Statistika našeho portálu

  • 87 117 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 158 Míst a památek

Tipy na víkend 16.-17. ledna 2016

Protože plesová sezóna je v plném proudu, přináší i Atlas Česka bohatou nabídku, kam vyrazit za tancem. Na své si jistě přijdou i rodiny s dětmi, pro které je o víkendu přichystána celá řada karnevalů.

Protože plesová sezóna je v plném proudu, přináší i Atlas Česka bohatou nabídku, kam vyrazit za tancem. Na své si jistě přijdou i rodiny s dětmi, pro které je o víkendu přichystána celá řada karnevalů.

Praha

V Praze se od pátku do soboty uskuteční Svatební veletrh v Clarion Congress Hotel Prague. Veletrh je záměrně zařazen na začátek roku, který bývá časem plánování svateb. Sobota a neděle bude také ve znamení 4. ročníku festivalu 4Fans s youtubery, hrami a onlinezábavou v Kongresovém centru Praha.

Další ze série komentovaných prohlídek Nové budovy Národního muzea nese název Kde se vzali v Arše. Tato sobotní prohlídka je buď koncipovaná jako akce pro děti nebo akce pro dospělé.

České muzeum hudby zve na Zimní hudební radovánky, tentokrát s panem Vivaldim. Akce se koná v sobotu.

Středočeský kraj

V Centralu Kladno proběhne o víkendu akce, kterou jistě ocení všichni milovníci báječné stavebnice Lego i fanouškové série Star Wars. Lego® Star Wars™ je název akce plná soutěží, překvapení a dárků ze světa Star Wars a to nejen pro děti.

V sobotu se v Berouně budou předávat známé ceny za filmovou tvorbu Trilobit Beroun 2016, které se letos budou nově předávat ve zrekonstruovaném beriounském kulturním centru. V sobotu můžete navštívit XIII. Reprezentační ples města Mladá Boleslav.

Královéhradecký kraj

Winter Run 2016 je název zimního běhu pro každého a za každého počasí. Akce se koná v sobotu v Hradci Králové a vybrat si můžete trasu dlouhou 8 km a 4 km. Divadelní představení Synové Velké Metelice v Hostinném je název autorské hry vlasteneckého divadelního spolku "Vlastik" z Vrchlabí. Přijít se na ni můžete v sobotu. Ples Pelclova divadla a města Rychnov nad Kněžnou je připraven na sobotní večer.

Ústecký kraj

Po stopách 2. světové války na Mostecku se můžete vydat s Offroadsafari, a to v sobotu přímo z Mostu. V Ústeckém kraji se to o víkendu bude jen hemžit dětskými karnevaly. Jedem z nich můžete navštívit v Duchcově, v Jirkově nebo v Patokryjích.

Liberecký kraj

Nákupní centrum Géčko v Liberci zve na sobotu všechny ty, kteří se po svátcích chtějí dostat do formy a zacvičit si. Fit Day Vám ukáže možné cesty ke zdravému životnímu stylu. Nákupní centrum Nisa Liberec si na oplátku připravilo na neděli bleší trh, kde můžete prodat nevhodné vánoční dárky, drobné domácí spotřebiče a vybavení.

Zimní medvědí pohádka je divadelní představení pro nejmenší diváky, kterou pro ně na neděli připravilo Severočeské muzeum v Liberci.

Kraj Vysočina

V Ježené se můžete těšit na sobotní Hasičský ples s kapelou PRESTON. Velký dětský karneval si pro rodiny s dětmi připravili v Dělnickém domě v Jihlavě na neděli. A do třetice karnevalů je tu Karneval pro děti, který pořádá Dům kultury Žďár nad Sázavou.

Jihomoravský kraj

I v Jihomoravském kraji můžete vybírat z pestré nabídky karnevalů. Dětské karnevaly si můžete užít s Vašimi dětmi v Brně - Řečkovicích, ve Strážnici nebo v Letovicích. Na dospělé pak pamatuje společenský ples v Brně - Tuřanech, Hustopečích nebo v Brně - Líšeň.

Olomoucký kraj

Pohádkový karneválek v Olomouci připravil pro rodiče a děti zábavné odpoledne na sobotu. A karneval pro děti se koná i v neděli ve Velkých Losinách.

Zlínský kraj

XXV. Reprezentační ples je připravený v Uherském Hradišti, a to na blížící se sobotu. Bystřice pod Hostýnem pořádá v sobotu maškarní karneval ve společenském sále Sušil. A pohádkový karneval pro děti se koná v neděli také ve Vizovicích.

Zajímavé akce v okolí

Filmy Oldřicha Lipského - Praha

12.01.2019 - 04.08.2019
Praha

Slavný český režisér, scénárista a herec Oldřich Lipský by letos oslavil 95. narozeniny. Přijďte si s námi připomenout…

Studentské vozy snů ve Škoda Muzeu

15.01.2019 - 29.04.2019
Škoda muzeum Mladá…

Výstava Studentské vozy snů prezentuje jedinečný pohled do budoucnosti motorismu očima nastupující generace Škodováků.

Příměstský Tábor pro lany - Olomouc

22.01.2019 - 31.08.2019
Olomouc

Děti se o prázdninách nechtějí nudit, proto je tu příměstský TÁBOR POD LANY v Lanovém centru PROUD Olomouc.V ceně…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Pozor, právě probíhá soutěž, ve které můžete vyhrát nejnovější album Tomáše Kluse - SpOlu.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

pátek 19. duben

Dnes má svátek Rostislav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete