Statistika našeho portálu

  • 97 568 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 202 Míst a památek

Aktuální tipy na víkend a pro volný čas

V rubrice Aktuálně pravidelně najdete nejnovější informace o akcích, které se právě chystají v celé České republice. Můžete zde najít poutavé články, které Vás upozorní na blížící se výstavy, koncerty, sportovní a společenské akce, divadelní premiéry, dětské nebo lidové akce.

Navíc zde každý týden najdete naše Tipy na víkend, tedy výběr těch nejlepších akcí na nadcházející víkend. Tipy na víkend jsou vybírány z celého Kalendáře akcí a řazeny přehledně podle jednotlivých krajů. Navíc z každé akce vede odkaz, který Vás navede přímo na detail článku, kde se dozvíte podrobnosti.

Pravidelně zde zveřejňujeme také tematické akce, které se často konají ve více regionech naší republiky. Mezi nimi například akce na Den dětí, Muzejní noci, vinobraní, drakiády, výlovy rybníků, adventní akce, mikulášské nadílky, rozsvěcení vánočních stromů, novoroční ohňostroje, masopust, velikonoční akce, čarodějnice nebo třeba zahájení turistické sezony na hradech a zámcích.

Atlas Česka je komplexní turistický portál, proto Vám nabízí i ubytování, tipy na výlety nebo Kalendář akcí.

Zobrazuji výsledky 1 - 10 z celkem 584

Tipy na víkend

05.05.2022

Čeká nás další jarní víkend a s ním spousta zajímavých akcí a míst, kam vyrazit. Kromě toho si brzy budeme připomínat konec 2. světové války a také Den matek.

Tipy na víkend 30.4. -1.5.

29.04.2022

V neděli nás čeká první máj, lásky čas. Vyražte se svou láskou na výlet, přinášíme jako vždy pár tipů. Kromě toho se také budou pálit čarodějnice, což je oblíbená aktivita u dětí!

Tipy na víkend 23. - 24. dubna

21.04.2022

Po velikonočních radovánkách nás čeká řada festivalů, výstav a sportovních akcí. Jaro začíná, kultura se rozjíždí, jste připraveni?

Velikonoční tipy na výlet

15.04.2022

Za tým Atlasu Česka přejeme Veselé Velikonoce a jako každý týden vám přinášíme čerstvé tipy na víkend. Doufáme, že si prodloužený víkend náležitě užíváte.

Tipy na výlet 26. - 27.3 března

01.04.2022

Jaro můžeme přivítat příjemným výletem za krásného počasí, které by mělo o víkendu ještě vydržet nebo vyražením na jednu z mnoha akcí, které se napříč Českem konají.

Tipy na víkend 2. - 3. dubna

01.04.2022

Dnes si z nás nedělá blázny jen počasí, které se nám po krásném týdnu zkazilo, ale vlastně může kdokoliv jiný. Užíjte si první dubnový den a nezapomeňte si přečíst, co se o víkendu bude dít ve vašem kraji.

Tipy na víkend 19. - 20. března

18.03.2022

Týden se s týdnem sešel a my vám přinášíme každotýdenní nálož tipů, kam vyrazit na víkend. Co plánujete vy?

Tipy na víkend 12. - 13. března

10.03.2022

Týden se s týdnem sešel a my pro vás opět máme zajímavé akce, na které můžete vyrazit po celé České republice. Počasí nám zatím dokonale přeje, tak neseďte doma a vyražte ven vstříc začínajícímu jarnímu počasí. Máte nějaký zajímavý tip? Napište nám a my se s ním rádi podělíme i mezi ostatními.

Kategorie

středa 18. květen

Dnes má svátek Nataša

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete