Statistika našeho portálu

  • 95 133 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Tipy Atlasu Česka

Na této stránce naleznete tipy přímo od redakce Atlasu Česka

Zobrazuji výsledky 1 - 10 z celkem 15

Jaký vybrat notebook / počítač pro GTA V nebo třeba Minecraft?!

20.03.2021 Praha

Ať už řešíte tuto otázku výběru správného zařízení pro sebe nebo své děti, tak nám určitě dáte za pravdu, že to není zcela jednoduché, pokud počítačům pořádně nerozumíte. Pokusíme se Vám ukázat jednoduchý návod a dát několik tipů na výhodné produkty.

Tipy na výlety na hranici s Českem

20.03.2021 Praha

Cestovat s dětmi můžete nejen po České republice. Na hranici s Českem najdete řadu míst, kde můžete bez obav vyrazit a užít si příjemný den či víkend.

Na dovolenou do exotiky s cestovním pojištěním

13.03.2021 Praha

Plánujete letos exotickou dovolenou? Nezapomeňte však, že nehody, úrazy nebo tropické nemoci se mohou přihodit i vám. Vydejte se proto na cesty s cestovním pojištěním.

Chystáte se na cyklistickou výpravu? Vyberte si vhodné kolo

13.03.2021 Praha

Dnešní trh s jízdními koly nám nabízí širokou škálu produktů, mezi nimiž si můžete vybrat ten, který dokonale vyhovuje vašim potřebám. Přestože existují kola určená pro dlouhé cesty, často vás odradí nemravně vysoká cena. Nic vám však nebrání vydat se na výlet na kole s hliníkovém rámem, které pořídíte za dostupnou cenu.

Proč jezdit na kole?

12.03.2021 Praha

Seznamte se s důvody, proč byste měli přejít z automobilu na kolo. Především neuvíznete v provozu, budete mít zdravější páteř a srdce, budete hubnout a posilovat svaly na nohou. Kromě toho budete moct trávit příjemný čas se svými přáteli na výletě na kole.

Jak jezdit s dětmi bezpečně na kole?

12.03.2021 Praha

Pokud už jezdí vaše dítě na kole bez větších potíží, je čas vydat se na projížďku do okolí. Ne každé dítě však umí na kole jezdit samo.

Elektrokola Crussis – novinky pro rok 2021

28.01.2021 Praha

Přední český výrobce elektrokol Crussis si na rok 2021 připravil velmi zajímavé novinky a výrazné rozšíření modelové řady svých elektrokol. Přečtěte si kompletní shrnutí těchto novinek.

Tři horské cyklostezky, které prověří vaši fyzičku

28.01.2021 Praha

Chcete poznat krásy české kotliny z cyklistického sedla a nevadí vám vyšlápnout si pořádný kopec? Pak letošní léto vyzkoušejte horskou cyklistiku. Náročný terén ocení zkušenější jezdci, kterým by nemělo chybět především kvalitní horské kolo a také touha po adrenalinu. Jaké horské cyklostezky stojí za to?

Kam na jaře na výlet?

31.03.2020 Praha

Pandemie koronaviru momentálně neumožňuje volný pohyb osob. Došlo k uzavření státních památek, veřejných hřišť, sportovišť a dalších míst, kam byste se za normálních okolností mohli vypravit. Až se tato situace uklidní, jistě nebudete chtít sedět doma. Kam se vydat na výlet?

Zaslat.cz chystá revoluci na poštovním trhu

31.03.2020 Brno

Už žádné fronty na poště. Revoluce v posílání balíků je tu. „Tohle mě už vážně nebaví“ říkáte si, zatímco stojíte ve frontě a čekáte na odeslání svého balíku. Paní vedle vás se zlobí, že jí balík zase nebyl doručen, ačkoli byla celý den doma. Kdekdo tu pokašlává a vy přemýšlíte, kdy sem půjdete příště, abyste se vyhnuli frontám. Tak…

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

čtvrtek 22. duben

Dnes má svátek Evženie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete