Statistika našeho portálu

  • 94 552 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

56. ples Hotelu International Brno

24.02.2018 Brno

Tématem letošního plesu budou benátské slavnosti, jedny z nejstarších veřejně pořádaných slavností v Evropě. Trvaly někdy i několik týdnů a končily vždy popeleční středou. Budete svědky večera plného hudby a unikátních kostýmů ve stylu Rondo Veneziano, neopakovatelných zážitků, atraktivního programu a nevšedních kulinářských delikates z kuchyně hotelového  šéfkuchaře Michala Janíka a jeho…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Tématem letošního plesu budou benátské slavnosti, jedny z nejstarších veřejně pořádaných slavností v Evropě. Trvaly někdy i několik týdnů a končily vždy popeleční středou. Budete svědky večera plného hudby a unikátních kostýmů ve stylu Rondo Veneziano, neopakovatelných zážitků, atraktivního programu a nevšedních kulinářských delikates z kuchyně hotelového  šéfkuchaře Michala Janíka a jeho týmu.

 

Večerem bude provázet Tomáš Matonoha. Z dalších umělců uvidíte Leonu Machálkovou, Ewu Farnou, operní pěvkyni Janu Hrochovou, populární hudební skupinu Eddie Stoilow, The Party Band, Malbohar Šumichrast, Jazz Trio Martina Kostaše a mnoho dalších. Součástí programu bude i předání šeku Nadačnímu fondu dětské onkologie KRTEK, který věnuje Best Western Premier Hotel International Brno a dražba obrazu Jadrana Šetlíka. Výtěžek bude taktéž předán Nadačnímu fondu.

Mapa

Další akce v okolí

Koncert The Best of Roxette - Brno

01.12.2020 - 01.12.2020
Brno

Tribute to Marie Fredriksson se symfonickým orchestrem poprvé v ČR Kultovní švédské poprockové duo ROXETTE na konci 80.…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 29. listopad

Dnes má svátek Zina

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete