Mapa kraje cr Karlovarská kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Středočeský Plzeňský kraj Jihočeský kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlinský kraj Praha

Každý z nás si alespoň jednou za čas rád vyrazí do některého z oblíbených kin, aby se zde ponořil do světa filmového umění, plného báječných nápadů, fantazie a nespoutané volnosti. Abyste se lépe orientovali ve spletité nabídce jednotlivých kinosálů, připravili jsme pro vás jejich kompletní přehled spolu s detailními informacemi o historii a aktuální současnosti. V tomto výčtu nebudou chybět klasická kina, multiplexy, nezávislá kina, letní kina, kinokavárny či filmové kluby.

Zavítáme do Cinema City Galaxie v Praze, Multikina Palace Cinemas Velký Špalíček v Brně, letního kina v Chomutově, filmového klubu Aula v Ústí nad Labem, letního kina na Střeleckém ostrově v Litoměřicích a mnohých dalších po celé republice. O filmových novinkách pak informujeme na speciální sekci v rámci Kalendáře akcí. Pohodlně se tedy usaďte a spolu s námi objevujte specifika a zajímavosti jednotlivých kin po celé republice. A věřte, že je se na co dívat!