Statistika našeho portálu

  • 96 809 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 200 Míst a památek

Aktuální tipy na víkend a pro volný čas

V rubrice Aktuálně pravidelně najdete nejnovější informace o akcích, které se právě chystají v celé České republice. Můžete zde najít poutavé články, které Vás upozorní na blížící se výstavy, koncerty, sportovní a společenské akce, divadelní premiéry, dětské nebo lidové akce.

Navíc zde každý týden najdete naše Tipy na víkend, tedy výběr těch nejlepších akcí na nadcházející víkend. Tipy na víkend jsou vybírány z celého Kalendáře akcí a řazeny přehledně podle jednotlivých krajů. Navíc z každé akce vede odkaz, který Vás navede přímo na detail článku, kde se dozvíte podrobnosti.

Pravidelně zde zveřejňujeme také tematické akce, které se často konají ve více regionech naší republiky. Mezi nimi například akce na Den dětí, Muzejní noci, vinobraní, drakiády, výlovy rybníků, adventní akce, mikulášské nadílky, rozsvěcení vánočních stromů, novoroční ohňostroje, masopust, velikonoční akce, čarodějnice nebo třeba zahájení turistické sezony na hradech a zámcích.

Atlas Česka je komplexní turistický portál, proto Vám nabízí i ubytování, tipy na výlety nebo Kalendář akcí.

Zobrazuji výsledky 1 - 10 z celkem 568

Tipy na víkend 22. - 23. ledna

20.01.2022

Každý týden vám přinášíme tipy na nejrůznější akce všude po Česku, tento týden jsme kromě tradičních kulturních, sportovních i gastronomických akcích vybrali i akce, kterých se můžete zúčastnit z pohodlí domova. Máme tip na zajímavou akci ve vašem okolí? Přidejte ji do našeho kalendáře.

Tipy na víkend 15-16. ledna

14.01.2022

Máme tady polovinu ledna a s ním i obvyklý výběr zajímavých akcí a tipů z celé České republiky. Jako vždy vám nabídneme různé druhy aktivit, které potěší jednotlivce i rodiny. A jestli i vy máte zajímavý tip na akci, která se koná ve vašem okolí, můžete nám ho napsat. :-)

Tipy na víkend 8. - 9. ledna

06.01.2022

Tak jak se vám líbí v novém roce? S tím předchozím se to vůbec nedá srovnat, že? Jako každý týden pro vás máme pravidelnou dávku víkendových tipů sesbíraných z celého Česka.

Tipy na víkend 1. - 2. ledna

31.12.2021 Praha

Ani jsme se nenadáli a je tady nový rok! Máme tady pro vás první tipy na víkend v roce 2022. Nezapomeňte na novoroční tradice, nevěště prádlo, dejte si čočku a vyhněte se všemu negativnímu. Přejeme vám to nejlepší v novém roce.

Tipy na víkend 25. - 26. prosince

23.12.2021 Praha

Jelikož tento víkend vyšel na 1. a 2. svátek vánoční, moc akcí se nekoná, přesto jsme jich pár pro vás dali dohromady. Za tým Atlasu Česka vám přejeme Šťastné a veselé Vánoce, žádné kosti v kaprovi, bohatého Ježíška a hlavně pevné zdraví.

Tipy na výlet 18 - 19. prosince

17.12.2021

Poslední adventní neděle se nevyhnutelně blíží a nás čekají Vánoce. Cukroví je napečené, dárky zabalené, tak je čas na pořádný oddych nejlépe na jedné ze zábavných akcí, které se o víkendu napříč Českem konají.

Tipy na víkend 11. - 12. prosince

09.12.2021

Taky u vás sněží? Snad ta bílá nadílka vydrží do třetí adventní neděle. A když ne, tak pro vás máme tipy na zábavné akce po republice.

Tipy na víkend 4. - 5. prosince

02.12.2021 Střední Čechy

S těmi trhy to byla čára přes rozpočet, že? Nevadí, my na Atlase si poradíme a přinášíme vám várku tipů, co můžete v tento předvánoční čas ve všech koutech republiky dělat. Pohodlně, se usaďte, přečtěte si víkendové tipy a hlavně si užijte druhý adventní víkend.

Tipy na víkend 27 - 28. listopadu

25.11.2021

Týden utekl jako voda a my pro vás máme pravidelnou várku akcí po celé republice. Čeká nás poslední víkend, než propukne advent. Pojďme si ještě užít poslední dny podzimních radovánek. Víte o nějaké zajímavé akci ve vašem okolí? Neváhejte se s námi podělit. Pomocí tlačítka "Vložit" na hlavní stránce se i vy můžete stát redaktorem Atlasu…

Kam v Praze o víkendu?

25.11.2021

Hlavní město žije! Přinášíme vám tipy, co v naší metropoli dělat o víkendu.

Kategorie

úterý 25. leden

Dnes má svátek Miloš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete