Statistika našeho portálu

  • 89 475 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 164 Míst a památek

Tipy na víkend 16.-17. ledna 2016

Protože plesová sezóna je v plném proudu, přináší i Atlas Česka bohatou nabídku, kam vyrazit za tancem. Na své si jistě přijdou i rodiny s dětmi, pro které je o víkendu přichystána celá řada karnevalů.

Protože plesová sezóna je v plném proudu, přináší i Atlas Česka bohatou nabídku, kam vyrazit za tancem. Na své si jistě přijdou i rodiny s dětmi, pro které je o víkendu přichystána celá řada karnevalů.

Praha

V Praze se od pátku do soboty uskuteční Svatební veletrh v Clarion Congress Hotel Prague. Veletrh je záměrně zařazen na začátek roku, který bývá časem plánování svateb. Sobota a neděle bude také ve znamení 4. ročníku festivalu 4Fans s youtubery, hrami a onlinezábavou v Kongresovém centru Praha.

Další ze série komentovaných prohlídek Nové budovy Národního muzea nese název Kde se vzali v Arše. Tato sobotní prohlídka je buď koncipovaná jako akce pro děti nebo akce pro dospělé.

České muzeum hudby zve na Zimní hudební radovánky, tentokrát s panem Vivaldim. Akce se koná v sobotu.

Středočeský kraj

V Centralu Kladno proběhne o víkendu akce, kterou jistě ocení všichni milovníci báječné stavebnice Lego i fanouškové série Star Wars. Lego® Star Wars™ je název akce plná soutěží, překvapení a dárků ze světa Star Wars a to nejen pro děti.

V sobotu se v Berouně budou předávat známé ceny za filmovou tvorbu Trilobit Beroun 2016, které se letos budou nově předávat ve zrekonstruovaném beriounském kulturním centru. V sobotu můžete navštívit XIII. Reprezentační ples města Mladá Boleslav.

Královéhradecký kraj

Winter Run 2016 je název zimního běhu pro každého a za každého počasí. Akce se koná v sobotu v Hradci Králové a vybrat si můžete trasu dlouhou 8 km a 4 km. Divadelní představení Synové Velké Metelice v Hostinném je název autorské hry vlasteneckého divadelního spolku "Vlastik" z Vrchlabí. Přijít se na ni můžete v sobotu. Ples Pelclova divadla a města Rychnov nad Kněžnou je připraven na sobotní večer.

Ústecký kraj

Po stopách 2. světové války na Mostecku se můžete vydat s Offroadsafari, a to v sobotu přímo z Mostu. V Ústeckém kraji se to o víkendu bude jen hemžit dětskými karnevaly. Jedem z nich můžete navštívit v Duchcově, v Jirkově nebo v Patokryjích.

Liberecký kraj

Nákupní centrum Géčko v Liberci zve na sobotu všechny ty, kteří se po svátcích chtějí dostat do formy a zacvičit si. Fit Day Vám ukáže možné cesty ke zdravému životnímu stylu. Nákupní centrum Nisa Liberec si na oplátku připravilo na neděli bleší trh, kde můžete prodat nevhodné vánoční dárky, drobné domácí spotřebiče a vybavení.

Zimní medvědí pohádka je divadelní představení pro nejmenší diváky, kterou pro ně na neděli připravilo Severočeské muzeum v Liberci.

Kraj Vysočina

V Ježené se můžete těšit na sobotní Hasičský ples s kapelou PRESTON. Velký dětský karneval si pro rodiny s dětmi připravili v Dělnickém domě v Jihlavě na neděli. A do třetice karnevalů je tu Karneval pro děti, který pořádá Dům kultury Žďár nad Sázavou.

Jihomoravský kraj

I v Jihomoravském kraji můžete vybírat z pestré nabídky karnevalů. Dětské karnevaly si můžete užít s Vašimi dětmi v Brně - Řečkovicích, ve Strážnici nebo v Letovicích. Na dospělé pak pamatuje společenský ples v Brně - Tuřanech, Hustopečích nebo v Brně - Líšeň.

Olomoucký kraj

Pohádkový karneválek v Olomouci připravil pro rodiče a děti zábavné odpoledne na sobotu. A karneval pro děti se koná i v neděli ve Velkých Losinách.

Zlínský kraj

XXV. Reprezentační ples je připravený v Uherském Hradišti, a to na blížící se sobotu. Bystřice pod Hostýnem pořádá v sobotu maškarní karneval ve společenském sále Sušil. A pohádkový karneval pro děti se koná v neděli také ve Vizovicích.

Zajímavé akce v okolí

Rally speciály ve Zlatém jablku - Z…

14.08.2019 - 18.08.2019
OZC Zlaté jabko

Přípravy na 49. ročník Barum Czech Rally Zlín vrcholí a s nimi i doprovodný program ve Zlatém jablku. K vidění jsou zde…

Mezinárodní folklorní festival Červ…

14.08.2019 - 18.08.2019
přírodní areál u…

Mezinárodní folklorní festival v Červeném Kostelci je nejvýznamnější akcí tohoto druhu v našem kraji a jedním z…

Mezinárodní folklórní festival - Šu…

14.08.2019 - 19.08.2019
Pavlínin dvůr a Sady 1.…

Celý týden vystoupení domácích i zahraničních folklórních souborů. Vstupné na většinu programu zdarma.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 17. srpen

Dnes má svátek Petra

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete