Mapa kraje cr Karlovarská kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Středočeský Plzeňský kraj Jihočeský kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlinský kraj Praha

Návštěva divadla patří k nejoblíbenějším způsobům trávení volného času spojeného s kulturním vyžitím. Patříte-li i vy mezi milovníky „prken, které znamenají svět“ či se jen chcete seznámit s historií a současností některého z pražských divadel, ocitli jste se na tom správném místě. V přehledné formě vám přinášíme výčet všech divadel a divadelních scén působících na území našeho hlavního města spolu s podrobnými informacemi o aktuálním repertoáru a speciálních akcích.

Provedeme Vás po scénách Národního divadla na Národní třídě, divadla Na Fidlovačce v Křesomyslově ulici, Činoherního klubu v ulici Ve Smečkách, Dejvického divadla v Zelené ulici, Letního divadla na Vyšehradě ve Štulcových sadech, Divadla Na Vinohradech a mnoha dalších. Věříme, že budete sami příjemně překvapeni rozsahem a informační celistvostí předkládaných textů, které podrobně mapují divadelní život našeho hlavního města.