Statistika našeho portálu

  • 102 525 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Festival za školou

25.09.2013 Praha

Rapper LA4 z Labelu Big Boss, grafitti nastříkané na panelech, kluci s hakisáky a frisbee a další srandy koper. Kdy? Ve středu 25. září od 13:30 hodin, kdy Studentské akademie společně odstartují Festival za školou na konečné zastávce Spojovací. Vstup je zdarma. Festival studentských kapel proběhne již tuto středu odpoledne v útrobách SOU Učňovská 1 v Praze. Na hlavní stage mimo jiné zahrají…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Rapper LA4 z Labelu Big Boss, grafitti nastříkané na panelech, kluci s hakisáky a frisbee a další srandy koper. Kdy? Ve středu 25. září od 13:30 hodin, kdy Studentské akademie společně odstartují Festival za školou na konečné zastávce Spojovací. Vstup je zdarma.

 

Festival studentských kapel proběhne již tuto středu odpoledne v útrobách SOU Učňovská 1 v Praze. Na hlavní stage mimo jiné zahrají kapely UGC, 20 minutes nebo AcademiX Girls. Kromě toho ale festival nabídne i řadu workshopů. V Radio akademii  si studenti budou moci vyzkoušet vysílání v radiu. Výtvarně nadaní jedinci a nadšenci DIY kultury si vyzkouší street art s Korem, kde si studenti vyrobí své návrhy na šablony a přestříkají si je na trička, školní desky nebo přímo na panely. Freestyle cirkus ukáže své umění, co se týče městských sportů a každý si zaháže s hakisákem nebo se projde po flatlině. Jako upomínka na festival budou složit bláznivé fotografie z fotobudky, kde se lidé budou fotit s hlavními hrdiny Pobřežní hlídky. Na své si přijdou i fanoušci klasické fotografie - v Polaroid Love totiž budou zachycovat celkové dění na Festivalu za školou. To vše a mnohem víc si budou moci studenti i ostatní návštěvníci festivalu užívat až do 18:00 hod.

 

CO JE PROJEKT STUDENTSKÉ AKADEMIE?

 

Projekt Studentská akademie vznikl před 3 lety v neziskové organizaci Dialog Jessenius, o.p.s. "K dnešnímu dni máme už 7 uměleckých akademií, které je možné pražskými žáky základních a středních škol navštěvovat zdarma a nezávazně. Vytváříme prostředí a podmínky, v němž si mladí lidé mohou vyzkoušet, co je baví a čemu by se chtěli opravdu věnovat. Vznikají u nás "dospělé" kapely, krásná umělecká díla, party kreativních lidí, připravujeme tím studenty na případné studium v uměleckých školách a snad se nám ti i daří.", říká Jiřina Faloutová, zakladatelka společnosti.

 

Další akce v okolí

Kroketový minifestival osloví veget…

12.06.2024 - 18.06.2024
Pankrác

Kulaté, šišaté nebo oválné – takové mohou být krokety. Mohou se lišit tvarem, ale i náplní. To, že krokety nemusí být…

We Love Prosek 2024 - Praha

13.06.2024 - 15.06.2024
Park Přátelství

Piknik s rodinou, přáteli, sousedy v nádherném parku u vody se spoustou delikates kolem a živou hudbou… Přesně tak…

Klavírní recitál: Balady a romance …

15.11.2024 - 15.11.2024
Sukova síň - Rudolfinum

V Sukově síni pražského Rudolfina dne 15. listopadu 2024 od 19:30 James Lisney uvede na zdejším špičkovém koncertním…

Lék na cestovní horečku ve Fashion …

10.06.2024 - 16.06.2024
Praha

Od 10. do 16. června se v pražském outletovém centru Fashion Arena Prague Outlet uskuteční ve znamení blížících se…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 15. červen

Dnes má svátek Vít

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete