z koncertů, které se pravidelně konají ve všech větších obcích a městech. Pro vaši lepší orientaci mezi často spletitou nabídkou jednotlivých koncertních míst, festivalů či hudebních turné jsme pro Vás připravili jejich souhrnný přehled v jasně strukturovaném podání. Z naší nabídky si jistě vyberou vyznavači rocku, popujazzuklasické hudby.
Česká republika

Galerie a výstavy

Art Galerie v Brně
Stálé expozice v galeriíchaktuálně pořádané výstavy přitahují pozornost širokého spektra diváků, kteří si v současnosti mohou vybrat z nepřeberného množství rozmanitých témat i způsobů prezentace. Atlas Česka Vám přichystal představení jednotlivých galeriívýstavních prostor ve všech krajích České republiky. Věříme, že si z této bohaté nabídky dobře zvolí každý z vás.
Česká republika