Statistika našeho portálu

  • 84 901 Akcí v kalendáři
  • 5 368 Ubytovacích zařízení
  • 24 150 Míst a památek

Tipy na víkend 5.-6. března

První březnoví víkend na Vás čekají po celé republice různé sportovní akce a pro ty, kteří by v tomto zimním počasí raději zůstali v teple, vybíráme i několik tvořivých dílen a indoor akcí.

První březnoví víkend na Vás čekají po celé republice různé sportovní akce a pro ty, kteří by v tomto zimním počasí raději zůstali v teple, vybíráme i několik tvořivých dílen a indoor akcí.

Praha

Pokud patříte k nadšencům pro squash, nezapomeňte navštívit Samsung Mistrovství České republiky, které se koná v Praze na Zličíně od čtvrtka do soboty. Milovníci zvířat, zejména pak morčat, si jistě nenechají ujít žižkovskou výstavu morčat v prostorách DDM – Ulita na Praze 3. Akce se koná po celý víkend. Expozice Nové budovy národního muzea Archa Noemova zve na noční výpravu. Jedná se o speciální komentovanou prohlídku přírodovědecké expozice, která proběhne v sobotu se zhasnutými světly.

Noční výprava

Každoročně v březnu probíhá předávání cen České filmové a televizní akademie Český lev. Letos akce připadá na nadcházející sobotu. Konat se bude v prostorách pražského Rudolfina. Milovníci funku se mohou těšit v sobotu na vystoupení Maceo Parkera v Lucerna Music Baru.

Středočeský kraj

Velká zimní Robinsonáda, den plný her, zábavy a pohybu je akce, která se koná v sobotu v Říčanech. Ještě tuto sobotu si můžete užít masopust na Černém Vršku, který se koná v Berouně. Součástí bude průvod maškar, pohádka pro děti a samozřejmě masopustní veselice a zabijačkové dobroty.

Robinsonáda

Dvě metalové kapely Arakain a Dymytry zahajují v sobotu v Kolíně svou tour 2016

Jihočeský kraj

V sobotu bude Zoo Tábor slavit narozeniny lvice Elsy a tygra Rockyho. Přijďte se podívat, co dostávají kočkovité šelmy k narozeninám. Společenské centrum Univerzita Tábor připravila pro rodiny s dětmi na neděli Velký dětský karneval s kamarády v Táboře.

Královéhradecký kraj

Tradiční závod hlídek v běhu na lyžích Krkonošská 70 se jede v sobotu ze Špindlerova Mlýna do Svatého Petra. Tak se přijďte protáhnout i vy.

Krkonošská 70

Plzeňský kraj

V Plzeňském kraji Vás čeká v sobotu v kině Šumava Klatovy přenos z Metropolitní opery v New Yorku představení Manon Lescaut od Giacomo Pucciniho.

Jihomoravský kraj

Znovínský košt vín zve všechny milovníky vína od pátku do soboty do Štukových sálů Louckého kláštera ve Znojmě. Ty, kteří mají rádi uzené maso zase jistě potěší Slavnosti moravského masa, které se konají na hradu Veveří u Brna od soboty do neděle.

Drakoneček – Den her je název akce, která se koná v Dělnickém domě v Blansku. Malí i velcí si zde budou moci zazávodit na jedné z nejdelších autodráh v ČR.

Zlínský kraj

Oblíbená akce pro rodiny s dětmi, sobotní vláčkové odpoledne, se v sobotu v prostorách DDM Astra Zlín. K vidění bude kolejiště postavené mladými železničními modeláři. Velký skleník Květné zahrady v Kroměříži si na víkend připravil různě zaměřené aktivity. V sobotu to bude tradiční japonskou karetní hru Hanafuda, která je podobná našemu kvartetu. Na neděli je to kreativní odpoledne pro rodiny s dětmi, kde si budete moci vyzkoušet skládání origami květin, panenek a koi kaprů.

Vláčky

Moravskoslezský kraj

Jednou z nejzajímavějších akcí na podporu čtení knih je tradiční Ostravský knižní veletrh, který se koná od pátku do neděle na ostravském výstavišti Černá louka

 

Zajímavé akce v okolí

Výstava Vánoční tradice a zvyky v E…

15.11.2018 - 13.01.2019
Muzeum Mohelnice

Čekání na vánoční svátky si můžete zkrátit na výstavě v mohelnickém muzeu a inspirovat se při výstavě jak slaví vánoční…

Kluziště OC Šestky

18.11.2018 - 28.02.2019
OC Šestka

Několik stovek malých i dospělých (kraso)bruslařů už stihlo vyzkoušet ledovou plochu na novém kluzišti, které vyrostlo…

Vánoční jarmark v Prostějově

26.11.2018 - 21.01.2019
Nám. T. G. Masaryka

Nenechte si ujít v rámci Prostějovské zimy Vánoční jarmark.

Výstava Betlémy - Muzeum Šumperk

27.11.2018 - 20.01.2019
Muzeum Šumperk…

Poslední letošní výstavou v Muzejíčku bude výstava betlémů. Tentokrát jsme si pro malé i velké návštěvníky připravili…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 16. prosinec

Dnes má svátek Albína

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Nejlevnější cestovní pojištění do zahraničí najdete a do 2 minut sjednáte až s 50% slevou na srovnávači cestovního pojištění Srovnejto.cz

Vaše cestovní pojištění od ePojisteni.cz může trvat pár dní, ale i celý rok.

Na Atlase Česka dále najdete