Statistika našeho portálu

  • 97 522 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 202 Míst a památek

Hudební a divadelní akce - Kalendář akcí

Hudební koncerty patří k nejoblíbenějším a zároveň nejnavštěvovanějším kulturním akcím konaným v naší zemi. Jejich popularitu v České republice zvyšuje i bohatá nabídka různorodých a pestrých žánrů (pop, rock, metal, jazz, vážná hudba, country, Dj, dechovka, historická hudba, reggae, rap, swing), které u nás mají stovky i tisíce vyznavačů a příznivců. Užijte si náš přehledný výčet koncertního dění, který zahrnuje stovky hudebních událostí, rozmanitých svou formou i obsahem. Věříme, že si z bohaté nabídky vyberete a brzy se již budete vlnit v rytmech Vaší oblíbené hudby.

V České republice působí několik desítek divadelních souborů, které uspokojují neutuchající poptávku hladových diváků po nových a neotřelých kusech, založených na kvalitní dramaturgii a skvostných hereckých výkonech. Připravili jsme pro Vás přehledný výčet jednotlivých divadelních scén dle obvyklých kategorií, zahrnující i nejvýznamnější festivaly či jednotlivá aktuální představení. Ať již patříte do tábora fanoušků činohry, opery, muzikálu, baletu, tance, pantomimy či loutkové divadla, věříme, že si z naší komplexní a úplné nabídky vyberete!

Zobrazuji výsledky 1 - 10 z celkem 74

Odhalená pravda - Třebíč

16.05.2022 Třebíč

Divadelní představení ab. sk. A

Janek Kroupa: Host Impro Talk Show 321Jedem! - Praha

16.05.2022 Praha

Mise na záchranu svobodného veřejného prostoru se ukázala být zrádnější, než se na začátku zdálo. Vydávat se během vyšetřování za obchodníka se zbraněmi není problémem. Po stopách zločinu však nepátrá žádný tajný agent, ale investigativní novinář Janek Kroupa! Jak si ale poradí s nečekanými zvraty jako host divadelní improvizace? Večerem…

Radůza s kapelou - Třebíč

17.05.2022 Třebíč

IV. koncert Hudebního salónu.

Mistrovská lekce - Mělník

17.05.2022 Mělník

Divadelní představení

Modlitba za demokracii - Liberec

18.05.2022 Liberec

Psal se 6. prosinec roku 1989, když se na libereckém výstavišti uskutečnilo jedno z prvních vystoupení Karla Kryla po jeho návratu do Československa. Na připomínku tohoto večera se již poněkolikáté koná vzpomínkový koncert Krylových písní s názvem Modlitba za demokracii.

B5: Stabat Mater - Ostrava

19.05.2022 Ostrava - město

Dvořákovo oratorium Stabat Mater se po mimořádně úspěšné londýnské premiéře v roce 1883 doslova rozletělo do celého světa. Sopránový part bude svěřen znamenité pěvkyni Kateřině Kněžíkové.

Tango Quartetto Re Campo - Třebíč

19.05.2022 Třebíč

IV. koncert Kruhu přátel hudby

LiStOVáNí.cz: A jak se vám líbím teď? - Mělník

20.05.2022 Mělník

Scénické čtení

Pražský mejdan slovenských hudebních legend - Praha

20.05.2022 Praha

Ikony slovenské hudební scény vystoupí 20. května v pražských Holešovicích. A show to nebude jen tak ledajaká. Igor Kmeťo mladší a starší, Pavol Hammel, Marián Čekovský, Peter Nagy, Vašo Patejdl a Richard Müller si připravili opravdu nabitý program plný nejznámějších hitů, které není třeba nikomu dlouze představovat.

Litoměřická muzejní noc - Litoměřice

20.05.2022 - 21.05.2022 Litoměřice

V pátek 20. května a v sobotu 21. května se centrum města Litoměřice a jeho okolí promění v pestrý festival výstav, vernisáží, tvůrčích dílen, hudebních, divadelních programů a dalších představení, které pro vás hlavičkou Litoměřické muzejní noci připravily oblíbené litoměřické kulturní spolky a instituce.

Kategorie

pondělí 16. květen

Dnes má svátek Přemysl

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete