Statistika našeho portálu

  • 102 704 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hlavní město Praha

Vítejte v Praze! Stověžatá Praha, město historie, hudby, literatury a architektury. Osmnáct let po pádu železné opony je Praha jedním z nejpopulárnějších míst, které jezdí obdivovat turisté z celého světa – všichni chtějí poznat její jedinečnou atmosféru a krásu.

O Praze již byly popsány miliony stránek, nicméně pouze Atlas Česka Vám skrze více jak 12 000 fotografií a tisíce doprovodných textů nabízí jedinečnou možnost Prahu poznat. Provede Vás celou Prahou, počínaje katedrálou Svatého Víta, dlážděnými uličkami Malé Strany, přes Karlův most, Židovské Město či Staré Město. Nevynecháme ani ty nejkrásnější pohledy na Prahu z Pražského hradu, Vyšehradu, Vítkova a Letné.

Budete-li si přát v Praze strávit více času, na Atlasu Česka najdete vše, co je třeba. Najdete zde informace týkající se ubytování, městské hromadné dopravy, vyhledat si zde můžete restauraci, hotel, koncert, galerii, divadlo, muzeum a mnoho dalších. Záleží jen na vás přejete-li si navštívit balet v Národním divadle, po kterém si dáte kávu v kavárně Slavia či strávit večer v jednom z mnoha pražských klubů. Na Atlasu Česka najdete zkrátka vše.

Pro ty z vás, kteří by chtěli poznat kouzlo českého venkova, hradů a zámků a dalších měst kromě Prahy, nabízíme možnost výletů po památkách UNESCO v ČR a mnohé další.

Zobrazuji celkem 6 výsledků

Plavba po Vltavě Křišťálová večeře

13.11.2018 Praha

Plavba večerní Prahou na luxusní skleněné lodi a se stylovou večeří je nezapomenutelný zážitek.

Plavba po Vltavě Sladká Praha

13.11.2018 Praha

Gurmánská plavba na luxusní lodi Lužnice se servírovaným menu, živou hrou na piano a překrásnými výhledy na večerní Prahu.

Oběd na lodi v Praze

12.11.2018 Praha

Poobědvejte tentokrát jinak a vychutnejte si skvělé jídlo spolu s pražskými panoramaty. Sami nebo se společností, nudit se rozhodně nebudete.

Večeře na lodi v Praze

12.11.2018 Praha

Prožijte nezapomenutelný večer na palubě některé z lodí brázdících vody Vltavy v Praze. Čeká na Vás romantická večeře a úchvatné pohledy na nasvícenou noční Prahu.

Velká plavba od Čechova mostu

12.11.2018 Praha

Velká plavba Prahou Vám během dvou hodin netradičně představí to nejkrásnější z města.

Hodinová plavba od Čechova mostu

11.11.2018 Praha

Tato plavba Prahou Vám umožní poznat nejdůležitější památky historického centra během jedné jediné hodiny.

středa 24. červenec

Dnes má svátek Kristýna

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete