Statistika našeho portálu

  • 94 729 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Tipy Atlasu Česka

Na této stránce naleznete tipy přímo od redakce Atlasu Česka

Zobrazuji celkem 8 výsledků

Tři horské cyklostezky, které prověří vaši fyzičku

30.07.2020 Praha

Chcete poznat krásy české kotliny z cyklistického sedla a nevadí vám vyšlápnout si pořádný kopec? Pak letošní léto vyzkoušejte horskou cyklistiku. Náročný terén ocení zkušenější jezdci, kterým by nemělo chybět především kvalitní horské kolo a také touha po adrenalinu. Jaké horské cyklostezky stojí za to?

Kam na jaře na výlet?

31.03.2020 Praha

Pandemie koronaviru momentálně neumožňuje volný pohyb osob. Došlo k uzavření státních památek, veřejných hřišť, sportovišť a dalších míst, kam byste se za normálních okolností mohli vypravit. Až se tato situace uklidní, jistě nebudete chtít sedět doma. Kam se vydat na výlet?

Zaslat.cz chystá revoluci na poštovním trhu

31.03.2020 Brno

Už žádné fronty na poště. Revoluce v posílání balíků je tu. „Tohle mě už vážně nebaví“ říkáte si, zatímco stojíte ve frontě a čekáte na odeslání svého balíku. Paní vedle vás se zlobí, že jí balík zase nebyl doručen, ačkoli byla celý den doma. Kdekdo tu pokašlává a vy přemýšlíte, kdy sem půjdete příště, abyste se vyhnuli frontám. Tak…

Penzion Dvorce Třeboň - dovolená s dětmi 2019

30.12.2019 Třeboň

Pohodovou dovolenou v roce 2019 si můžete naplánovat již nyní. V penzionu Dvorce u Třeboně vás čeká stylové ubytování, dětské hřiště, domácí kuchyně a krásné výlety na kole nebo pěšky.

Slavnosti piva Krušovice 2019

14.09.2019 Krušovice

Když se slaví, tak jedině královsky!

Grilování s živou hudbou - Velké Losiny

04.07.2019 Velké Losiny

Přijďte si posedět do pergoly u Wellness hotelu DIANA, kde si pochutnáte na dobrém jídle, při kterém Vám zahraje živá hudba s názvem VH Retro v době od 18:00 do 22:00 hodin.

Rozkošná dovolená na Rozkoši – ATC Rozkoš

20.05.2019 - 26.05.2019 Česká Skalice

Pokud jste se v každodenním shonu ještě nerozhodli o své letní dovolené nebo jen o pár dnech hezky stráveného volna během června až září, o prázdninách, rádi vás pozveme k nám do rekreačního a ubytovacího areálu ATC Rozkoš u České Skalice.

Jak vybrat vhodnou koloběžku na výlety

22.11.2018 - 22.12.2018

Také vás zaujal praktický pohyb na koloběžce a zvažujete s ní podnikat delší výlety? Lidí, kteří se výletům nebo dokonce závodnímu ježdění na koloběžce věnují, je stále poměrně málo, proto je pravděpodobné, že to pro radu ve výběru té správné máte daleko. Sepsali jsme proto základní aspekty, na které byste při výběru koloběžky neměli…

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

neděle 17. leden

Dnes má svátek Drahoslav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete