Vítejte v Praze! Stověžatá Praha, město historie, hudby, literatury a architektury. Osmnáct let po pádu železné opony je Praha jedním z nejpopulárnějších míst, které jezdí obdivovat turisté z celého světa – všichni chtějí poznat její jedinečnou atmosféru a krásu.

O Praze již byly popsány miliony stránek, nicméně pouze Atlas Česka Vám skrze více jak 12 000 fotografií a tisíce doprovodných textů nabízí jedinečnou možnost Prahu poznat. Provede Vás celou Prahou, počínaje katedrálou Svatého Víta, dlážděnými uličkami Malé Strany, přes Karlův most, Židovské Město či Staré Město. Nevynecháme ani ty nejkrásnější pohledy na Prahu z Pražského hraduVyšehraduVítkovaLetné.

Budete-li si přát v Praze strávit více času, na Atlasu Česka najdete vše, co je třeba. Najdete zde informace týkající se ubytováníměstské hromadné dopravy, vyhledat si zde můžete restauracihotelkoncertgaleriidivadlomuzeum a mnoho dalších. Záleží jen na vás přejete-li si navštívit balet v Národním divadle, po kterém si dáte kávu v kavárně Slavia či strávit večer v jednom z mnoha pražských klubů. Na Atlasu Česka najdete zkrátka vše.

Pro ty z vás, kteří by chtěli poznat kouzlo českého venkova, hradů a zámků a dalších měst kromě Prahy, nabízíme možnost výletů po památkách UNESCO v ČR a mnohé další.

 

Ohňostroj Navalis Hotelový pokoj

Kalendář akcí v Praze

Ubytování v Praze

Kultura a zábava

Národní divadlo
Připravili jsme pro Vás kompletní pražský kulturní přehled s detailními informacemi o divadlech, muzeích, výstavních prostorech a kinech. Nechybí ani informace o pražské přírodě, hvězdárnách, klubech a knihovnách.
Česká republika

Členění Prahy

Pražské mosty

Nabízíme přehledné informace o místopise Prahy. Naleznete zde vyčerpávající informace o pražských katastrech, historických územích, ulicích, mostech, ostrovech, náměstích a nábřežích.

Česká republika

Praha detailně

Malá strana
Opravdu detailní souhrn o našem hlavním městě. Přehled historických památek, církevních objektů, památných míst, dopravních informací, uměleckých skvostů, vzdělávacích institucí či společensky atraktivních lokalit.
Česká republika

Plavby v Praze

Plavby v Praze
Vidět Prahu z Vltavy z paluby lodi nebo parníku je opravdový zážitek, můžete tak učinit na vyhlídkových hodinových nebo dvouhodinových plavbách, plavbách s obědem nebo večeří a mnoho dalších.
Česká republika