Mapa kraje cr Karlovarská kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Středočeský Plzeňský kraj Jihočeský kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlinský kraj Praha

Autorský tým vašeho průvodce Atlas Česka pro vás sestavil souhrnný výčet těch nejzajímavějších a návštěvnicky nejatraktivnějších galerií a výstavních prostor, nacházejících se ve všech větších městech a obcích České republiky. O aktuálních akcích pořádaných v těchto kulturních institucích pak informuje speciální sekce Kalendář akcí. Těšit se můžete na celostátní galerie, výstavní síně, památníky významných osobností či regionální expozice. To vše v přehledném podání řazeném dle jednotlivých krajů.

Ke kulturním klenotům naší země zajisté patří Galerie hlavního města Prahy s jednotlivými pobočkami, Západočeská galerie v Plzni, Galerie národního parku České Švýcarsko v Krásné Lípě, Galerie výtvarného umění v Ostravě, Dům umění ve Znojmě, Lidická galerie, Východočeská galerie v Pardubicích, Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou či expozice Vlašského dvora v Kutné Hoře. Vydejte se s námi na cestu za poznáváním kulturního bohatství České republiky, při kterém se dobře pobavíte a ještě k tomu mnohé dozvíte!