Statistika našeho portálu

  • 94 731 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Tipy na víkend 16. - 17. března 2019

Blížící se víkend můžete vyrazit na Street Food Festival na pražskou náplavku, na brněnský MINT Fashion Market nebo na některou z výstav, které najdete v našich tipech na víkend.

Fotogalerie k článku

Blížící se víkend můžete vyrazit na Street Food Festival na pražskou náplavku, na brněnský MINT Fashion Market nebo na některou z výstav, které najdete v našich tipech na víkend.

Praha

Na pražské Smíchovské náplavce se v sobotu můžete těšit na velký Street Food Festival, kde najdete spoustu dobrého jídla a pití z celého světa. Muzeum Kouzlo starých časů si na oba víkendové dny připravilo výstavu elegantních dámských šatů z přelomu 19. a 20. století.

Děti jsou zvány do KC Kaštan, kde je v sobotu čekají tři malé vesnické pohádky v podání divadla Neklid.

Středočeský kraj

Koncert skupiny Johny Cash Revival a následná after párty vás čeká v sobotu v retro baru Kladno. GASK – Galerie Středočeského kraje v Jezuitské koleji v Kutné Hoře otevřela novou stálou expozici, kde najdete výběr nejlepších děl ze sbírkového fondu GASK. Uspořádání výstavy je založeno na jednotlivých okruzích odpovídajících konkrétnímu úseku citového či myšlenkového rozpoložení člověka.

Jihočeský kraj

Pokud máte rádi country, tak vás tento víkend v Písku čeká pestrá zábava. Zaprvé se můžete od pátku do neděle zúčastnit workshopů country tanců, square dance, clogging a line dance, které povedou zkušení čeští i zahraniční lektoři. Zadruhé vás zveme na sobotní výroční country bál k třicetinám country taneční skupiny Louisiana v Písku.

Plzeňský kraj

V sobotu se v Klatovech koná 17. ročník festivalu dechovek. Pokud máte rádi tento hudební žánr, tak vám tento tip jistě přijde vhod.

Ústecký kraj

Všechny ty, kteří si oblíbili seriál Most zveme na sobotní netradiční prohlídku Dycky Most, která by se dala nazvat také po stopách seriálu. S průvodcem a offroadem si postupně projdete všechna slavná místa, kde se seriál natáčel.

Královéhradecký kraj

Na koncert Magdy Malé se můžete přijít podívat do Hostinného, kde vystoupí v sobotu v městském hotelu Dorinka. V Dolcích u Trutnova si pro své hosty připravili krkonošské hody plné lákavých dobrot.

Moravskoslezský kraj

V Novém Jičíně vystoupí slovenský zpěvák Juraj Hnilica, který patřil mezi finalisty soutěže Česko Slovensko má Talent. Můžete se těšit nejen na hity z jeho prvního alba, ale také na mnoho nových písniček.

Jihomoravský kraj

Vystav se chladu je název víkendové akce v Bílých Karpatech, během níž organizátoři slibují, že se naučíte překonávat vlastní limity a zvládat ledovou vodu s radostí. První MINT: Brno Fashion Market letošního roku se koná tuto sobotu v tržnici na Zelném trhu v Brně. Čeká vás osmdesát českých prodejců s pestrou nabídkou módních outfitů, šperků a kosmetiky. 

Olomoucký kraj

V Muzeu v Mohelnici můžete i tento víkend navštívit probíhající výstavu Křídla v průběhu času. Její zoologická část prezentuje dermoplastické preparáty křídel hmyzu, ptáků a savců ze sbírek VM Šumperk. Historická část vychází především z archivu šumperského aeroklubu a návštěvníky seznámí zejména s historií šumperského letiště.

Zajímavé akce v okolí

Hudební festival Hrošení - Krucembu…

16.07.2021 - 17.07.2021
Kemp MOŘE u rybníku Řeka

Festival se zaměřením na folk, bluegrass, tremp a country music se odehrává v zavedeném retrokempu s restaurací.

Abeceda hvězd po 20 letech - Český …

30.09.2021 - 30.09.2021
Český Dub

Divadelní společnost Vojan z. s. Český Dub a T.J. Sokol Proseč pod Ještědem Vás zve na úspěšnou hudební one-man-show.

420people chystá ohňostroj tance, h…

18.01.2021 - 19.01.2021
La Fabrika, Komunardů…

OHNĚ STROJE, tak se jmenuje nové představení souboru současného tance 420PEOPLE, v němž se už podruhé spojil s…

Online: Fragmenty metropole - celá …

18.01.2021 - 18.01.2021
Seydlerova 2835/4,…

Fotograf roku představuje v Czech Photo Centre cyklus Fragmenty metropole

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 18. leden

Dnes má svátek Vladislav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete