Statistika našeho portálu

  • 100 972 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Tipy Atlasu Česka

Na této stránce naleznete tipy přímo od redakce Atlasu Česka

Zobrazuji výsledky 1 - 10 z celkem 44

Místa v České republice, kde si užijete vodní sporty

22.08.2023 Praha

Česká republika, ač nemá přístup k moři, nabízí množství malebných jezer, řek i vodních nádrží, které jsou ideálními místy pro provozování nejrůznějších vodních sportů. Bez ohledu na to, zda jste milovníkem opravdových adrenalinových dobrodružství, nebo raději trávíte čas poklidným plaváním a veslováním, Česko má bezesporu co nabídnout…

Dlouhý cyklovýlet

20.07.2023 Praha

Představa dobrodružného cyklovýletu po krajině či překonávání dlouhé vzdálenosti na kole může být lákavá pro mnoho cyklistů, od zkušených dobrodruhů až po nadšené amatéry. Aby byl takový výlet úspěšný a příjemný, je nezbytné se předem dobře připravit. Od fyzické kondice a technické přípravy až po správné vybavení a plánování trasy.

Stanovení konkurenceschopného nájemného

17.07.2023 Praha

Chcete pronajmout svou nemovitost, ale nemáte ponětí o tom, jakou měsíční částku požadovat? Poradíme vám, jak postupovat při cenotvorbě, abyste nemovitost byli schopni pronajmout za co nejvyšší cenu.

Dodejte svým vlasům objem a texturu

11.07.2023 Praha

Každý z nás to ať jednou zažil - přijdete do salonu krásy, získáte objemný styling a vaše vlasy vypadají lépe než kdykoliv předtím. Doma se pak snažíte stylingovat vlasy stejně, ale váš účes vypadá úplně jinak. Tajemství však není jen v technice mistra, ale také v prostředcích, které používá k tomu, aby vlasům dodal objem.

Nejkrásnější stavby z nerezové oceli v ČR!

06.06.2023 Praha

O tom, že nachází nerezová ocel uplatnění napříč obory se mluví neustále. Málokdo však ví, že i v České republice máme řadu zajímavých staveb, jež jsou zhotoveny i z nerezové oceli. O jaké stavby se jedná? Kde je najdete a jaké přední výhody jim konstrukce s použitím nerezové oceli propůjčuje?

Tipy na aktivní dovolenou v českých horách

14.04.2023 Praha

Rádi zdoláváte horské vrcholy a chůze po horách je vaším koníčkem? Naplánujte si svou letošní dovolenou již nyní. Do kterých českých hor se vydat a jaká místa v nich navštívit? Máme pro vás tipů na nejoblíbenější česká pohoří, která vám vyrazí dech.

Co je speedsoft?

13.04.2023 Praha

Airsoftová střílečka může probíhat podle různých scénářů – podle toho, do jaké obměny tohoto sportu patří. Speedsoft je jedním z nich a v poslední době si získává na oblibě. Jedná se o jednu z nejdynamičtějších her, která vyžaduje hodně kondice a fyzické aktivity. Hry neboli kola, jsou krátké, takže nezaberou moc času a snáze se vejdou…

Jak zakomponovat dámské legíny do outfitu v roce 2023?

29.03.2023 Praha

Pokud chcete být letos in, zařaďte do vašich šatníků alespoň jedny trendy legíny. Pokud si nejste na poli módy jisté, nezoufejte. Na následujících řádcích se dozvíte, jak módní legíny zakomponovat do vašich outfitů, aby byly vyšperkované do posledního drobného detailu. Čtěte a inspirujte se s námi!

Jakou svačinu připravit dětem na výlet, aby jim vydržela energie na celý den

28.03.2023 Praha

Jde vaše dítě na celodenní školní výlet do přírody? Pak jistě přemýšlíte nad tím, jakou připravit svačinu, aby dítě netrpělo hladem ani nedostatkem energie. Poradíme vám, co ratolesti připravit s sebou.

Elegantní look v práci? Díky černým lodičkám!

13.03.2023 Praha

Černé lodičky - nic klasičtějšího si na své nohy můžete jen těžko nazout! Dokonale elegantní, skvěle kombinovatelné a přesně takové, které pozvednou každý look k nebeským výšinám! Podívejte se, jak je kombinovat, abyste byla neodolatelná!

sobota 23. září

Dnes má svátek Berta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete