Atlas Česka Vám přináší komplexní nabídku informací o České republice. Kromě základních údajů o historii a současnosti naší republiky, nabízíme i bohatou škálu informací o jednotlivých městech, obsáhlou databázi kulturních institucí, tipy na výlety, pestrou přehlídku přírodních zajímavostí či výčet turisticky atraktivních cílů. To vše s bohatými faktografickými informacemi a krásnými fotografiemi. Nechybí ani bohatá nabídka ubytování a aktuální kalendář akcí.

O České republice

Praha
Česká republika je vnitrozemským státem, ležícím ve střední Evropě a sousedícím s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Na území o přibližné rozloze 78 860 km² zde žije na 10,5 mil. obyvatel. Rozkládá se na území tří historických zemí (Čechy, Morava, Slezsko), přičemž hlavním městem je Praha.
Česká republika

Turistické cíle

Zámek Červená Lhota
Ucelený přehled turistických cílů v České republice. Zavítejte s námi na honosné hrady a zámky, rozhlédněte se ze stovek rozhleden, navštivte skanzeny, zoo, či církevní památky. Čeká na vás také krása přírodních scenérií.
Česká republika

Kultura a zábava

Masky
Informace o divadlech, filmových projekcích v kinosálech, nejvýznamnější výstavách a galerijních expozice, o koncertech a také kompletní výčet našich muzeí. To vše propojeno s bohatým kalendářem kulturních akcí.
Česká republika