Statistika našeho portálu

  • 101 421 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

SportTrend 2022

11.11.2022 - 13.11.2022 Sušice

O druhém listopadovém víkendu proběhne v Sušici 4. ročník konference SportTrend zaměřené na opomíjené aspekty sportovní přípravy dětí a mládeže. Přednášky, odborné workshopy, mezioborová setkání trenérů, výměna cenných zkušeností, nové informace a zajímavé podněty, to vše je SportTrend.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Páteční program zahájí v rámci areálu Sportovišť města Sušice večerní saunový večírek se speciálními ceremoniály a občerstvením. 

Sobota bude doslova nabitá informacemi. "Předčasné dosažení výkonnosti a přílišná koncentrace na výsledky může být na úkor vývoje mladého sportovce,” představuje jedno ze zajímavých témat své přednášky s názvem "Role a vliv trenéra na harmonický rozvoj sportovce v mladším školním věku” Slavomír Lener. Následovat budou přednášky Marie Skalské "Výživa rostoucího sportovce”, Martina Musálka "Motorická koordinace jako nezastupitelný hráč ve vývoji člověka”, Václava Petráše "Komunikace s mladým sportovcem”, Jiřího Ježka "Překážky a křižovatky na cestě k úspěchu” a Jakuba Chomáta "Jak kultivovat posilující aspekty stresu k plnějšímu a zdravějšímu životu”. Ten doplní přednášku i o workshop s ukázkami Wim Hof metody dýchání, workshop Martina Vanka pak předestře téma zdravých kyčlí jako významné podmínky pro kvalitní sportovní výkon. Praktické tréninky na ledě s dětmi z prvního stupně základní školy povede Zdeněk Vojta.

Nedělním programem celá konference končí. Připraveny budou workshopy s Martinem Musálkem a Vaškem Petrášem a se specialisty z Fakulty tělovýchovy a sportu. Po celý víkend mohou účastníci SportTrendu volně využívat Sportoviště města Sušice.

Ceny vstupného začínají na 890 Kč. 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 5. prosinec

Dnes má svátek Jitka

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete