Statistika našeho portálu

  • 96 298 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Oslavte tuto neděli Den matek

Nezapomeňte tuto neděli popřát vše nejlepší Vaší milované mamince, která kromě symbolické květiny na Den matek jistě ocení i pozvání na procházku či návštěvu některé ze zajímavých akcí určených vesměs pro celou rodinu. Atlas Česka pro Vás vybral několik lákavých pozvánek, které jistě potěší a pohladí po duši.

Nezapomeňte tuto neděli popřát vše nejlepší Vaší milované mamince, která kromě symbolické květiny na Den matek jistě ocení i pozvání na procházku či návštěvu některé ze zajímavých akcí určených vesměs pro celou rodinu. Atlas Česka pro Vás vybral několik lákavých pozvánek, které jistě potěší a pohladí po duši.

Čechy

Již tento pátek jsou všechny maminky s dětmi zvány na "Den matek v Letenských sadech v Praze", kde se můžete těšit na malování na obličej, klaunská vystoupení či skákací hrad pro děti. Od soboty do neděle pak probíhá "Den matek v Atlantis Centru Praha", kde se kromě péče o maminky dočkáte i tradičních programů o starověkém Egyptě. V neděli se na Vás těší i pořadatelé "Dne matek v Europarku Praha", odkud si budete moci vyrobit a odnést artefakty z některého z workshopů.

Speciální program určený pro maminky, jejich manžele i dospívající drobotu si připravili organizátoři "Dne matek na zámku Loučeň". Z výčtu lákadel vybíráme ukázky líčení pod vedením zkušených vizážistek, psychologickou přednášku, soutěž Miss těhulka či hudební vystoupení kapel. Zajímavý program je pro všechny účastníky připraven i v nedaleké Mladé Boleslavi, kde se můžete těšit na "Den matek v Olympii". Pokud budete mít štěstí, vyhrajete i některý ze tří zájezdů.
Přijďte se do obchodního centra v Plzni přesvědčit o tom, že nedělní nákupy nemusí být jen přehlídkou stresu a ztrápených výrazů, ale mohou se díky akci "Maminkám k svátků" proměnit v příjemně strávené odpoledne plné her, hudebních vystoupení a kosmetické péče pro každou ze zúčastněných maminek.
Ústecká zoologická zahrada si při příležitosti letošního "Dne matek v Zoo Ústí nad Labem" připravila poutavý a atraktivní program, určený především pro rozradostněné rodiny s dětmi, které si zde užijí příjemný den plný her, soutěží, netradičních vystoupení zvířecích miláčků, zajímavých přednášek i relaxačních meditací.

Morava

Také v jihomoravské metropoli Brně se najdou místa a instituce, které s radostí pořádají o nadcházející neděli speciální akce určené primárně k potěšení našich drahých maminek, které se o nás od prvních krůčků starají s neobyčejnou péči a vytrvalostí. Alespoň částečně jim to můžete vrátit pozvánkou na "Den matek v Olympii v Brně", kde na každou z příchozích čeká milá pozornost v podobě květiny rozdávané v různých místech pasáží zdejšího centra. Podobná pozornost uvítá každou z maminek účastnících se "Květiny pro maminku v Campus Square Brno", odehrávající se též o následující neděli 11. května.
Svéráznou míru originality a atraktivity přináší další ročník "Dne matek v ZOO Olomouc". Pokud se sem vydáte sami či se svými nejbližšími, můžete se těšit na příběhy zvířecích maminek, které Vám převyprávějí jejich ochotné pečovatelky. Přijďte se i Vy podívat na lvici Lilly, medvědici Báru, mravenečnici Piu či žirafu Veroniku. Maminky všech věkových kategorií jistě potěší rodinný výlet na některou ze zajímavých kulturních akcí. Jednou z nejlákavějších konaných právě tuto neděli je "Zlínské jaro", které na náměstí Míru představí koncerty regionálních kapel, řemeslný jarmark neziskových organizací či vystoupení dětských tanečních souborů.

Spoustu legrace, ponaučení i pohybu na čerstvém vzduchu nabízí pro všechny zúčastněné slavnostní "Den matek v ZOO Ostrava", lákající maminky i se svými milovanými rodinami na poutavý a atraktivní celodenní program. Poměrně svižnější rytmus spojený s hektickou a vnitřní dynamikou přeplněných obchodních center přináší očekávaný "Den matek v obchodním centru Galerie Ostrava". Všechny návštěvnice mohou očekávat speciální stánky s kosmetickou péčí, přehršel nádherných květin či desítky dekorativních výrobků určených pro každodenní radost. Pokud tuto atmosféru budete chtít v rámci moravskoslezského kraje zažít na dvou různých místech, nezapomeňte dorazit ani na "Den matek v obchodním centru Silesia Opava".Zajímavé akce v okolí

Fyzické a taneční divadlo pro všech…

26.10.2021 - 02.11.2021
Zlatnická 8

Ateliér nabízí úvod do fyzického a tanečního divadla.

Podzimní kemp - Praha

27.10.2021 - 29.10.2021
Bublina Arena,…

Kdy? V době podzimních prázdnin 27. – 29.10. 2021. Každý den 8:00 - 16:00 Kde? Bublina Arena, Lomnického 1071/1,…

Podzimní prázdniny Děti na kolech -…

27.10.2021 - 31.10.2021
Lázně Libverda

Tradiční podzimní prázdniny pořádá Topsports pro děti na singltrecích v Lázních Libverda.

Podzim na zámku Čechy pod Kosířem -…

28.10.2021 - 28.10.2021
Zámek Čechy pod Kosířem

Přijďte oslavit 28. říjen na zámek v Čechách pod Kosířem!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 28. říjen

Státní svátek

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete