Statistika našeho portálu

  • 102 672 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Jatka Fest 2024 - Pacov

28.06.2024 - 29.06.2024 Zámek Pacov

Za muzikou i zdravím na festival do Pacova! Poslední červnový víkend (od 28. do 29. 6.) bude opět patřit populární muzice. V krásném prostředí zámeckého areálu Pacov se totiž koná 11. ročník oblíbeného Jatka Festu, kam dorazí mnoho hvězd tuzemské hudební scény. Chybět nebude ani bohatý doprovodný program zaměřený také na prevenci zdraví.

Adresa a kontaktní informace

Pořadatelé festivalu se letos překonávají a sází jednu hvězdu za druhou. V pátek (28. 6.) se milovníci různorodé hudby mohou těšit na Siluety, Jakuba Děkana, vypsanou fiXu, Davida Kollera, Mňágu a Žďorp a sestavu uzavře Totální nasazení. V sobotu (29. 6.) budou pokračovat Patrik Malý, Pekař, Pokáč, Post-it, UDG, Divokej Bill a Poletíme? Brány zámeckého parku se otevřou v 15 hod.

Festivaly jako místa s vysokou koncentrací mladých lidí jsou kromě zábavy ideálním prostředím pro zdravotní prevenci, a proto se partnerem festivalu stala zdravotní pojišťovna OZP, která přináší možnost nechat si zdarma provést analýzu složení lidského těla a konzultovat naměřené výsledky. Důležitým tématem seriálu preventivních akcí zajištěných zdravotní pojišťovnou OZP je také HIV, o kterém se sice přestalo mluvit, ale je tu stále s námi a je pořád stejně infekční. OZP proto v rámci festivalu zajistila pro zájemce bezplatné testování na HIV.

Uživatelé Instagramu a Facebooku mohou na profilech zdravotní pojišťovny OZP vyhrát vstupenky na Jatka Fest zdarma. Pro své pojištěnce si ještě pojišťovna připravila speciální dárek a to slevu 20 % na nákup vstupenek prostřednictvím kódu OZPFEST nebo slevového portálu VITASHOP OZP.

Více info na www.jatkafest.cz.

Mapa

Další akce v okolí

Pobytový rybářský tábor u rybníka B…

17.08.2024 - 24.08.2024
LDT Žirovnice okr.…

Hledáte pro své děti zajímavý program na léto?

Pobytový letní tábor Žirovnický Sur…

17.08.2024 - 24.08.2024
LDT Žirovnice okr.…

Dobrodružství uprostřed lesů slibuje pobytový tábor s celotáborovou hrou na motivy známé televizní soutěže.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 15. červenec

Dnes má svátek Jindřich

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete