Statistika našeho portálu

  • 86 167 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 154 Míst a památek

Tipy na víkend 5.-6. března

První březnoví víkend na Vás čekají po celé republice různé sportovní akce a pro ty, kteří by v tomto zimním počasí raději zůstali v teple, vybíráme i několik tvořivých dílen a indoor akcí.

První březnoví víkend na Vás čekají po celé republice různé sportovní akce a pro ty, kteří by v tomto zimním počasí raději zůstali v teple, vybíráme i několik tvořivých dílen a indoor akcí.

Praha

Pokud patříte k nadšencům pro squash, nezapomeňte navštívit Samsung Mistrovství České republiky, které se koná v Praze na Zličíně od čtvrtka do soboty. Milovníci zvířat, zejména pak morčat, si jistě nenechají ujít žižkovskou výstavu morčat v prostorách DDM – Ulita na Praze 3. Akce se koná po celý víkend. Expozice Nové budovy národního muzea Archa Noemova zve na noční výpravu. Jedná se o speciální komentovanou prohlídku přírodovědecké expozice, která proběhne v sobotu se zhasnutými světly.

Noční výprava

Každoročně v březnu probíhá předávání cen České filmové a televizní akademie Český lev. Letos akce připadá na nadcházející sobotu. Konat se bude v prostorách pražského Rudolfina. Milovníci funku se mohou těšit v sobotu na vystoupení Maceo Parkera v Lucerna Music Baru.

Středočeský kraj

Velká zimní Robinsonáda, den plný her, zábavy a pohybu je akce, která se koná v sobotu v Říčanech. Ještě tuto sobotu si můžete užít masopust na Černém Vršku, který se koná v Berouně. Součástí bude průvod maškar, pohádka pro děti a samozřejmě masopustní veselice a zabijačkové dobroty.

Robinsonáda

Dvě metalové kapely Arakain a Dymytry zahajují v sobotu v Kolíně svou tour 2016

Jihočeský kraj

V sobotu bude Zoo Tábor slavit narozeniny lvice Elsy a tygra Rockyho. Přijďte se podívat, co dostávají kočkovité šelmy k narozeninám. Společenské centrum Univerzita Tábor připravila pro rodiny s dětmi na neděli Velký dětský karneval s kamarády v Táboře.

Královéhradecký kraj

Tradiční závod hlídek v běhu na lyžích Krkonošská 70 se jede v sobotu ze Špindlerova Mlýna do Svatého Petra. Tak se přijďte protáhnout i vy.

Krkonošská 70

Plzeňský kraj

V Plzeňském kraji Vás čeká v sobotu v kině Šumava Klatovy přenos z Metropolitní opery v New Yorku představení Manon Lescaut od Giacomo Pucciniho.

Jihomoravský kraj

Znovínský košt vín zve všechny milovníky vína od pátku do soboty do Štukových sálů Louckého kláštera ve Znojmě. Ty, kteří mají rádi uzené maso zase jistě potěší Slavnosti moravského masa, které se konají na hradu Veveří u Brna od soboty do neděle.

Drakoneček – Den her je název akce, která se koná v Dělnickém domě v Blansku. Malí i velcí si zde budou moci zazávodit na jedné z nejdelších autodráh v ČR.

Zlínský kraj

Oblíbená akce pro rodiny s dětmi, sobotní vláčkové odpoledne, se v sobotu v prostorách DDM Astra Zlín. K vidění bude kolejiště postavené mladými železničními modeláři. Velký skleník Květné zahrady v Kroměříži si na víkend připravil různě zaměřené aktivity. V sobotu to bude tradiční japonskou karetní hru Hanafuda, která je podobná našemu kvartetu. Na neděli je to kreativní odpoledne pro rodiny s dětmi, kde si budete moci vyzkoušet skládání origami květin, panenek a koi kaprů.

Vláčky

Moravskoslezský kraj

Jednou z nejzajímavějších akcí na podporu čtení knih je tradiční Ostravský knižní veletrh, který se koná od pátku do neděle na ostravském výstavišti Černá louka

 

Zajímavé akce v okolí

Světlo a život - Praha

06.01.2019 - 24.02.2019
Nová budova Národního…

Sluneční záření má jako stavební kámen života na Zemi klíčovou roli v evoluci a rozmanitosti organismů. Výstava…

Obrazy Kamila Lhotáka na Pražském h…

08.01.2019 - 28.02.2019
Hrad II. nádvoří 198,…

Od 8. ledna do 28. února 2019 jsou v Obrazárně Pražského hradu na II. nádvoří vystaveny dva obrazy Kamila Lhotáka,…

Filmy Oldřicha Lipského - Praha

12.01.2019 - 04.08.2019
Praha

Slavný český režisér, scénárista a herec Oldřich Lipský by letos oslavil 95. narozeniny. Přijďte si s námi připomenout…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 22. únor

Dnes má svátek Petr

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete