Statistika našeho portálu

  • 87 808 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 161 Míst a památek

10. Velkobystřické REGI Banjo

09.06.2012 Velká Bystřice

Přehlídka trampských, country, bluegrassových a folkových skupin středomoravského hudebního teritoria - 10. Velkobystřické REGI Banjo Když se řekne bystřické Banjo, vybaví se těm, co o něm alespoň něco ví, jeho zakladatel a letitý hlavní organizátor Jaroslav Jerry Koš a stařičký sál kulturního domu Nadační. Postupem času se ustálilo schéma, kdy na sklonku zimy probíhala přehlídka REGI Banjo, na…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Velká Bystřice
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Olomouc
Obec
Velká Bystřice

Fotogalerie k článku

Přehlídka trampských, country, bluegrassových a folkových skupin středomoravského hudebního teritoria - 10. Velkobystřické REGI Banjo

Když se řekne bystřické Banjo, vybaví se těm, co o něm alespoň něco ví, jeho zakladatel a letitý hlavní organizátor Jaroslav Jerry Koš a stařičký sál kulturního domu Nadační. Postupem času se ustálilo schéma, kdy na sklonku zimy probíhala přehlídka REGI Banjo, na které měly příležitost si zahrát kapely z převážně středomoravského regionu a na podzim pak klasické Bystřické Banjo, kde kromě tří nejlepších kapel z předjarního REGI Banja vystupovala celá plejáda celostátně známých interpretů.
Letošní rok přináší v tomto zažitém schématu změny. Jaroslav Jerry Koš se rozhodl po více než tuctu let předat organizaci o chod této zavedené hudební přehlídky bystřické country kapele - MS Band. V sobotu 9. 6. 2012 od 15:30 hod. bude zahájena akce poprvé pod širým nebem v amfiteátru v Zámeckém parku ve Velké Bystřici. Můžete se těšit na ty nejlepší regionální interprety z oblasti folku, country, trampské hudby a bluegrassu. Kvalita přihlášených interpretů a pestrost hudebních směrů, kterou můžete očekávat, bude bezpochyby lákadlem i pro ty, co si v minulých letech do sálu na Banjo cestu nenašli.

Mapa

Další akce v okolí

Dětský den - Velká Bystřice

02.06.2019 - 02.06.2019
Zámecký park

Zámecký park ponúka odpoledne plné her pro děti.

Bystřická kuličkiáda - Velká Bystři…

02.06.2019 - 02.06.2019
Zámecký park

Bystřická kuličkiáda

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotroni…

25.05.2019 - 25.05.2019
Vlastivědné muzeum v…

Společenství Josefa Zezulky Vás zve na setkání s biotronikou, v rámci Duchovní univerzity Bytí.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Tip na dovolenou v autokempu

Pokud patříte mezi ty, kteří už nyní dopředu plánují svou letní dovolenou, zkuste se nechat inspirovat rozkošnou dovolenou na Rozkoši v autokempu Rozkoš.

Více na stránce Rozkošná dovolená na Rozkoši.

Kategorie

sobota 25. květen

Dnes má svátek Viola

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete