Statistika našeho portálu

  • 101 923 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Tipy kde si užít Den dětí 2014

Tipy kam vyrazit v Praze již najdete na našich stránkách ve speciálním článku. V tomto článku vám přinášíme tipy, kam vyrazit se svými ratolestmi ve zbytku České republiky.

Fotogalerie k článku

Tipy kam vyrazit v Praze již najdete na našich stránkách ve speciálním článku. V tomto článku vám přinášíme tipy, kam vyrazit se svými ratolestmi ve zbytku České republiky. 

Středočeský kraj

V pátek 30. června zveme všechny rodiny s dětmi na zábavný program konaný na Tyršově náměstí v rámci "Dne dětí v Roztokách". V nedaleké Kutné Hoře se v ten samý dne koná "Den dětí v Dominiku", zaměřený na detektivní pátrání pod dohledem předních policistů. V pátek a v neděli se ve středočeském Berouně uskuteční populární "Dětské dny", které si do erbu vytkly téma Afriky a Indiánů. V sobotu 31. května se můžete zúčastnit i "Dne dětí ve Slaném", který potěší malé návštěvníky i jejich starší vrstevníky. V Poděbradech se v sobotu uskuteční na náměstí Jiřího z Poděbrad v Poděbradech řemeslný jarmark a mnoho doprovodných akcí v rámci zdejšího "Dne dětí v Poděbradech".

Jihočeský kraj

V malebném jihočeském městečku Kovářově se tuto sobotu a neděli můžete porovnat s ostatními vrstevníky v soutěžních disciplínách inspirovaných českou přírodou, konanými v rámci "Dne dětí v Kovářově". Komornější a přesto velmi inspirativní zábavu nabízí i "Dětský den v divadelním parku Oskara Nedbala v Táboře". V krajských Českých Budějovicích se můžete přijít pobavit na "Dětský den s Yamahou", konaný tuto sobotu od 14 hodin. V rámci "Dětského dnu v Českém Krumlově" se těšte na pohádkový park či krumlovské putování. Městský dům dětí a mládeže pořádá v neděli prvního června "Den dětí v Týně nad Vltavou", zaměřený tentokrát na námořnická dobrodružství. Již v pátek si pak spoustu zábavy a veselení užijete v rámci "Dne dětí ve Strakonicích".

Plzeňský kraj

V pátek 30. června jsou všechny děti i jejich rodiče zváni na zábavné odpoledne konané v rámci "Dne dětí v Domažlicích". O den později si nenechte ujít "Den dětí v Tachově", který láká na pohádkovou cestu za pokladem jízdárny. Na plzeňské pěší zóně Doubravka se během soboty bude odehrávat zábavný program pro děti všech věkových kategorií, shrnutý pod název "Den dětí v Plzni". Městské kulturní středisko v Holýšově připravilo v rámci "Dne dětí" zábavné odpoledne se soutěžemi, diskotékou či skákacím hradem. "Den dětí v Klatovech" zase rozzáří Kostelní ulici, kde se uskuteční desítky soutěží a zábavných vystoupení, včetně kácení památného máje.

Karlovarský kraj

"Den dětí v Karlových Varech" se v letošním roce přesouvá do vyhlášené KV Arény, kde se můžete těšit na divadelní skeče, vystoupení klaunů či hudební čísla. V domě dětí a mládeže se uskuteční "Dětský den v Sokolově", lákající na nejrůznější soutěže či jízdy na bezpečných motorkách. V neděli prvního června se v parku zážitků koná "Den dětí v Aši", kde kromě několika kulturních vložek můžete zakusit i nejrůznějších zábavných atrakcí. V Chebu se organizátoři "Dětského dne" spojili s okouzlující průvodkyní Sovou, která v prostorách zahrady DDM potěší malé i velké návštěvníky.

Ústecký kraj

V Ústeckém kraji si Den dětí můžete užít například v Děčíně, kde se v zahradě DDM v Boleticích můžete užít "Pastelkový den dětí", který láká atraktivní vystoupení mažoretek či kreativní dílny. V sobotu 31. 5. se ve hvězdárně a planetáriu v Teplicích můžete užít odpoledne plné zábavy i poučení v rámci "Dne malých hvězdářů". Speciální program bude připraven pro návštěvníky "Dětského dne v ZOO v Ústí nad Labem", kde bude hlavním tahákem kromě zdejší zvířeny známý moderátor Vláďa Hron. "Oslava Dne dětí" bude probíhat i v dětské ZOO Chomutov, kde se odehraje několik pohádkových představení či hudebních vystoupení. Zábavné odpoledne pro děti připravili i organizátoři "Dne dětí v Rumburku".

Liberecký kraj

Zveme všechny děti i jejich rodiče na "Den dětí na Zubačce", který se bude tuto sobotu konat ve známém horském středisku Kořenově. Pořádnou porci zábavy i adrenalinu si užijí návštěvníci "Dětského dne v Jablonci nad Nisou". Těšit se mohou na závody dračích lodí pro amatérské a sportovní posádky. V krajském městě Liberci si Den dětí užijí především návštěvníci "Dětského dne v ZOO Liberec", odehrávající se kromě zahrady i v Lidových sadech. Vstup zdarma budou mít všichni zájemci o návštěvu "Dne dětí v České Lípě", odehrávajícím se na letišti Lada. Nenechte si ujít ani "Den věnovaný těm nejmenším na hradě Grabštejně", lákající na procházky hradem s pohádkovou postavou.

Královehradecký kraj

Z výčtu zajímavých akcí pořádaných ke Dni dětí v Královehradeckém kraji zveme všechny například do "DDM v Hradci Králové", kde se v příjemné atmosféře pobavíte při desítkách her i soutěží. Bohatý a atraktivní program čeká i na všechny děti při návštěvě "Dětského dne v Ulitě v Broumově". Výletem na divoký západ bude celé odpoledne konané v rámci "Dne dětí v Kostelci nad Orlicí", odehrávající se v Seykorově parku u DDM. "Dětský den v Jaroměři" v parku u knihovny nabídne všem účastníkům skákací hrad, výrobu balónků, vystoupení šermířů či ukázky vojenské techniky. V Potštejně můžete prožít "Dětský den s lesy ČR".

Dětské dny v ZOO

Pardubický kraj

Zajeďte si s Vašimi nejdražšími na báječné dopoledne konané v rámci "Dětského dne v Moravské Třebové" na nádvoří zdejšího zámku. Inspirací pro organizátory byla svěží komedie S tebou mě baví svět. "Den dětí v Pardubicích" slibuje mnoho zábavy, desítky her, tvůrčí dílny či taneční vystoupení. Nenechte si ujít ani "Dětský jarmark", konaný tuto sobotu v Chrudimi. Na Jiráskové náměstí v Litomyšli se tuto sobotu koná "Dětský den Na Záhradí", nabízející mimo jiné i možnost výroby vlastního originálního trička. Zavítat můžete i na "Dětský den do Přelouče", který svým bohatým programem jistě potěší malé i velké návštěvníky.

Kraj Vysočina

Pokud se tento víkend vydáte do oblasti malebné Vysočiny, neměli byste zapomenout potěšit své ratolesti návštěvou některé z akcí konaných u příležitosti svátku všech dětí. V sobotu 30. května se na víceúčelové ploše u zimního stadionu ve Žďáru nad Sázavou odehraje "Den dětí s modelovým královstvím". Odpoledne plné zábavných her a soutěží se odehraje i v historickém městě Pelhřimově, kde se v pátek koná "Den dětí na Masarykově náměstí". Parádní podívanou spojenou s mimořádným zážitkem je "Den dětí na zámku ve Světlé nad Sázavou". Ve fotbalovém areále v Moravských Budějovicích zažijete "Oslavu Dne dětí s Domem dětí a mládeže Budík".

