Statistika našeho portálu

  • 101 845 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hronovské jablíčko 2018 - Hronov

26.05.2018 Hronov

Kdo by se snad domníval, že tanec a jeho různá odvětví nepatří v současnosti k oblíbeným formám trávení volného času mezi naší nejmenší mládeží, rádi ho vyvedeme z omylu. Pozveme jej totiž k návštěvě oblíbené kulturní akce "Hronovské jablíčko", konající se již několikátým rokem v průběhu května v malebném Hronově. Pravidelně se této mezinárodní taneční soutěže účastní více než tisícovka…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Čapkův sál
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Náchod
Obec
Hronov

Fotogalerie k článku

Kdo by se snad domníval, že tanec a jeho různá odvětví nepatří v současnosti k oblíbeným formám trávení volného času mezi naší nejmenší mládeží, rádi ho vyvedeme z omylu. Pozveme jej totiž k návštěvě oblíbené kulturní akce "Hronovské jablíčko", konající se již několikátým rokem v průběhu května v malebném Hronově. Pravidelně se této mezinárodní taneční soutěže účastní více než tisícovka vystupujících tanečníků, připravivších si na dvě stovky vystoupení.

Co zde uvidíte

Celé festivalové dění můžete shlédnout v hronovském Čapkově sále, který díky zájmu účastníků i návštěvníků každoročně praská ve všech. V nápaditých kostýmech se představí tanečníci ve věku pěti až patnácti let, kteří si pečlivě připravují country tance, disko eskapády, výrazový tanec, show formace, break dance, hip-hop či parketové taneční kompozice. Nad uměleckou kvalitou celého klání dohlíží odborná porota, která bedlivě hodnotí každou z jednotlivých kategorií. A že se je opravdu na co dívat dosvědčují i pravidelní účastníci z řad polských a německých tanečních skupin.

Nalaďte se proto i Vy do svižného rytmu tanečních kreací a přijďte se na další ročník Hronovského jablíčka osobně podívat.

Hronovské jablíčko 2017

Další ročník taneční soutěže Hronovské jablíčko se uskuteční 26. května 2018.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 22. únor

Dnes má svátek Petr

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete