Mapa kraje cr Karlovarská kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Středočeský Plzeňský kraj Jihočeský kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlinský kraj Praha

Ke kulturnímu životu každého většího města či obce patří již řadu let pestrá nabídka klubových prostor, které dávají příležitost začínajícím hudebníkům, protřelým interpretům, divadelním vystoupením, diskotékovým párty, filmovým projekcím či besedujícím hostům. Atlas Česka se v této kapitole zaměří na ty nejoblíbenější kluby fungující na území hlavního města Prahy. Jistě budete sami překvapeni, jak široká a pestrá je nabídka jednotlivých kulturních programů a možná se podíváte i do doposud nepoznaných oblastí Prahy za kvalitním klubovým programem. Aktuální informace o pořádaných akcích naleznete v sekci Kalendář akcí.

Ve výčtu klubů bychom Vám rádi představili historii a současnost těch největších z nich a neopomeneme ani na komornější prostředí velkého počtu alternativních scén. Velkou popularitu mezi návštěvníky mají například klub Kaštan, klub Infinity, diskotéka Zlatý strom, Lucerna Music Bar – 80´s, Karlový lázně na Novotného lávce, klub Nebe v Křemencově ulici či klub Exit Chmelnice v Koněvově ulici.