Statistika našeho portálu

  • 99 253 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Festival za školou

25.09.2013 Praha

Rapper LA4 z Labelu Big Boss, grafitti nastříkané na panelech, kluci s hakisáky a frisbee a další srandy koper. Kdy? Ve středu 25. září od 13:30 hodin, kdy Studentské akademie společně odstartují Festival za školou na konečné zastávce Spojovací. Vstup je zdarma. Festival studentských kapel proběhne již tuto středu odpoledne v útrobách SOU Učňovská 1 v Praze. Na hlavní stage mimo jiné zahrají…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Rapper LA4 z Labelu Big Boss, grafitti nastříkané na panelech, kluci s hakisáky a frisbee a další srandy koper. Kdy? Ve středu 25. září od 13:30 hodin, kdy Studentské akademie společně odstartují Festival za školou na konečné zastávce Spojovací. Vstup je zdarma.

 

Festival studentských kapel proběhne již tuto středu odpoledne v útrobách SOU Učňovská 1 v Praze. Na hlavní stage mimo jiné zahrají kapely UGC, 20 minutes nebo AcademiX Girls. Kromě toho ale festival nabídne i řadu workshopů. V Radio akademii  si studenti budou moci vyzkoušet vysílání v radiu. Výtvarně nadaní jedinci a nadšenci DIY kultury si vyzkouší street art s Korem, kde si studenti vyrobí své návrhy na šablony a přestříkají si je na trička, školní desky nebo přímo na panely. Freestyle cirkus ukáže své umění, co se týče městských sportů a každý si zaháže s hakisákem nebo se projde po flatlině. Jako upomínka na festival budou složit bláznivé fotografie z fotobudky, kde se lidé budou fotit s hlavními hrdiny Pobřežní hlídky. Na své si přijdou i fanoušci klasické fotografie - v Polaroid Love totiž budou zachycovat celkové dění na Festivalu za školou. To vše a mnohem víc si budou moci studenti i ostatní návštěvníci festivalu užívat až do 18:00 hod.

 

CO JE PROJEKT STUDENTSKÉ AKADEMIE?

 

Projekt Studentská akademie vznikl před 3 lety v neziskové organizaci Dialog Jessenius, o.p.s. "K dnešnímu dni máme už 7 uměleckých akademií, které je možné pražskými žáky základních a středních škol navštěvovat zdarma a nezávazně. Vytváříme prostředí a podmínky, v němž si mladí lidé mohou vyzkoušet, co je baví a čemu by se chtěli opravdu věnovat. Vznikají u nás "dospělé" kapely, krásná umělecká díla, party kreativních lidí, připravujeme tím studenty na případné studium v uměleckých školách a snad se nám ti i daří.", říká Jiřina Faloutová, zakladatelka společnosti.

 

Další akce v okolí

Pragueshorts Film 2003 - Praha

01.03.2023 - 05.03.2023
kino Světozor, Bio Oko,…

17. ročník Pragueshorts Film Festivalu se uskuteční od 1. do 5. března 2023 v pražských kinech Kino Světozor, Bio Oko,…

Malá mořská víla - Praha

29.01.2023 - 29.01.2023
Staré purkrabství na…

Slavná pohádka Hanse Christiana Andersena.

O Praze hravou formou - Praha

29.01.2023 - 29.01.2023
Karlův most

Zábavná akce pro rodiče a školní děti - o Praze hravou formou. Zlaťáky a drahokamy v průběhu celé trasy.

SOČR: Benjamin hraje Brittena - Pra…

30.01.2023 - 30.01.2023
Rudolfinum (Dům umělců)

pondělí 30. 1. 2023 | 19.30 hodin | Rudolfinum Benjamin Britten: Americká předehra Benjamin Britten: Koncert pro…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 29. leden

Dnes má svátek Zdislava

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete