Statistika našeho portálu

  • 99 248 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

PDH: Strašidlo Cantervillské

15.11.2013 Police nad Metují

Vtipná komedie z pera mistra Oscara Wildea, která nás zavede na současný anglický venkov. Zde, na zámku Canterville, sídlí slavný duch sira Simona. Velvyslanec USA pan Otis se nemovitost rozhodne, i přes varování, že na zámku straší, koupit a se svou rodinou se v něm usadí. Brzy se však o existenci ducha přesvědčí na vlastní oči. Těžko však říct, jestli je více vyděšené strašidlo, nebo rodina p.…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Vtipná komedie z pera mistra Oscara Wildea, která nás zavede na současný anglický venkov. Zde, na zámku Canterville, sídlí slavný duch sira Simona. Velvyslanec USA pan Otis se nemovitost rozhodne, i přes varování, že na zámku straší, koupit a se svou rodinou se v něm usadí. Brzy se však o existenci ducha přesvědčí na vlastní oči. Těžko však říct, jestli je více vyděšené strašidlo, nebo rodina p. Otise... :-)

Nečekané zvraty, komické situace a vtipné dialogy. Střet dvou kultur - anglické a americké, které jsou si sice blízké řečí, ale odlišné ve všem ostatním. V hlavních rolích se předvedou Luboš Řehák, Gabriela Svědíková a Jiří Mach pod režijní taktovkou nadějného mladého režiséra Václava Macha.
Divadelní soubor F. A. Šubert, Dobruška

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 27. leden

Dnes má svátek Ingrid

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete