Statistika našeho portálu

  • 94 974 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

Tipy na víkend 11.-12. března 2017

Akce na blížící se víkend se zaměřují především na rozmanité sportovní akce pro celou rodinu, filmové festivaly a koncerty známých kapel a zpěváků. Stačí si vybrat a vyrazit.

Akce na blížící se víkend se zaměřují především na rozmanité sportovní akce pro celou rodinu, filmové festivaly a koncerty známých kapel a zpěváků. Stačí si vybrat a vyrazit.

Praha

V pátek a v sobotu se můžete vydat na noční komentovanou prohlídku do Nové budovy Národního muzea. V sobotu pak během dne vás čekají komentované prohlídky na téma rekordmani a rarity ze zvířecí ho světa. Rádi byste se naučili, jak se vyřezává dřevěná píšťalka, pak vyrazte v sobotu do Národopisného muzea Národního muzea na řemeslné dílny, kde vás to naučí.

Festival Jeden svět nabízí filmové projekce vhodné pro malé i velké. Od soboty do pondělí to budou speciální projekce představující výběr těch nejlepších krátkých dokumentárních filmů z kategorie Jeden svět dětem.

Středočeský kraj

Kapela Arakain oslaví letos 35 let na scéně. Vydává se proto na turné s 30 koncerty na 15 místech celé republiky. Tuto sobotu zahraje v HořovicíchMagická esa je název strhující show pro celou rodinu plná velkých "copperfieldovských" iluzích pod vedením iluzionisty Pavla Kožíška. Vidět ji můžete v sobotu v Líbeznici.

Magická esa

Jihočeský kraj

Všichni lyžaři Skiareálu Lipno budou mít od pátku do neděle možnost zakusit si lyžařskou reality show S ČT Sport na vrchol. Vyzkouší si jaké to je být závodníkem, projet si profesionálem postavený obří slalom, kde vás snímají kamery a po dojezdu s vámi udělají rozhovor. 

Nové studiové album XINDLA X Kvadratura záchranného kruhu právě vychází a s tím je spojené také letošní turné, které odstartuje tuto sobotu v Jindřichově Hradci.

Plzeňský kraj

V sobotu si můžete užít také recesistickou jízda přes velkou louži na čemkoliv, která se koná ve Ski areálu Špičák. Nebo se vydejte načerpat inspiraci pro váš jarní šatník do Obchodního centra Plzeň, kde tuto sobotu proběhne módní přehlídka.

jízda přes velkou louži

Ústecký kraj

V sobotu v Chomutově vás čeká koncert Tomáše Kluse v rámci jeho Recyklus tour 2017.

Pardubický kraj

Možná vás tuto sobotu zláká koncert kapely Vypsaná fixa v Pardubicích, který se koná u příležitosti vydání nového CD. 

Královéhradecký kraj

Infotour a Cykloturistika je název veletrhu cestovního ruchu, který bude probíhat od pátku do soboty v Hradci Králové. Kromě nabídky cestovních kanceláří, dopravců, wellness hotelů či lázní vás čeká také pestrý doprovodný program. Na něm se můžete těšit mimo jiné na závody na veslařských trenažérech, přednášky světaznalých cestovatelů, taneční vystoupení, hudební koncerty či řadu akcí pro děti.

Olomoucký kraj

Sportovní akce pro celou rodinu se koná tuto sobotu ve Velkých Losinách. Badmintonový turnaj ve čtyřhře se smíšenými dvojicemi rodičů a dětí je určen opravdu každému. Běžkařský marathon, Jesenická 70, se koná tuto neděli v Jeseníku. Jedná se o veřejný závod v běhu na lyžích klasickou technikou.

Jihomoravský kraj

Festival severského filmu Severská filmová zima ukáže to nejlepší z filmové tvorby našich severních sousedů. Promítat se bude oba víkendové dny ve
Veselí nad Moravou. Pokud máte pejska a rádi chodíte, pak je pro vás určena akce Kynologického Klubu Agility - Blansko Pochod lesem se psem, která se koná v neděli.

Zlínský kraj

V sobotu můžete přijít okoštovat skvělá moravská vína do Tupes na Uherskohradišťsku. Součástí programu bude také aukce archivních a výběrových vín. V neděli vaše děti možná potěší karneval s opicí Žofkou v Divadle Zlín.

Moravskoslezský kraj

Prim Cup 2017 je první ročník závodu ve sjezdovém lyžování, kterého se mohou zúčastnit všechny věkové skupiny. Nebudou chybět ani krásné ceny a ceny pro děti, které se zúčastní. Závod startuje v sobotu ve Starých Hamrech. Město Bruntál pořádá tradiční reprezentační ples v prostorách Společenského domu Bruntál. Ples zahájí předtančení Jan Onder a Kateřina Baďurová - taneční hvězdy a vítězové StarDance.

Zajímavé akce v okolí

Abeceda hvězd po 20 letech - Český …

30.09.2021 - 30.09.2021
Český Dub

Divadelní společnost Vojan z. s. Český Dub a T.J. Sokol Proseč pod Ještědem Vás zve na úspěšnou hudební one-man-show.

Online: Kurz dějin umění - celá ČR

09.03.2021 - 09.03.2021
Moravská galerie v Brně

Secese je posledním komplexním uměleckým slohem, který se promítl jak do výtvarného umění a architektury, tak i do…

Online: Tomáš Šebek – Chirurg bez h…

09.03.2021 - 09.03.2021
Praha

Český chirurg a lékař bez hranic Tomáš Šebek nám přiblíží své zážitky a zkušenosti z místa, které bylo jen před pár…

Online: Tomáš Sedláček - Dobro a zl…

10.03.2021 - 10.03.2021
Praha

Tomáš Sedláček nám jedinečné online přednášce představí ekonomii, ne jako rigidní nauku o vzorcích a číslech, ale jako…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

úterý 9. březen

Dnes má svátek Františka

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete