Statistika našeho portálu

  • 95 507 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Activitypark Hotel Všemina

11.05.2013 Všemina

Víla, vodík, drak, 11. května 2013 opět na Všemině   Všemina - V sobotu 11. května si mohou, nejen školáci, zpestřit den ve Všemině na Zlínsku. Activitypark Hotel Všemina, ve spolupráci s Dětským domovem a Základní školou ve Vizovicích, připravil pro děti zpříjemnění květnového odpoledne v podobě zábavného Pohádkového lesa.Děti se setkají s oblíbenými pohádkovými postavami jako Pat a Mat,…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Víla, vodík, drak, 11. května 2013 opět na Všemině   

Všemina - V sobotu 11. května si mohou, nejen školáci, zpestřit den ve Všemině na Zlínsku. Activitypark Hotel Všemina, ve spolupráci s Dětským domovem a Základní školou ve Vizovicích, připravil pro děti zpříjemnění květnového odpoledne v podobě zábavného Pohádkového lesa.

Děti se setkají s oblíbenými pohádkovými postavami jako Pat a Mat, Marfuša, čerti, Teletabís, Rusalka a vodník nebo Šmoulové, které pro ně budou mít připraveny zábavné úkoly. Každý splněný úkol bude sladce odměněn a ve finále nebude chybět ani dárek na památku, který dětem věnuje Pan Tau.

"Trasa, která tradičně povede areálem hotelu, bude plná úkolů, se kterými si děti musí poradit", uvedla ředitelka dětského domova Mgr. Eva Čapková. "Děti budou chytat rybičky na udičku, zdolávat schody s knihou na hlavě, skákat panáka nebo překonávat slalom s pingpongovým míčkem na lžičce," dodala.

Tato akce se letos uskuteční už po čtvrté. Mimo jiné Activitypark Hotel Všemina a Dětský domov a Základní škola ve Vizovicích pořádají další akce pro děti. Mezi ně patří Mikulášská party, Všeminění  – Velký dětský den nebo Letní kino Všemina.

Mapa

Další akce v okolí

Parička - Luhačovice

20.07.2021 - 20.07.2021
Sál Rondo

Skvělá improvizační show v nové sestavě!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 20. červen

Dnes má svátek Květa

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete