Statistika našeho portálu

  • 100 946 Akcí v kalendáři
  • 5 394 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Tipy na víkend 1.-2. července 2017

Jak zahájit prázdniny a kam vyrazit na první prázdninový víkend vám pomůže náš Kalendář akcí, ze kterého pro vás níže vybíráme pár zajímavých akcí.

Praha

Mystic Sk8 Cup 2017 skateboarding open-air festival zaplní první prázdninový víkend a ostrov Štvanici. Potkají se tu špičkový světový skateři s těmi domácími, takže to bude stát za to. 

Mystic Sk8 Cup 2017

Praha na grilu je název festivalu, kde se v sobotu rozvoní grilované speciality z celého světa, ale i domácí oblíbené pokrmy od lokálních restaurací a soukromých producentů. Nebude chybět ani doprovodný program pro děti a koncerty.

Středočeský kraj

Od pátku do soboty můžete navštívit Verbíř fest, festival rockové, punkové, metalové a další hudby v Panenských Břežanech. Jak probíhalo obsazení Křivoklátu švédským vojskem, se dozvíte během dvoudenní výpravné atraktivní akci se skupinami historického šermu sdruženými v Altblau regiment 
a šermířskou skupinou CORPORAL. Akce se koná o víkendu na hradě Křivoklát.

Jihočeský kraj

V Přeštěnicích vás letos už po 17. čeká Opan air musicfest, kde se představí skupiny Harlej, Škwor, Slza, Jelen, Mandrage a další. V Horní Stropnici se můžete v sobotu zúčastnit akce nazvané Živá sobota, kde bude v místní historické sýpce probíhat kulturní program.

Karlovarský kraj

Na hradě Loket vás v sobotu čeká Noc bláznů, tedy bláznivý program plný akrobacie, žonglování a ohně s Žongléros Ansámbl.

Ústecký kraj

Letní kino Litoměřice je dějištěm Litoměřického Kořenu, festivalu, který propojuje hudební vystoupení s divadelním. Festival probíhá od pátku do soboty.

Královéhradecký kraj

Dolce Fest Trutnov nabídne v sobotu skvělou muziku, dobré jídlo, grilované speciality, několik druhů piva a další zábavu i pro děti. V sobotu vás čekají také jedinečné noční prohlídky hradu Potštejn. Budou probíhat za doprovodu jeho nejvýznamnějších renesančních majitelů z rodu Pernštejnů.

Kraj Vysočina

Fábula

Pelíšek Fest je název festivalu, který se tradičně koná v Bystřici nad Pernštejnem. Vystoupí na něm řada známých zpěváků a kapel a akci doprovodí i bohatý program. Zábavní rodinný park Fábula v Kamenici nad Lipou zve na Kamenický hodokvas, tedy akci plnou dobrého jídla a pití. Součástí bude také kouzelník, chůdař, šermíři, ohnivý muž Pet nebo lidový jarmark.

Novou sezonu zahájí také westernové městečko Šiklův mlýn, jež odstartuje s motorkáři a motorkami, s premiérami divadelních představení a s novou westernovou show, s bohatým doprovodným programem a s tvrdou, rockovou hudbou.

Jihomoravský kraj

Noční otevřené sklepy je sobotní vinařská akce, kdy od 17 do 24 hodin ve vinných sklepech ve Velkých Pavlovicích, vás čekají ochutnávky místních vín, včetně úžasných rosé vín a krásný půlnoční ohňostroj. A pro ty, kteří by se raději věnovali sportu, máme tip na Author Znovín Cup 2017, který startuje v sobotu v Šatově. Vydat se můžete také na tradiční Cyrilo - Metodějská pouť na vrchol Náklo v Ratíškovicích, doprovázenou kulturním vystoupením různých souborů. 

Author Znovín Cup 2017

Zajímavé akce v okolí

Evropský týden mobility 2023 - Ústí…

16.09.2023 - 22.09.2023
Ústí nad Labem

Město Ústí nad Labem se stejně jako v uplynulých letech zapojí k dnes již tradiční celoevropské akci Evropský týden…

Serial Killer 2023 - Brno

19.09.2023 - 24.09.2023
Brno

Mezinárodní festival těch nejkvalitnějších seriálových novinek z celé Evropy.

Divadlo SKLEP Besídka 2023 - Havlí…

21.09.2023 - 21.09.2023
Kulturní dům Ostrov

Besídka 2023 – Divadlo sklep v Havlíčkově Brodě

Velryba 2023 - Mělník

21.09.2023 - 21.09.2023
Masarykův kulturní dům…

Film Mekuc

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 21. září

Dnes má svátek Matouš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete