Statistika našeho portálu

  • 95 438 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

7apůlfest - Zábřeh

27.06.2015 Zábřeh

27. června 2015 se bude konat již jedenáctý ročník hudebního festivalu 7apůlfest. Místem konání zůstává tradičně plavecký areál v Zábřehu. Program bude probíhat na dvou střídajících se scénách.Největším hudebním lákadlem bude početná banda z Úval - Divokej Bill, která dorazí do Zábřehu premiérově. Navíc kapela letos plánuje na Moravě exkluzivně jen 3 koncerty!!! Dalším lákadlem bude jedna z…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

27. června 2015 se bude konat již jedenáctý ročník hudebního festivalu 7apůlfest. Místem konání zůstává tradičně plavecký areál v Zábřehu. Program bude probíhat na dvou střídajících se scénách.

Největším hudebním lákadlem bude početná banda z Úval - Divokej Bill, která dorazí do Zábřehu premiérově. Navíc kapela letos plánuje na Moravě exkluzivně jen 3 koncerty!!! Dalším lákadlem bude jedna z nejúspěšnějších kapel české hudební scény UDG či hudební nářez Tomáše Hajíčka a jeho kapely Krucipüsk. A víte kdo je nejsyrovější a nejznámější z hudebně nenadaných kapel v Brně? No přeci Čokovoko!

Vedle těchto hudebních aktivit festival chystá i velkou dětskou scénu, kde vás a vaše děti čeká například fantastický bublinový workshop. Číst pohádky dětem bude herečka Barbora Seidlová.

Mimo hudby a dětského programu se návštěvníci mohou těšit na spoustu dalších zážitků (festivalové kosmetické studio, volejbal, večerní táborák a mnoho dalšího…)

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 14. červen

Dnes má svátek Roland

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete