Statistika našeho portálu

  • 102 233 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Lokomotiva Tomáš - Liberec

18.12.2016 Liberec

Do Čech přijede v prosinci Lokomotiva TomášOblíbený dětský televizní seriál ožije na divadelních pódiíchLokomotiva Tomáš, známá z populárního televizního seriálu, který učaroval miliónům dětí po celém světě, ožije v prosinci v Liberci.Velkolepá britská muzikálová show pro naše nejmenší okouzlí i jejich dospělý doprovod výpravnou scénou plnou pohyblivých vlaků, pestrými kostýmy, působivou hudbou a…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Home Credit Arena, Liberec
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Liberec
Obec
Liberec

Fotogalerie k článku

Do Čech přijede v prosinci Lokomotiva Tomáš

Oblíbený dětský televizní seriál ožije na divadelních pódiích

Lokomotiva Tomáš, známá z populárního televizního seriálu, který učaroval miliónům dětí po celém světě, ožije v prosinci v Liberci.

Velkolepá britská muzikálová show pro naše nejmenší okouzlí i jejich dospělý doprovod výpravnou scénou plnou pohyblivých vlaků, pestrými kostýmy, působivou hudbou a v neposlední řadě výkony známých českých herců a hereček ztvárňujících Tomáše a jeho přátele. Chybět nebude nejen Percy, James nebo Gordon, kteří budou tentokrát zachraňovat cirkus, ale samozřejmě ani Tlustý kontrolor.

Tomáš zachraňuje cirkus

Ve stanici Sodor vypukl zmatek, do města se blíží cirkus. Tlustý kontrolor si oblékl své nejlepší šaty, nástupiště bylo zameteno a vlaky vyčištěny. Cirkusový vlak má ale zpoždění a vypadá to, že celá akce bude zmařena. Podaří se Tomášovi a jeho přátelům dostat cirkus do města včas?

Po každém představení se v předsálí koná krátké setkání s herci a hlavními představiteli, na které návštěvníci představení zpravidla přicházejí stylově oblečeni do kostýmů vlakových výpravčích a kontrolorů.

Pohyblivé vlaky v životní velikosti, dynamická scéna, hudba - to vše činí z této rodinné show nezapomenutelný zážitek nejen pro děti.

Muzikál Lokomotiva Tomáš odtajnil obsazení

Zahrají si v něm Jitka Asterová, Václav Knop, Marika Šoposká, Ivana Korolová a řada dalších známých tváří

Už přes třicet let usedají milióny dětí po celém světě pravidelně k televizním obrazovkám, aby sledovaly nová dobrodružství animované lokomotivy Tomáš a jejích přátel. Teď prvně tento britský seriálový fenomén ožívá na divadelních jevištích!

Návštěvníci této velkolepé muzikálové show se mohou těšit na scénu plnou pohyblivých vlaků, pestré kostýmy, působivou hudbu a v neposlední řadě na známé české herce a herečky, kteří Tomáše a jeho přátele ztvární. Za všechny jmenujme Jitku Asterovou, Václava Knopa, Lumíra Olšovského, Mariku Šoposkou (O Šípkové Růžence, Mucimutr, Kriminálka Anděl, Já, Olga Hepnarová aj.), Ondřeje Havla (Ulice, Pevnost Boyard), Romana Tomeše (muzikály Pomáda, Jesus Christ Superstar, Horečka sobotní noci aj.), Vendulu Příhodovou (druhé místo v Hlasu Československa), Petera Strenáčika (Dracula, Evita, Vánoční koleda aj.), Terezu Causidisovou a Tomáše Kyselku známé např. z Planety Yó, s níž je spojena i Ivana Korolová (Dvanáct měsíčků, Gympl atp.), která bude v představení nejen účinkovat, ale která ho i zrežíruje a celé herecké obsazení sestavila. "Jsem moc ráda, že všichni olsovení naši nabídku přijali. Spolu s nimi a s choreografkou Petrou Parvoničovou chceme z představení vytvořit show, u které se budou bavit jak děti,

O vzniku Lokomotivy Tomáš

Tento britský animovaný seriál vznikl na počátku osmdestých let podle knih "O mašince Tomášovi" od reverenda W.V.Awdryho (1911-1997). Poprvé se na televizní obrazovce objevil v roce 1984 a od té doby je vysílán nepřetržitě. Pro velkou popularitu seriálu, jehož prvních 52 dílů namluvil v původním znění bubeník Beatles Ringo Starr, vznikají nové díly každý týden už přes třicet let!

Pohyblivé vlaky v životní velikosti, dynamická scéna, hudba - to vše činí z této rodinné show nezapomenutelný zážitek nejen pro děti.

Vstupné

380,- 450,- 490,- 550,- Kč

Vstupenky

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

S rodinou do Vesce 2024 - Liberec

19.05.2024 - 19.05.2024
Sportovní areál Vesec

Den plný zábavy, hudby a atrakcí pro děti, jejich rodiče a prarodiče. Program pro rodiny s nejmenšími dětmi, pro…

Hypnotizér v Liberci | květen 2024

20.05.2024 - 20.05.2024
Nad Školou 1675, 463 11…

Přijďte se uvolnit a prožít si něco velice výjimečného na představení HYPNOTIZÉR!

Královský košt Liberec 2024

29.11.2024 - 29.11.2024
Liberec

Největší pultová degustace českých a moravských vín.

Jóga víkend v Hrádku nad Nisou blíz…

24.05.2024 - 26.05.2024
U koupaliště 155

Náplň dle přání přihlášených, např. oční jóga, ukázka Hormonální jógy, cviky pro zdravá záda, pánevní dno, protažení…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 24. duben

Dnes má svátek Jiří

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete