Mapa kraje cr Karlovarská kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Středočeský Plzeňský kraj Jihočeský kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlinský kraj Praha

Milovníky hudby a hudebních koncertů zveme na procházku po nejzajímavějších koncertních sálech a hudebních pódií, nacházejících se na území našeho hlavního města. Některá z nich mají již více než staletou tradici, jiná zase vznikla teprve před několika lety a září moderním puncem. K lepší orientaci mezi jednotlivými scénami vám poslouží přehledný filtr, rozřazující je do jednotlivých městských částí. U každé z položek Vám přinášíme detailní výčet informací o historickém vývoji a aktuálním dění staveb a objektů, sloužících k hudebním produkcím.

Těšit se můžete na představení novorenesanční budovy Rudolfina, moderní víceúčelové haly O2 Arény v Praze, secesního Obecního domu či objektu Státní opery Praha. O konkrétních hudebních akcích se dozvíte v kategorii Kalendář akcí, která se zaměřuje na jednotlivá kulturní, sportovní či umělecká vystoupení.