Statistika našeho portálu

  • 101 845 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

MFF KV: Den umění v Mattoni Life Baru - Karlovy Vary

05.07.2022 Divadelní náměstí

Minerální voda Mattoni, hrdý partner Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, pro vás připravila bohatý doprovodný program. Využijte příležitosti a užijte si filmový festival naplno! Hlavní program Mattoni bude probíhat v Mattoni Life Baru u Vřídla na Vřídelní kolonádě. V úterý 5. 7. se můžete těšit na Den umění

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Mattoni Life Bar, Vřídlo, Karlovy Vary
Oblast
Severozápad
Kraj
Karlovarský kraj
Okres
Karlovy Vary

Minerální voda Mattoni, hrdý partner Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, pro vás připravila bohatý doprovodný program. Využijte příležitosti a užijte si filmový festival naplno! Hlavní program Mattoni bude probíhat v Mattoni Life Baru u Vřídla na Vřídelní kolonádě.

úterý 5. 7. se můžete těšit na Den umění. Program začíná v 11 hodin projekcí prvního dílu oblíbeného seriálu Já, Mattoni, jenž pojednává o osudech zakladatele nejznámější české značky minerální vody. Po promítání se představí malíř Kryštof Huja, který přímo na místě namaluje obraz "Mumraj v Mattoni Life Baru". Následně vám představíme projekt přelepu ikonických orlů Mattoni u dálnic, jež se postupně mění v umělecká díla. Na jejich tvorbě pracují jak známí umělci, tak studenti Akademie výtvarných umění. Program uměleckého odpoledne zakončí promítání posledních dvou dílů seriálu Já, Mattoni.

V průběhu programu vás také čeká několik interaktivních filmových kvízů, k nimž potřebujete pouze mobilní telefon. Na ty největší filmové fanoušky čeká odměna v podobě osvěžujícího koktejlu Mattoni zdarma. Zapojit se můžete i do výtvarné soutěže o nejzajímavějšího orlíka. Vítěz, kterého na konci odpoledne vybere Kryštof Huja, získá pitný režim od Mattoni na celý měsíc.

Od 13 do 17 hodin můžete také využít služby našich malířek, jež budou na obličej či tělo malovat orlíky Mattoni.

Vrcholem Dne umění v Mattoni Life Baru bude koncert kapely Jelen, který začne v 19 hodin.

Všechny aktivity programu v Mattoni Life Baru jsou zdarma.

Po každý den festivalu vám naši barmani od 11 do 22 hodin namíchají osvěžující nealkoholické koktejly Mattoni. Najdete je v Mattoni Life Baru u Vřídla a v Mattoni Life Pop-up Baru ve Dvořákových sadech. Vyzkoušet si můžete také zálohový systém v praxi. Zálohomaty, které jsou umístěny Na Mattoni Eco Life Pointech u Vřídla a v hotelu Thermal, vám po vhození prázdné PET lahve nebo plechovky vydají milou pozornost – slevu 15 Kč na koktejl na Mattoni Life Baru nebo bezplatnou vstupenku do Mattoni Muzea.

Ve spolupráci s Dopravním podnikem Karlovy Vary již tradičně Mattoni zajistila bezplatný Mattoni bus do Kyselky. Zde můžete navštívit Mattoni Muzeum, místní minerální prameny nebo se projít turistickou stezkou "Po stopách skřítků" či kolem historických budov bývalých lázní. Po předložení bezplatné jízdenky, kterou dostanete od řidiče Mattoni busu, získáte vstupné do Mattoni Muzea zdarma.

Časy odjezdu Mattoni busu (3. – 9. 7. 2022):

  • Karlovy Vary – Divadelní náměstí (u Vřídla): 10:00 a 13:30
  • Kyselka – ústí cesty k Mattoni Muzeu: 12:15 a 15:45

 

 

Mapa

Další akce v okolí

Velký pátek na hradě a velikonoční …

29.03.2024 - 29.03.2024
Hrad Loket

Můžete se těšit na velikonoční jarmark, stezku s úkoly pro děti, velikonoční speciality a bohatý doprovodný program.

Komentovaná prohlídka 2024 - Cheb

22.02.2024 - 22.02.2024
Františkánské nám 30/1,…

Galerie 4 zve na komentovanou prohlídku k výstavě Dany Kyndrové: Normalizace – Listopad 89 – Odchod vojsk

SAMÝ KECY 2024 - Cheb

23.02.2024 - 23.02.2024
Františkánské nám 30/1,…

Putovní festival autorského čtení na Karlovarsku.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 21. únor

Dnes má svátek Lenka

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete