Statistika našeho portálu

  • 93 230 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

11. Řemeslný jarmark v Lysé nad Labem

13.10.2018 Lysá nad Labem

*JARMARK JE VĚNOVANÝ DVOULETÉMU ZDENDOVI NA BOJ S DRAKEM*TRADIČNÍ ŘEMESLNÝ JARMARK s originálními českými rukodělnými výrobky řemeslníků prezentujících na handmade portál Fler.cz i mimo něj. Někteří jsou nositeli certifikátu Regionální produkt.Součástí trhu budou opět UKÁZKY STAROČESKÝCH ŘEMESEL i NOVODOBRÝCH VÝTVARNÝCH TECHNIK. Navíc si návštěvníci mohou vedle hotových výrobků odnést domů i…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

*JARMARK JE VĚNOVANÝ DVOULETÉMU ZDENDOVI NA BOJ S DRAKEM*

TRADIČNÍ ŘEMESLNÝ JARMARK s originálními českými rukodělnými výrobky řemeslníků prezentujících na handmade portál Fler.cz i mimo něj. Někteří jsou nositeli certifikátu Regionální produkt.

Součástí trhu budou opět UKÁZKY STAROČESKÝCH ŘEMESEL i NOVODOBRÝCH VÝTVARNÝCH TECHNIK. Navíc si návštěvníci mohou vedle hotových výrobků odnést domů i MATERIÁL PRO TVOŘENÍ, většinou v podobě již hotových materiálových balíčků či materiálu dle vlastního výběru. Jak pro děti tak i pro dospělé bude připraveno 15 tvořivých DÍLEN.

Děti se budou moci povozit na originálním dřevěném kolotoči na z dílny řezbáře Matěje a také vyzkouší "kozí taxi". Všichni budeme moci potěšit své ucho i oko vystoupením písničkářského dua "Jenmy", takže si nezapomeňte připravit nějaké drobné do klobouku. Nebudou chybět kejklíři a pochopitelně ani divadélko. Opět se můžeme těšit na ukázky práce s asistenčními psi NF Canisterapie. Bude připraveno i malování na obličej a oblíbené dřevěné atrakce pro děti (bagříky a kuličkodráhy).

Návštěvníci se mohou těšit na ŠIROKOU SKLADBU VÝROBKŮ a řemesel: košíkaření, drátenictví, kovářské a krejčovské výrobky – oblečení pro děti i dospělé, kabelky, zástěry, bytové doplňky, výrobky z kůže nebo ze dřeva - hračky, drobné dárkové předměty i bytové dekorace, nádobí, keramika – interiérová i venkovní, lustry, užitková i dekorativní, výroba mýdla a přírodní kosmetiky, svíčky, obrázky, papírenské výrobky, krasohledy, široká škála šperkařských výrobků a různé domácí dobroty.

Posledního jarmarku (duben 2018) se účastnilo na 60 řemeslníků a přišlo 3500 návštěvníků.

PROGRAM
10:00 "Hra téměř historická o Bratru Palečkovi a kouzelníku Žitovi" Divadla Fígl
11:00 práce asist. psů - podávání předmětů, sundavání oblečení (NF Canisterapie)
11:30 vystoupení Kolínské společnosti "Poprávu"
12:30 písničkářské duo "Jenmy"
13:00 dog dancing a psí kusy pro děti (NF Canisterapie)
14:30 písničkářské duo "Jenmy"
15:30 vystoupení Kolínské společnosti "Poprávu"

Mapa

Další akce v okolí

Kit Saloon Nymburk - Lysá nad Labem

27.06.2020 - 27.06.2020
Lysá nad Labem

Soutěžní výstava plastikových modelů s mezinárodní účastí

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Karanténa.

Kategorie

čtvrtek 28. květen

Dnes má svátek Vilém

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete