Statistika našeho portálu

  • 91 990 Akcí v kalendáři
  • 5 383 Ubytovacích zařízení
  • 24 179 Míst a památek

Tipy na víkend 3.-4.12.2016

Tento víkend bude ve znamení převážně mikulášských a adventních akcí, které budou probíhat ve všech krajích. Vybrat si tu svou můžete v našem Kalendáři akcí. Zde pro vás vybíráme jen pár tipů i jinak zaměřených.

Loading...

Tento víkend bude ve znamení převážně mikulášských a adventních akcí, které budou probíhat ve všech krajích. Vybrat si tu svou můžete v našem Kalendáři akcí. Zde pro vás vybíráme jen pár tipů i jinak zaměřených.

Praha

Café Théâtre s Hankou Křížkovou a Kájou Pavlíčkem, další z cyklu zábavných recitálových talk show, které můžete večer navštívit v Grévin Praha, muzeu voskových figurín. V kině na Dlabačově běží do soboty Mezinárodní festival outdoorových filmů. Nadšence zde čeká plejáda těch nejlepších filmů s touto tématikou.

Z pozvánku jistě stojí i den otevřených dveří Agentury pro evropský globální navigační satelitní systém Galileo (GSA). Návštěvníky čekají zajímavé semináře, soutěže, výstavy, animační aktivity pro rodiny s dětmi, činnosti pro školy a další. V neděli můžete vyrazit na dvůr Národního zemědělského muzea, kde Vás čeká divadelní vystoupení Divadla Kvelb nazvané Andělé.

Kvelb

Středočeský kraj

Zveme vás také do Čáslavi na adventní a vánoční varhanní koncert, který se koná v sobotu v chrámu sv. Petra a Pavla. V Regionálním muzeu Mělník si v sobotu můžete užít vánoční jarmark. Zároveň zde budou probíhat komentované výstavy expozice historických kočárků a dobových hraček. Užít si můžete také speciální mikulášskou jízdu parním vlakem z Hořovic do Holoubkova.

Jihočeský kraj

Adventní trhy pod Rumpálem je název třídenního programu, který bude probíhat na nádvoří hradu Strakonice. Kromě tradičních vánočních dobrot a řemeslných výrobků se můžete těšit na kulturní program, který bude probíhat na pódiu. Na mikulášskou jízdu parním vlakem se můžete vydat také v sobotu z Kamenice nad Lipou.

Lucius

Plzeňský kraj

Největší rebelové české metalové scény: Citron s Láďou Křížkem a Tanjou, Aleš Brichta, Miloš Dodo Doležal, J. A. Kronek vyrážejí na společné turné a vy je můžete vidět společně v sobotu v Plzni. Mikulášský parní vlak dojede v sobotu až do Rokycan. Vánočně vás jistě naladí koncert Evy Pilarové v neděli v Klatovech.

Karlovarský kraj

Vivi tady nebydlí je název pohádky divadla Anička a letadýlko, které je doplněno ještě o dílnou pro děti a mládež. Navštívit je můžete v sobotu v Chebu.

Ústecký kraj

Advent si v Ústeckém kraji můžete užít v řadě muzeí. V sobotu bude připraven adventní program v muzeu v Děčíně, v Muzeu města Ústí nad Labem, ale také na hradě Litoměřice.

Liberecký kraj

V neděli se můžete vydat na vánoční koncert Janka Ledeckého do Doks. Čekají vás klasické vánoční písničky, ale i známé hity.

Královéhradecký kraj

Čerti a čertice ze Starohradských pohádek se objeví na hradě a zámku Staré Hrady, kde nepřijdete ani o čertovský jarmark, hry a soutěže. Na vánoční jarmark s pohádkou zve Pelcovo divadlo v Rychnově nad Kněžnou tuto sobotu. 

Čerti

Kraj Vysočina

Můžete se nechat zlákat na Vánoční punč do Horáckého divadla v Třebíči. Představení na motivy předvánočního shonu je určené pro rodiče s dětmi.

Olomoucký kraj

Podzimní Arakain a Dymytry se objeví na své Tour 2016 tuto sobotu v Zábřehu. Pokud patříte mezi metalové fanoušky, tak si tuto příležitost nenechte ujít. Netradičně pojatá bude jistě také rocková mikulášská besídka v Domě kultury v Šumperku

Zlínský kraj

Rozhodně si nenechte ujít Zabijačku za Lidovky, poslední zabijačku tohoto roku, která se koná ve Zlíně. Čekají vás zde tradiční zabijačkové pochoutky, jako jsou jitrnice, jelita, tlačenky a další. Krásný vánoční jarmark si můžete užít tuto sobotu také na hradě Malenovice.

Jihomoravský kraj

V sobotu se můžete zúčastnit vzpomínkové akce kvýročí bitvy u Slavkova. Akce, které se konají od pátku do soboty, připomenou tuto významnou bitvu napoleonských válek. Můžete také vyrazit na vánoční nákupy lokálního designu na Brno fashion market. Akce se koná oba víkendové dny v Brně.

Slavkov

Moravskoslezský kraj

Megakoncertem pro všechny bezva lidi oslaví své narozeniny moravské rádio Čas v sobotu v Ostravě. Koncert slavné sopranistky Gabriely Beňačkové spolu s tenoristou Jakubem Pustinou můžete navštívit tuto sobotu v Třinci.

Zajímavé akce v okolí

Dětská Miniolympiáda - Praha

19.01.2020 - 26.01.2020
Monkey´s Gym, Praha

Chcete zabavit děti, a ještě udělat něco pro jejich zdraví? Vydejte se v neděli 19. ledna do pražského OC Šestka nebo…

Grand festival smíchu - Pardubice

20.01.2020 - 27.01.2020
Východočeské divadlo, U…

GRAND Festival smíchu je soutěžní přehlídkou komediální tvorby divadel České republiky. Pardubice ožívají v týdnu…

Vilém Spilka Quartet - Třebíč

21.01.2020 - 21.01.2020
Národní dům, Karlovo…

Jazz koncert.

Závody psích spřežení Šediváčkův lo…

21.01.2020 - 25.01.2020
chata Kristýna,…

Mrazivá zima, zasněžené vrcholky Orlických hor, stoupající adrenalin, svištivý zvuk pádících saní, úchvatné výkony…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Loading...
Kategorie

úterý 21. leden

Dnes má svátek Běla

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete