Statistika našeho portálu

  • 102 699 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

TIPY NA VÍKEND 22. – 23. června

Fotogalerie k článku

Praha

Nevíte co o víkendu? Zavítejte do Troji. Předposlední červnový víkend, ve dnech 21. – 23. června, se uskuteční první ročník hudebního Troja Festivalu. Festival nabídne mimořádné zážitky, krásnou hudbu na šesti koncertech v nevšedních lokacích mimo koncertní síně.

Středočeský kraj

sobotu se uskuteční již 3. ročník velmi zajímavého festivalu v městyse Kounice. V 15:00 hodin festival zahájí legenda českého blues Bluesberry boys, ve které hrají bývalí spoluhráči zakladatel skupiny Petara Introviče.

Vysočina

Pozastavte se nad uměním Pavla Bažanta na jeho výstavěTelči.

Jihočeský kraj

Pokud chcete zažít sportovní víkend, tak jedině s ENDURO Campem Zadov v obci Stachy. Každý den je plný techniky a ježdění na trailech. V rámci programu trénujeme techniku ve skillparku, jezdíme na trailech + čas mimo kolo věnujeme video coachingu. Součástí celého programu je také krátký výlet na kole, "jak se starat o své kolo"

Plzeňský kraj

S teplým letním počasím se otevřely o brány Prazdroje. Na patnáct letních večerů s koncerty tuzemských kapel a dalším kulturním programem se mohou letos těšit návštěvníci festivalu Léto v Prazdroji. Aktuální 21. ročník nabídne hned několik novinek. Poprvé odstartuje jíž v sobotu 15. června Gambrinus Rock Festem s vystoupeními čtyř kapel. Následovat budou tradiční prázdninové čtvrteční bigbítové koncerty a také středeční akce s hudbou, mluveným slovem, filmovou projekcí či oblíbeným hospodským kvízem. Léto v Prazdroji na nádvoří Plzeňského Prazdroje potrvá až do 29. srpna.

Karlovarský kraj

Mariánských Lázních proběhne festival Knižní lázně. Již pátý ročník festivalu Knižní lázně bude letos pečovat o duševní zdraví svých návštěvníků formou "literárního wellbeingu", tedy příjemně stráveného času ve společnosti knih. Letos v termínu 20. – 23. června.

Ústecký kraj

Lovosicích se přijďte podívat na výstavu Myslivost, která se bude konat od 21.6. 12:00 hodin do 24.6.2024 18:00 hodin.

Čeká vás nejbarevnější běh vašeho života – to je akce Barvám neutečeš, která se uskuteční tuto sobotuÚstí nad Labem. Barvám Neutečeš je akce plná barev, skvělé nálady, přátelství, společně stráveného času a nezapomenutelných zážitků! 

Liberecký kraj

Připojte se k Pivofestu Pivních stezek Lužických hor. Festival regionálních pivovarů z Pivní stezky Lužických hor se uskuteční tuto sobotu od 12:00 v letním kině Cvikov. Cvikov se opět bude bavit u rockových kapel a degustovat speciality z pivovaru Born, Helene z Kytlic, Cvikov, Falkenštejn, Kocour a z Podještědí přijede i Beranův pivovar. Ochutnejte pivka, která mají správný říz.

Královéhradecký kraj

Máte rádi růžové? Ať už se jedná o barvu či o druh vína, přijeďte na největší degustaci frizzante a růžových vín v České republice. Premiéra na zámku Doudleby nad Orlicí. Těšit se můžete výhradně na špičková růžová a perlivá vína z Moravy a Čech. K ochutnání budou připravena všechna vína přihlášená do jediné specializované soutěže růžových a perlivých vín u nás JAROVÍN - 21. ročník.

Pardubický kraj

Vyrazte v sobotu do Újezdu u Přelouče a užijte s Odyssfest 2024. Odyssea a kapely, které spojují 70., 80. a 90. léta minulého století se sejdou 22.6.2024 v Újezdu u Přelouče.

Legendy české gastronomie, hvězdné koncerty a talkshow – i to je Prima FRESH festival 2024. To nejlepší z české gastronomie na jednom místě potkáte v Pardubicích o víkendu 22. a 23. června na Dostihovém závodišti. V sobotu 22. června máte navíc jedinečnou šanci spojit Prima FRESH festival s 2. kvalifikací na 134. Velkou Pardubickou se Slavia Pojišťovnou!

Jihomoravský kraj

Zúčastněte se sobotních brněnských oslav aneb tisíc let brněnského draka. Každé město má své pověsti a báje. Jedna taková z Trutnova vypráví o zabití trutnovského draka a jeho darování knížeti Oldřichovi z Brna.

Zlínský kraj

Přijeďte se podívat na folk blues beatový festival Valašský špalíček 2024, který se uskuteční v prostorách zámku Žerotínů ve Valašském Meziříčí, a to 19. až 22. června. Mezi hlavními taháky nechybí projekty jako P.P.U Egon Bondy Tour, The Bluesmen nebo The Best of Gala Blues Top. Mezi hudebníky, kteří vystoupí, patří jména jako Iva Bittová, Vladimír Merta, Martin Kratochvíl, Emil Viklický a také Jaromír Nohavica, který si pro festival připravuje sólový program.

Olomoucký kraj

Navštivte vesmírnou hernuZábřehu. Zábřežské muzeum se promění v kosmický prostor, v němž se děti mohou stát odvážnými astronauty a v raketě se vydat na dobrodružnou cestu do vesmíru. Zábavnou formou se přitom dozvědí mnohé zajímavosti o planetách a souhvězdích. V herně na ně budou čekat různé skládačky a hlavolamy s vesmírnou tematikou.

Moravskoslezský kraj

Opavě proběhne festival Slunovrat v termínu od 20. do 22. června! Těšit se můžete na různé kapely i interprety.

Zajímavé akce v okolí

Bruxx servíruje letní burgery a ste…

17.07.2024 - 23.07.2024
Praha

Dobře ugrilovaný steak, tak chutná pravé léto. Kór když si k němu představíte lehkou přílohu a silnou omáčku. Co to…

Retro hračky v Rakovníku 2024

19.07.2024 - 21.07.2024
Dům osvěty, Dukelských…

Ve dnech 19.-21.7.2024 se v Rakovníku uskuteční akce příznačně nazvaná „Retro hračky v Rakovníku“. V rámci této akce…

Festival zdraví pod hvězdami 2024 -…

20.07.2024 - 21.07.2024
Záhlinický pivovar

Na Festivalu zdraví se setkávají lidé hledající harmonii a rovnováhu mezi fyzickým i duševním blahem! Srdečně Vás zveme…

Hudební neděle u zámku Zlín: JaMaKo…

21.07.2024 - 21.07.2024
Zámek Zlín

šanson / swing u zlínského zámku, vstup volný

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 21. červenec

Dnes má svátek Vítězslav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete