Hodinová plavba od Čechova mostu

Hodinová plavba
Vydejte se na některé z moderních lodí na hodinovou plavbu po Vltavě. Během ní budete mít možnost si prohlédnout nejznámější památky historického centra Prahy z perspektivy vodní hladiny. Můžete se těšit na zcela nový pohled na vltavské břehy a proplutí pod starodávnými oblouky Karlova mostu.
Česká republika

Dvouhodinová plavba po Vltavě od Čechova mostu

Dvouhodinová plavba
S loďmi v Praze se můžete vydat i na dvouhodinovou plavbu po Vltavě. Vyplouvá se z kotviště od Čechova mostu a pluje proti proudu řeky. Na cestě Vás čeká i napínavé proplutí historickým zdymadlem u Petržilkovské vodárenské věže. Pod Vyšehradskou skálou se loď obrací a pluje zpět do svého kotviště.
Česká republika

Hodinová plavba z Rašínova nábřeží

Hodinová plavba z Rašínova nábřeží
Na hodinovou plavbu mezi vltavskými břehy se můžete vydat i z Rašínova nábřeží, odkud lodě vyplouvají o státních svátcích. Loď se vydává na okružní plavbu plavební komorou Mánes, dále pod Národní divadlo, odtud ke Karlovu mostu, okolo Střeleckého ostrova a poté pod Vyšehrad a zpět.
Česká republika

Plavba parníkem Vltava z Kampy

Plavba parníkem z Kampy
V přístavišti na malebné Kampě se můžete nalodit na historický parník Vltava, který Vás vezme na dobrodružnou plavbu po Vltavě a za poznáním krás hlavního města během jedné hodiny. Na palubě posledního ze dvou kolesových parníků si nejen vychutnáte dech beroucí výhledy, ale také jedinečnou, komfortní atmosféru tohoto unikátního plavidla.
Česká republika