Jihomoravský kraj

Parádní program spojený s oslavami svátku našich drahých dětí připravilo pro letošní rok malebné městečko Znojmo, které pořádá "Velký dětský den" s bohatým doprovodným programem. V nedalekém Blansku se v ten samý den uskuteční "Historický jarmark s oslavou Dne dětí". Nádherné město Mikulov připravilo pro nejmenší i jejich rodiny "Den dětí v amfiteátru Mikulov", kde se můžete těšit na skákací hrad, malování na tvář či ukázky práce záchranářů. Hotel Slavia v Brně pořádá tuto sobotu "Dětský den plný cestování a poznání" s několika zajímavými tvořivými i naučnými stanovišti. V rámci festivalu Brno – město uprostřed Evropy se v brněnské knihovně Jiřího Mahena můžete zúčastnit "Dětského dne plného soutěží a her".

Olomoucký kraj

Všechny rodiče s dětmi jistě potěší již tuto sobotu atraktivní program na zřícenině hradu Helfštýn v Týně nad Bečvou, kde se odehraje "Divadelní den pro děti i dospělé". Své fanoušky si jistě najde i "Den dětí ve Zlatých Horách u Jeseníku", který bude letos zaměřen na adrenalin a retro styl. Organizátoři "Dětského koktejlu ve Velkých Losinách" zase vsadili na dětskou magic show, balónkování a diskotéku pro děti. Bohatý výběr soutěží a her si mohou užít návštěvníci "Dne dětí v zámeckém parku Tovačov". A pokud zavítáte do Moravského Berouna, užijete si pořádnou porci radosti a zábavy v rámci "Dětského dne pro celou rodinu".

Zlínský kraj

Přijďte oslavit Den dětí na Masarykovo náměstí v Uherské Hradišti, kde na Vás v rámci bohatého programu "Dětského dne pro celou rodinu" kromě desítek soutěží čeká třeba i moderátor Ondřej Blaho. "Den dětí s Lesy České republiky" zve všechny zájemce do obce Lukov na Zlínsku, kde je čeká slavnostní program v netradičním stylu. V oblíbeném Valašském muzeum v přírodě pak na svátek našich nejmenších proběhne "Slabikář devatera řemesel". Ve Zlíně bychom Vás rádi pozvali do zábavního centra Galaxie, kde se koná netradičně pojatý "Den dětí s překvapením". V rámce "Dne dětí na zámku ve Vizovicích" si budete mít možnost projít zámecký okruh s některou z pohádkových bytostí. A na závěr pozvánka pro všechny milovníky vodního živlu na "Dětský den v Aquaparku v Uherském Hradišti".

Moravskoslezský kraj

A na závěr stručná pozvánka na oslavy Dne dětí v Moravskoslezském kraji. Nejlépe si jej užijete například při "programu v Divadle Opava", "Dětských radovánkách v Laso Ostrava", "speciálním Dnu dětí ve Středisku volného času Ostrava-Zábřeh" či "Velkém dnu dětí v Novém Jičíně". Speciální "Pohádkový dětský den" připravili organizátoři v Dubině – Ostravě. Nádherné kulisy hradu Hukvaldy pak poslouží všem návštěvníkům "Dětského dne na hradě". Netradiční kulisu pak bude mít zábavný a precizně připravovaný "Punkový Den dětí ve Frýdku Místku".


Zajímavé akce v okolí

P/\ST + live bands & dnb party ∗ Ta…

23.03.2024 - 23.03.2024
Kiwi Bar

Srdečně Vás zveme na hudební koncert v Tachově v Kiwi Baru. Spojili jsme síly, energie, nadšení a připravili další…

Za tajemstvím Mayů – Mexiko, Guatem…

04.03.2024 - 04.03.2024
Masarykův kulturní dům…

Přednáška

Jakub Smolík s kapelou 2024 - Třebíč

04.03.2024 - 04.03.2024
Divadlo Pasáž

Koncert věčného romantika s doprovodnou skupinou opět v našem městě.

Mluviti pravdu 2024 - Mělník

05.03.2024 - 05.03.2024
Masarykův kulturní dům…

Divadelní představení

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 4. březen

Dnes má svátek Stela

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete