Statistika našeho portálu

  • 85 403 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 151 Míst a památek

Hronovské jablíčko 2018 - Hronov

26.05.2018 Čapkův sál

Kdo by se snad domníval, že tanec a jeho různá odvětví nepatří v současnosti k oblíbeným formám trávení volného času mezi naší nejmenší mládeží, rádi ho vyvedeme z omylu. Pozveme jej totiž k návštěvě oblíbené kulturní akce "Hronovské jablíčko", konající se již několikátým rokem v průběhu května v malebném Hronově. Pravidelně se této mezinárodní taneční soutěže účastní více než tisícovka…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Čapkův sál
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Náchod
Obec
Hronov

Fotogalerie k článku

Kdo by se snad domníval, že tanec a jeho různá odvětví nepatří v současnosti k oblíbeným formám trávení volného času mezi naší nejmenší mládeží, rádi ho vyvedeme z omylu. Pozveme jej totiž k návštěvě oblíbené kulturní akce "Hronovské jablíčko", konající se již několikátým rokem v průběhu května v malebném Hronově. Pravidelně se této mezinárodní taneční soutěže účastní více než tisícovka vystupujících tanečníků, připravivších si na dvě stovky vystoupení.

Co zde uvidíte

Celé festivalové dění můžete shlédnout v hronovském Čapkově sále, který díky zájmu účastníků i návštěvníků každoročně praská ve všech. V nápaditých kostýmech se představí tanečníci ve věku pěti až patnácti let, kteří si pečlivě připravují country tance, disko eskapády, výrazový tanec, show formace, break dance, hip-hop či parketové taneční kompozice. Nad uměleckou kvalitou celého klání dohlíží odborná porota, která bedlivě hodnotí každou z jednotlivých kategorií. A že se je opravdu na co dívat dosvědčují i pravidelní účastníci z řad polských a německých tanečních skupin.

Nalaďte se proto i Vy do svižného rytmu tanečních kreací a přijďte se na další ročník Hronovského jablíčka osobně podívat.

Hronovské jablíčko 2017

Další ročník taneční soutěže Hronovské jablíčko se uskuteční 26. května 2018.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

17. ročník saňových závodů psích sp…

19.01.2019 - 20.01.2019
Broumov

Mistrovství České Republiky - Cross Country MID Janovičky 2019. Start závodu: sobota 10.00 hod., neděle 10.00 hod.…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 16. leden

Dnes má svátek Ctirad

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Nejlevnější cestovní pojištění do zahraničí najdete a do 2 minut sjednáte až s 50% slevou na srovnávači cestovního pojištění Srovnejto.cz

Vaše cestovní pojištění od ePojisteni.cz může trvat pár dní, ale i celý rok.

Na Atlase Česka dále najdete