Statistika našeho portálu

  • 95 090 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Drakiády 2020

K nástupu podzimních sychravých dnů plných padajících listů a pošmourného počasí patří neodmyslitelně i šustění křídel papírových draků ve větru, které s oblibou vypouštění děti s jejich méně či více nadšenými tatínky. Zajímá-li Vás nabídka akcí spojených s letošním dračím podzimem, Atlas Česka Vám ji právě nyní nabízí.

 

Další ročník oblíbené dne určeného pro rodiny s dětmi zažijí všichni účastníci "Drakiády ve Vyškově", kterou letos obohatí i kreativní dílnička Technického Muzea v Brně, určená pro výrobu papírových draků. Bezmála tři desítky let konání má za sebou "Drakiáda v Bořitově", která na zdejší letiště láká každoročně stovky účastníků z Čech, Moravy i vzdáleného zahraniční. Bonusem a nejlepší pozvánkou budiž konstatování, že letos se můžete těšit i na soutěžní klání mezi akrobatickými draky. Středočeští čtenáři jistě ocení "Drakiádu v Nupakách", která je známa svou rodinou atmosférou a sousedským duchem. V pořadí již druhý ročník přináší letošní "Drakiáda na Lokti", která se bude konat v areálu motokrosu Loket a potěší závody čtyřkolek, divadlem pro děti či společným opékáním buřtů. Konec září osvěží všem zájemcům "Drakiáda v aeroklubu Soběslav", která nabízí hravou zábavu pro děti či možnost letu motorovým letadlem nebo větroněm pro dospělé. Velkou popularitu si mezi místními vybudovala i "Drakiáda s živou Lípou", která zve na louku za OBI a Albertem na soutěžní i volně radostné pouštění draků všech druhů a velikostí. Do malebné obce Chýně se můžete i letos vydat za "Radostnou drakiádou", která ve Višňovce potěší společným pouštěním papírových draků. Den plný zábavy s majestátními horami v zádech slibuje letošní "Drakiáda ve Špindlerově Mlýně", která potěší i soutěží o nejlépe létajícího draka. Svou premiéru na poli nad novým sídlištěm si letos odbude "Drakiáda v Ledči nad Sázavou", která potěší soutěží o největšího a nejmenšího draka či odměnou v podobě párku s rohlíkem. Nesmí chybět ani pozvánka na "Drakiádu 2020 v Horní Krupé", která již v pátek potěší soutěžením o nejlepšího létajícího hrdinu i společným opékáním buřtů. Dům dětí a mládeže zve všechny naše čtenáře na "Drakiádu v Rakovníku", která láká i na několik soutěžních kategorií. Specifickou atmosféru sousedské pospolitosti bude jistě mít i letos "Drakiáda v Modlanech", která slibuje odpoledne plné draků a následné společné opékání buřtů. Do malebných Beskyd nás pak zavede pozvánka na "Drakiádu v resortu Bílá", která je očekávanou událostí spojenou s dětským odpolednem plným zábavy. Neradi bychom opomenuli "Drakiádu ve Velkém Šenově", která se uskuteční jako každý rok na louce za zdejším vlakovým nádražím. Již počtvrté se koná populární "Drakiáda na letišti v Luhačovicích", kde na Vás čeká odpoledne plné zábavy, soutěží o ceny i ukázek letadel a jejich zmenšených modelů. Rádi bychom Vás pozvali i na tradiční říjnovou "Drakiádu se Sovou v Chebu", která se odehraje pod patronátem zdejšího Domova dětí a mládeže.

Zajímavé akce v okolí

Abeceda hvězd po 20 letech - Český …

30.09.2021 - 30.09.2021
Český Dub

Divadelní společnost Vojan z. s. Český Dub a T.J. Sokol Proseč pod Ještědem Vás zve na úspěšnou hudební one-man-show.

Online: Kosmonauti (1/2) - celá ČR

12.04.2021 - 15.04.2021
Praha

Vydejte se do vesmíru prostřednictvím Prima ZOOM. 60 let od prvního letu člověka do vesmíru.

Online: Festival neviditelného film…

13.04.2021 - 13.04.2021
Online

Pragovka Gallery srdečně zve na další doprovodný program výstavy Festival neviditelného filmu kurátorek Ley Petříkové a…

Online: Cyril Höschl - celá ČR

13.04.2021 - 13.04.2021
Praha

Populární psychiatr Cyril Höschl ve svém webináři poutavě přiblíží celosvětově známé učení Kahnemana a Tverského,…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

úterý 13. duben

Dnes má svátek Aleš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete