Statistika našeho portálu

  • 101 421 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Tipy na víkend 5.-6. března

První březnoví víkend na Vás čekají po celé republice různé sportovní akce a pro ty, kteří by v tomto zimním počasí raději zůstali v teple, vybíráme i několik tvořivých dílen a indoor akcí.

První březnoví víkend na Vás čekají po celé republice různé sportovní akce a pro ty, kteří by v tomto zimním počasí raději zůstali v teple, vybíráme i několik tvořivých dílen a indoor akcí.

Praha

Pokud patříte k nadšencům pro squash, nezapomeňte navštívit Samsung Mistrovství České republiky, které se koná v Praze na Zličíně od čtvrtka do soboty. Milovníci zvířat, zejména pak morčat, si jistě nenechají ujít žižkovskou výstavu morčat v prostorách DDM – Ulita na Praze 3. Akce se koná po celý víkend. Expozice Nové budovy národního muzea Archa Noemova zve na noční výpravu. Jedná se o speciální komentovanou prohlídku přírodovědecké expozice, která proběhne v sobotu se zhasnutými světly.

Noční výprava

Každoročně v březnu probíhá předávání cen České filmové a televizní akademie Český lev. Letos akce připadá na nadcházející sobotu. Konat se bude v prostorách pražského Rudolfina. Milovníci funku se mohou těšit v sobotu na vystoupení Maceo Parkera v Lucerna Music Baru.

Středočeský kraj

Velká zimní Robinsonáda, den plný her, zábavy a pohybu je akce, která se koná v sobotu v Říčanech. Ještě tuto sobotu si můžete užít masopust na Černém Vršku, který se koná v Berouně. Součástí bude průvod maškar, pohádka pro děti a samozřejmě masopustní veselice a zabijačkové dobroty.

Robinsonáda

Dvě metalové kapely Arakain a Dymytry zahajují v sobotu v Kolíně svou tour 2016

Jihočeský kraj

V sobotu bude Zoo Tábor slavit narozeniny lvice Elsy a tygra Rockyho. Přijďte se podívat, co dostávají kočkovité šelmy k narozeninám. Společenské centrum Univerzita Tábor připravila pro rodiny s dětmi na neděli Velký dětský karneval s kamarády v Táboře.

Královéhradecký kraj

Tradiční závod hlídek v běhu na lyžích Krkonošská 70 se jede v sobotu ze Špindlerova Mlýna do Svatého Petra. Tak se přijďte protáhnout i vy.

Krkonošská 70

Plzeňský kraj

V Plzeňském kraji Vás čeká v sobotu v kině Šumava Klatovy přenos z Metropolitní opery v New Yorku představení Manon Lescaut od Giacomo Pucciniho.

Jihomoravský kraj

Znovínský košt vín zve všechny milovníky vína od pátku do soboty do Štukových sálů Louckého kláštera ve Znojmě. Ty, kteří mají rádi uzené maso zase jistě potěší Slavnosti moravského masa, které se konají na hradu Veveří u Brna od soboty do neděle.

Drakoneček – Den her je název akce, která se koná v Dělnickém domě v Blansku. Malí i velcí si zde budou moci zazávodit na jedné z nejdelších autodráh v ČR.

Zlínský kraj

Oblíbená akce pro rodiny s dětmi, sobotní vláčkové odpoledne, se v sobotu v prostorách DDM Astra Zlín. K vidění bude kolejiště postavené mladými železničními modeláři. Velký skleník Květné zahrady v Kroměříži si na víkend připravil různě zaměřené aktivity. V sobotu to bude tradiční japonskou karetní hru Hanafuda, která je podobná našemu kvartetu. Na neděli je to kreativní odpoledne pro rodiny s dětmi, kde si budete moci vyzkoušet skládání origami květin, panenek a koi kaprů.

Vláčky

Moravskoslezský kraj

Jednou z nejzajímavějších akcí na podporu čtení knih je tradiční Ostravský knižní veletrh, který se koná od pátku do neděle na ostravském výstavišti Černá louka

 

Zajímavé akce v okolí

Adventní tvořivé dílny 2023 - Kyjov

02.12.2023 - 08.12.2023
Vlastivědné muzeum Kyjov

Dovolujeme si Vás pozvat do Vlastivědného muzea Kyjov na tvořivé dílny.

Vánoční trhy v Praze 2023

02.12.2023 - 06.12.2023
Praha

Kouzelné vánoční trhy s krásně navrženými dřevěnými domky probíhají na různých pražských náměstích, například na…

Mikulášská ve Vinohradském pavilonu…

05.12.2023 - 05.12.2023
Vinohradská tržnice

Přijďte si užít Mikulášskou, kterou pořádá DDM Praha 2 spolu s městskou částí Praha 2 v nádherných prostorech…

Hypnotizér v Chodově | prosinec 202…

06.12.2023 - 06.12.2023
Náměstí ČSM 1022, 357…

Přijďte se uvolnit a prožít si něco velice výjimečného na představení, které pořádá KASS Chodov.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 5. prosinec

Dnes má svátek Jitka

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete